TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:33:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 282 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana pitanja  (Pročitano 708350 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #749 poslato: Oktobar 04, 2014, 08:51:02 posle podne »

Ja se ne secam kada sam zadnji put video nekoga da radi za ledja veslanje sipkom i T-sipku. Za ledja svi rade 50 serija na latu i eventualno donji kotur.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #748 poslato: Oktobar 04, 2014, 08:46:36 posle podne »

Evo i ja da se ubacim malo, jeste off sto kaze brat doktor, ali jbg, ne mogu da se suzdrzim :D
Po meni, vise ima smisla ici u teretanu i raditi samo mrtavo-cucanj-benc, nego raditi na spravama i sajlama i gluopsti.
Sve su ti to izolacione vezbe. One sluze kada vec nabacis misicnu masu sipkom, bucicama, gomilom tegova, i godinama staza, da se seces, dodatno gadjas misic, ispravljas sta ne valja i td. Ali osnovno je osnovno. Nema smisla preskakati "osnovnu skolu", jer si bez nje niko i nista. Ako zelis bilo kakav fin napredak, ne ocekuj ga bez ovih vezbi, najiskreniji savet.
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2014, 08:48:07 posle podne od strane Miki91 » Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #747 poslato: Oktobar 04, 2014, 07:37:05 posle podne »

Mislim da smo malo više otišli off-topic...da se ipak vratimo ishrani našoj nasušnoj...

Ne bežati od osnova i po pitanju ishrane i po pitanju treninga...nema lakšeg puta, nema izgovora...

Naravno, treba uzeti u obzir i to da nemamo svi iste ciljeve i afinitete...ali ako već nečemu stremimo potrudimo se da to uradimo na najbolji mogući način...
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #746 poslato: Oktobar 04, 2014, 07:06:25 posle podne »

Pa ne naprave baš zato što misle da je protein čudesan prašak koji će od njih da pravi Colemane. Ako se već hraniš lepo, pojačaj malo te treninge.
Pa većina ovde trenira rekreativno, retko ko se takmiči. :)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #745 poslato: Oktobar 04, 2014, 06:54:44 posle podne »

Mrzi me ni krivog ni duznog :D  radim opusteno pa sta ispadne, vise se baziram da postujem ishranu. A nemam toliku motivaciju da sad dajem zadnje atome na treningu. Znam ljude koji treniraju sve u fulu pa nista ne naprave. Mislim da je genetika, ishrana i odmor ono bitno a trening tu sa 30% pogura stvari. Rekreativno treniram pa se ne opterecujem.
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #744 poslato: Oktobar 04, 2014, 06:43:09 posle podne »

Kad sam znao da ce da ispadne pobuna :D  cucanj nema sanse da radim, preeteska vezba.. A mrtvo sam radio i nekad pogodi ledja nekad zadnju lozu pokusavao nesto i batalio ga. A radim pre na spravama nego sa tegovima jer je lakse i mogu da se skoncentrisem na kontrakciju odredjenog misica. Znam da ce sad svi ako ti je tesko nemoj ni da ides u teret itd. Znam i da kod tih vezbi gde se aktivira veca grupa misica da se povecava i stvaranje testosterona sto poboljsava sve segmente ali sta je tu je, necu na takmicenje. Pozabavicu se tim vezbama kad naidjem na plato
Bez uvrede, ali mrzim ljude kao što si ti, znači kad je teško nešto ti odustaješ? Nadam se da nisi takav u životu.
Nećeš preterano napredovati ako stalno visiš na sajlaama. :)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #743 poslato: Oktobar 04, 2014, 06:38:46 posle podne »

Kad sam znao da ce da ispadne pobuna :D  cucanj nema sanse da radim, preeteska vezba.. A mrtvo sam radio i nekad pogodi ledja nekad zadnju lozu pokusavao nesto i batalio ga. A radim pre na spravama nego sa tegovima jer je lakse i mogu da se skoncentrisem na kontrakciju odredjenog misica. Znam da ce sad svi ako ti je tesko nemoj ni da ides u teret itd. Znam i da kod tih vezbi gde se aktivira veca grupa misica da se povecava i stvaranje testosterona sto poboljsava sve segmente ali sta je tu je, necu na takmicenje. Pozabavicu se tim vezbama kad naidjem na plato
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #742 poslato: Oktobar 04, 2014, 05:32:04 posle podne »

