TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:56:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme сагоревач  (Pročitano 42469 puta)
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #129 poslato: Jun 25, 2015, 02:05:21 posle podne »

Krenuo sam od danas sa jednom, pa cu lagano par dana tako..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #128 poslato: Jun 25, 2015, 10:27:23 pre podne »

Kreni lagano od jedne tablete pa vidi kako reaguješ jer lako je dozu povećavati a možda neće bar u početku biti potrebe.
Mada koliko vidim ti piješ dosta kafa i tvoja tolerantnost na kofein nije baš mala.
Savetujem ti da napraviš možda pauzu od svega nedelju dana makar da očistiš skroz ili makar malo receptore pa kreni sa sagorevačem.
Tako će ti on imatu full efekat već pri malim dozama.
U danima pauze isto ideš sagorevač da se taj proces nastavi.Ono što možda neki ne znaju a to je da i kada imaš dan odmora organizam je još pod stresom od prethodnog treninga i troše se masti i sve ostalo.Ovde prevashodno mislim an one koji imaju teške treninge sa težinama.
Sagorevač će svakako raditi posao i u tim danima,ali pažljivo sa dozama.
Sačuvana
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #127 poslato: Jun 24, 2015, 09:08:08 posle podne »

Hocu, video sam vec neke slicne teme pa cu najverovatnije otvoriti svoju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #126 poslato: Jun 24, 2015, 07:44:18 posle podne »

Javljaj nam se i prenosi utiske. Možeš i da otvoriš svoju temu u kojoj ćeš postavljati slike napretka, detalje u vezi sa ishranom i treningom, i slične stvari. :)
Sačuvana
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #125 poslato: Jun 24, 2015, 06:49:11 posle podne »

Okej hvala svima na odgovorima dosta ste mi pomogli.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #124 poslato: Jun 24, 2015, 06:47:53 posle podne »

Sagorevači se koriste i u dane odmora. Sagorevamo svakodnevno. :D
Sačuvana
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #123 poslato: Jun 24, 2015, 06:41:06 posle podne »

Da kafu cu smanjiti to se podrazumeva jedna do dve max.
Onda idem sa jednom pola sata pre treninga na traci ujutru i pola sata pre treninga sa tegovima.
(znaci razmak izmedju je nekih 7sati)
Kroz par treninga pojacacu na 2 ujutru 2 popodne.
U dane odmora ne pijem ili?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #122 poslato: Jun 24, 2015, 06:34:17 posle podne »

Onda si ti naviknut na veće doze kofeina i ne bi ti smetala puna doza ovog sagorevača. MeĂ°utim, trebalo bi malo da smanjiš kafu kad kreneš sa Dyma Burnom.

Zvanična preporuka proizvoĂ°ača je sledeća: 2 kapsule pre doručka ili prepodnevnog treninga i 2 kapsule posle podne. Korišćenje započeti prepolovljenim dozama radi utvrĂ°ivanja nivoa tolerancije.
Sačuvana
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #121 poslato: Jun 24, 2015, 04:16:48 posle podne »

Dnevno znam popiti 5-6 kafa ne znam tacno koliko je to mg kofeina i bukvalno ono ko limunada ni da me drcne..
Onda da krenem sa jednom tabletom?
Znaci jedna ujutru cim ustanem pola sata pre kardia, i da li je mozda pametno piti jednu pre treninga sa tegovima?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #120 poslato: Jun 24, 2015, 04:09:25 posle podne »

Punu dozu čine 2 kapsule, koje sadrže 330 mg kofeina. Za nekog to nije velika doza, ali za drugog može biti. Ne znam koliko si osetljiv na stimulanse, pa sam ti zato savetovao da probaš najpre polovičnu dozu. Ukoliko misliš da dobro podnosiš tu količinu kofeina, onda idi na puno serviranje.
Sačuvana
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #119 poslato: Jun 24, 2015, 12:56:52 posle podne »

Tako je Slavisa, imao sam problema sa argininom (jaka pulsiranja u glavi).
Sa Vaporom nemam taj problem. Krenuo sam prvu nedelju sa pola merice, pa sam drugu nedelju isao sa jednom punom mericom. Koliko sam razumeo treca nedelja bi trebalo ici sa mericom ipo - dve...

Onda cu poslusati tvoj savet i ostaviti Vapor sa strane dok ne krene rad na misicnoj masi. Samo mi reci kako da pijem DymaBurn pravilno koja je puna doza?

Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #118 poslato: Jun 24, 2015, 12:04:45 posle podne »

Pozdrav, imam pitanje u vezi  konzumiranja  Dyma Burn preparata..

Radim kardio na prazan stomak, znaci ustanem popijem nekad kafu nekad zeleni  caj i na putu do teretane popijem 10tak grama glutamina i bcaa. Sada razmisljam da uzmem  Dyma Burn pa me zanima da li je dovoljna jedna tableta pre kardia?
 
Inace taj kardio bude oko 12 00h - 13 00h pa negde oko 20 00h odem u teretanu i radim trening sa tegovima, pre tog treninga pijem NO pa mozda zvuci glupo pitanje vama ali me interesuje da li je okej koristiti  ujutru sagorevac, a uvece NO?






Ako se ne gresim, naNO Vapor ima oko 150 mg kofeina po merici...dok 2 kapusle Dyma-Burn Xtreme imaju oko 350 mg kofeina...tako da bi trebalo biti obazriv...

Ako vec uzimas sagorevac i ocekujes maksimalne rezultate od njegove upotrebe najbolje bi bilo da ga uzimas u propisanoj dozi( proizvodjac)...

Uvek bi trebalo da se jasno fokusiras na prioritete po pitanju suplementacije...

DymaBurn ce svakako dati kick pre kardia, ali zasto koristi samo polovican ucinak ovog mocnog sagorevaca masti?

Moja preporuka bi bila da krenes sa DymaBurn, a da NO-reaktor ostavis za neki kasniji period( faza rada na povecanju misicne mase)...

Inace Gorane, ako se ne varam, ranije si pominjao neke probleme sa argininom i sl.? Nemas problema sa naNo Vapor-om po tom pitanju?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #117 poslato: Jun 24, 2015, 09:08:03 pre podne »

Može ali i ne mora biti mnogo što se tiče stimulansa ali to opet zavisi od osobe do osobe.
Neće tebi ta jedna doza NO i sagorevača učiniti štetu ili nešto tome slično.A pogotovu ne ako ti ideš jednu tabletu Dyma burna u početku.Imajući u vidu da su reaktori oslabljeni u onosu na ranije tek onda nema razloga za neku brigu.
Ali tu naravno pričamo o malim dozama a ako se povećaju druga je priča.
Pa opet postavlja se pitanje ima li poente to mešati tokom dana i naravno čuveno pitanje šta jecilj i jel ishrana kao glavni faktor uspeha prilagoĂ°ena tom cilju.
ove dve stvari su ipak na drugom mestu.
Sačuvana
Goran87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #116 poslato: Jun 24, 2015, 12:20:55 pre podne »

Koristim NanoVapor.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #115 poslato: Jun 23, 2015, 08:01:32 posle podne »

I, ako već kombinuješ NO i sagorevač, obrati pažnju na ukupnu količinu kofeina iako ih odvjeno uzimaš. Dyma Burn ima prilične doze kofeina, pa još i ako ga ima u NO, može biti problema. Koji NO imaš?

Ovde pričamo o suplementaciji, a podrazumevam da si ishranu već prilagodio cilju pa neću da potežem i tu temu. Nadam se da sam u pravu. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 18 upita.