TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:18:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme сагоревач  (Pročitano 42464 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #144 poslato: Februar 17, 2016, 11:32:23 pre podne »

Hvala puno na odgovoru :) Nemam apsolutno nikakvih zdravstvenih problema, kafu, zeleni caj i koka kolu sam izbacila, obzirom da je vec dovoljno kofeina u samim kapsulama, nema potrebe da preterujem. :) Juce je bio prvi dan, nikakve nuspojave nisam osetila, bila sam sita duze nego inace nakon obroka, sto je bilo propraceno i vecim nivoom energije.

Odlicno, samo "hladne glave" i bice sve ok...bez nerealnih ocekivanja i ne zaboravi da je glavni pokretac procesa sagorevanja masti - kardio trening, korekcija ishrane ( kroz manipulacije unosom ugljenih hidrata) i naravno, trening sa opterećenjem koji daje svoj doprinos i sa aspekta ciljanog kalorijskog deficita i kao glavni stimulans za očuvanje mišićne mase...

Nadam se da po pitanju treninga i ishrane nema propusta, jer ces jedino tada ostvariti maximalnu upotrebnu vrednost sagorevaca...
Sačuvana
Akilence
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #143 poslato: Februar 17, 2016, 11:21:21 pre podne »

Hvala puno na odgovoru :) Nemam apsolutno nikakvih zdravstvenih problema, kafu, zeleni caj i koka kolu sam izbacila, obzirom da je vec dovoljno kofeina u samim kapsulama, nema potrebe da preterujem. :) Juce je bio prvi dan, nikakve nuspojave nisam osetila, bila sam sita duze nego inace nakon obroka, sto je bilo propraceno i vecim nivoom energije.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #142 poslato: Februar 16, 2016, 09:23:38 posle podne »

Slažem se sa Dušanom...prvih nedelju dana preporuka je uzmati 2 x 1 kapsulu, a posle tog perioda "utvrĂ°ivanja tolerancije" krenuti sa punom dozom 2 x 2 kapsule dnveno...dakle, 2 kapsule pre doručka ili "jutarnjeg" treninga, a 2 kapsule popodne, gledaj da razmak izmeĂ°u uzimanja "doza", ne bude kraći od 6 sati...

Imaš li neki zdravstveni problem? Krvni pritisak? Aritmije?

Mali spisak uopštenih preporuka kada su sagorevači masti u pitanju, pogotovu oni kompleksni poput DymaBurn...

- Tokom upotrebe sagorevača masti smanjite ili u potpunosti izbegavajte izvore kofeina - konzumiranje kafe, Coca-cole, zelenog i crnog čaja, energetskih napitaka

- Ako imate upalu želudačne sluznice (gastritis) ili „čir“ na želucu i dvanaestopalačnom crevu – OPREZ!

- Tokom uzimanja sagorevača masti povećajte unos tečnosti (vode) tokom dana na 3-4 litre...dakle, budite dobro hidrirani...

- Ne uzimajte kapsule sagorevača masti u vremenu kraćem od 4-6 sati pre odlaska na počinak, a ako imate nesanicu uzimajte ih što ranije

- Ako imate povišen krvni pritisak, problema sa štitnom žlezdom ili srcem obavezno konsultujte lekara pre upotrebe „stimulativnih“ sagorevača masti!!!

- Ako tokom uzimanja sagorevača masti osetite lupanje srca, glavobolju, vrtoglavicu, drhtanje, bol u stomaku prestanite sa uzimanjem suplementa i obratite se lekaru.

- Poštujte preporuke oko doziranja, kod kompeksnijih sagorevača postoje preporuke da bi trebalo prvih 7 dana krenuti sa pola preporučene doze ne bi li se utvrdila osetljivost na efekte istog( tolerancija)

« Poslednja izmena: Februar 16, 2016, 09:44:40 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #141 poslato: Februar 16, 2016, 03:35:39 posle podne »

Pocni sa jednom pa vidi kako reagujes, ako bude bilo potrebe postepeno povecavaj dozu.
Sačuvana
Akilence
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #140 poslato: Februar 16, 2016, 03:12:50 posle podne »