Evo zadnje od mene sto se tice izbegavanja mrtvog i cucnja.
Postoji dobar razlog zasto se cucanj, mrtvo i benc nazivaju ''big three'. I sada, benc rade svi, a mrtvoi cucanj bas i ne. Cucanj jos i vise, iako se smatra da bas ta vezba navise ''izmuci'' telo.
Eto, sad svi koji ne rade ove vezbe neka se zapitaju zasto se zovu bas VELIKA trojka. Uveravam vas da ima razloga. Dodacu jos i da jake serije cucnja i mrtvog, koje ne radis Semi-pro, mogu da izbustuju tvoj prirodni GH. To znaci da ce tvoj biceps bolje rasti, kao i ostali misici.
Drzimo se naziva teme. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #741 poslato: Oktobar 04, 2014, 05:29:21 posle podne »

Cucanj ne radis? Pa sta radis onda ako si izbacio dve glavne vezbe
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #740 poslato: Oktobar 04, 2014, 05:21:01 posle podne »

A jbg, ja odgovaram gde niko nece :D salu na stranu, moramo izbalansirati ravnotezu u kosmosu i naterati coveka da radi cucanj i mrtvo ko sav normalan svet, ucinimo danas dobro delo, dobro se dobrim vraca, i posle se manje placa :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #739 poslato: Oktobar 04, 2014, 05:07:06 posle podne »

Zasto ne radis sa slobodnim tegovima ? I zasto pobogu ne radis cucanj i mrtvo ?
Divim ti se kako imas zivaca za ovakve stvari. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #738 poslato: Oktobar 04, 2014, 04:17:17 posle podne »

Zasto ne radis sa slobodnim tegovima ? I zasto pobogu ne radis cucanj i mrtvo ?
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #737 poslato: Oktobar 04, 2014, 03:16:03 posle podne »

Koristim kalijumovu so i to po malo, i voda oko 3l, jedino su mi treninzi opusteni, nikad ne radim mrtvo i cucanj, bench radim na smitu, i 80% vezbi radim na spravama a ne sa tegovima.. i traju mi po 1h, ne znojim se puno(sem kad guram na leg presu) :). nego kad naidje neki plato pojacacu i treninge...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #736 poslato: Oktobar 04, 2014, 12:53:08 posle podne »

Vidi ako je neko na forumu hvalio banane to sam bio ja...ali ne preteruj sa njima...akcenat uvek na složene hidrate, prosti najpoželjniji samo posle treninga...

Odlično za salate...maslinovo ulje je ok...obrati pažnju i na unos soli...ne više od 5 gr dnevno( ravna kafena kašičica)...i naravno dovoljno vode 2,5-4 l u toku dana, budi i dobro hidriran tokom treninga, litar na sat vremena treninga( naravno ne sve odjednom)...

Samo napred...naoružaj se strpljenjem i polako...za nabacivanje čiste mišićne mase je potrebno vreme...

Kvalitetna, raznovrsna i izbalansirana ishrana...trening na zavidnom nivou i naravno dobar tajming odmora i oporavka...za sve ostalo smo mi tu...  ;)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #735 poslato: Oktobar 04, 2014, 12:39:15 posle podne »

Banana je 2 h posle i 1h pre obroka, gledam na nju kao neki junkic :) da salate skoro u svakom sa masl uljem. Visok 180 tezak 77kg. Poceo sam da vodim racuna o ishrani pre 4 5 meseci i sa 85kg izgubio 7 8 i to za neki mng kratak period. Sad nije lose mali bf (mislim zbog vidljivih trbusnjaka) a svakako fali jos misica, izbacicu sliku nekad...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 282 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 18 upita.