Jedno pitanjce za sve : koliko se, zapravo, kapsula dyma burn xtreme-a uzima? Na pakovanju piše jedna dnevno, mada čitam po forumima dve tablete, negde piše i četiri na dan - dve na prazan stomak, dve pre treninga... Koga da poslušam? ;)
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #139 poslato: Septembar 04, 2015, 06:51:45 pre podne »

Pisao je samo datum... ma nema veze, što kaže Robert, obično tu piše datum kada ističe rok, to mi je bilo bitno da znam. Bacio sam ih juče jer ne želim da rizikujem.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #138 poslato: Septembar 03, 2015, 11:33:39 pre podne »

Imam jedno pitanje... dobio sam od drugara nekoliko tabli po 8 kom ovog sagorevaca. Ono što mene buni je datum isteka roka. Na tabli je utisnut neki mesec u 2014-toj. Jel to datum proizvodnje ili isteka roka? Popio sam jednu juče i sve kul ali jutros sam imao malo gorčine u ustima dok nisam jeo.

često pišu oba, i datum proizvodnje i istek...  istek je uglavnom označen sa EXP    ako hoćeš slikaj pa nam pošalji
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #137 poslato: Septembar 03, 2015, 10:52:18 pre podne »

Nemam pojma, dao mi je i otišao na more... nisam ga ništa pitao.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #136 poslato: Septembar 03, 2015, 10:26:32 pre podne »

Obično se piše datum isteka roka na suplementima. Kad ga je kupio i gde?
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #135 poslato: Septembar 03, 2015, 07:40:23 pre podne »

Imam jedno pitanje... dobio sam od drugara nekoliko tabli po 8 kom ovog sagorevaca. Ono što mene buni je datum isteka roka. Na tabli je utisnut neki mesec u 2014-toj. Jel to datum proizvodnje ili isteka roka? Popio sam jednu juče i sve kul ali jutros sam imao malo gorčine u ustima dok nisam jeo.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #134 poslato: Jun 29, 2015, 09:59:58 pre podne »

Sagorevači rade svoj posao i kada ne trenirate i zato se uzimaju i tada.
Naravno mnogo bolje rade kada se trenira i sredi ishrana.
Ali opet napominjem da se prvo krene od slabijih sagorevača a ne odmah od najjačih.
Gore u prethodnom mom postu sam naveo neke primere nekih sagorevača slabije jačine.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #133 poslato: Jun 27, 2015, 11:45:36 pre podne »

Mene je radio jedan na dan sa sredjenom ishranom i bez teretane...
:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #132 poslato: Jun 27, 2015, 11:19:06 pre podne »

Da dyma burn je jedan od jacih i prava je steta kada vezbaci ne krenu lagano vec odmah na najjace.Neke od mojih preporuka za pocetak bi bila sledeca:

Za neki pocetak moze recimo ovo:
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/UN156-Unidyne.html

Ili recimo ovo:
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/TL0670-Ripped-Fuel.html

Uzimati sagorevace koji su malo slabiji je uvek bolja opcija jer nikada ne znamo kako reagujemo na sagorevace i koliko nam doza treba.
Nekome ce trebati vece doze nekome manje,nekome ce odlicno raditi sagorevac srednje jacine sa malo stimulansa nekome nece.Iz tog razloga po meni bolje je krenuti sa slabijim ka jacim to jest sa manje kompleksnim sagorevacima nego sto je dyma burn.
Sačuvana
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #131 poslato: Jun 26, 2015, 12:53:26 posle podne »

Nisam do sada koristio sagorevace, citao sam ovde po forumu uglavnom svi hvale DYMA pa sam zato njegao uzeo.
Znam da sam trebao krenuti sa nekim slabijim ali eto...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #130 poslato: Jun 26, 2015, 10:01:39 pre podne »

Tako i treba ne samo kada su u pitanju sagorevači masti već i NO reaktori na primer.
Nikada ne znaš koje doze tebi lično odgovaraju da bi ti suplement davao rezultate.Na primer meni možda rade dve merice NO a tebi jedna.
Zato treba krenuti od malih doza ka većim jer lako ih je povećati ako za to ima potrebe.
Reci mi jesi li probao još neke sagorevače ili samo ovaj?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.