TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:06:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izbor proteina - pomoc?  (Pročitano 31638 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #120 poslato: Januar 23, 2015, 07:03:55 posle podne »

Prema savetu proizvoĂ°ača, Animal Pak uzimaš pola sata nakon obroka koji prethodi treningu, a Stak 30 min pre treninga (u dane odmora, uzeti izmeĂ°u obroka).
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #119 poslato: Januar 22, 2015, 11:08:04 posle podne »

Trebalo bi ovih dana da mi stigne. Pa cu poceti sa tom kombinacijom za mesec dana, da se malo odmori organizam od Hors-a.

Hvala na komentarima, misljenju i savetima.


Kako je najbolje da uzimam stak i pak? Ujutru, pre treninga? Uz obrok, pre ili posle obroka?

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #118 poslato: Januar 21, 2015, 09:54:36 pre podne »

Sa profi strane gledišta Animal M stak vredi svaku paru u šta sam se uverio i ja ako i neki moji vežbači.
Veoma je skupa varijanta ali ako se odradi kako treba onda će biti rezultata.Poenta je uzeti barem dva pakovanja u kontinuitetu uz ishranu koja je bogata proteinima i kvalitetnim hidratima.On sam neće odraditi posao bez konstantno dobre ishrane i to svaki dan na duže staze.Priliv snage i mase je odličan ukoliko uklopiš sve.Čvrstoća i punoća mišića je fantastična,a o snazi i da ne pričam.
E sada...pitanje je jel se isplati jer veoma je skup opcija i ne može svako da je izdrži pošto kada sve staviš na papir nije baš jeftino.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #117 poslato: Januar 21, 2015, 09:00:07 pre podne »

Kombinacija:

 Animal M-stak + Animal Pak + Whey?
Мислим да ћеш се можда разочарати на основу уложеног новца. Можда боље неки проверени НО, уз протеин и квалитетну исхрану донесе боље резултате.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #116 poslato: Januar 21, 2015, 08:58:24 pre podne »

Baš tako, moraš jasnije definisati cilj, potom prilagoditi ishranu i trening tom cilju i tek onda ubaciti nešto od suplemenata koji bi ti pomogli u oporavku/napretku.  Za stakom zaista nema potrebe, mislim da možeš da kreneš od osnovnih stvari  - tipa protein, kreatin (možeš probati kre alkalyn koji je vuče vodu, a opet ima sve efekte kao i "klasičan" monohidrat).  Ali suplementi su samo mali procenat u celoj priči, toga moraš biti svestan...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #115 poslato: Januar 20, 2015, 11:46:43 posle podne »

Pa cilj je da dobijem na masi malo, ali i na deficniciji...od kako treniram, cilj mi je, izdefinisana masa. Ali u skladu sa mojom visinom koja ne iznosi mnogo 173 cm. Ne bih da budem sirok koliko i visok :)

Godina 24.

I mene interesuje neko misljenje ili savet za m-stak? Ako neko ima neko iskustvo? Sta se sa njim najvise dobija ? I pre svega, da li je siguran i pozudan da se uzme ( nema problem sa organima itd )?

Pak je opet bezazlenija varjanta, sa tim nema greske.

Koristio sam m-stack...iskreno nezadovoljan sam njegovim učinkom...navodno "potentni steroli", "anabolički flavoni", o mogućim ( neželjenim) endokrinološkim interakcijama( hormonski status) se baš ne može precizno govoriti, bar "dati" sastav ne ukazuje na to( niti sam imao bilo kakvih "problema" po prestanku uzimanja, niti za vreme uzimanja, naravno "osećaj subjektivan", nisam radio ni kontrolni lab. nalaz pre i posle da bih bio siguran)...energy kompleks sigurno radi, "napumpan" metil-ksantinima( kofein, tefilin, teobromin), tako je predtrening boost ok...sve u svemu, "tresla se gora, rodio se miš"...

Trebalo bi da bude legalna "all natural" zamena AAS, dakle, "natural mass bulider"( prosto rečeno)...

Trening, korigovana ishrana i bazična suplemenatcija su prioritet...

Koliko imaš godina? Ja sam ga uzimao sa 28 godina...

Termin "izdefinisana masa"...ako razumem, da dobjaš čist mišić "bez sala i potkožne vode"...to je ipak "mala šarena laža"...na to pre svega utiče trening i ishrana...genetika...i sl.

P.S. masa i definicija u isto vreme...jako teško( tačnije nemoguće)...dakle, da bi se "rezao", moraš da imaš šta da režeš...a da bi imao šta da režeš( rad na povećanju mišićne mase) moraš da u "tom periodu" i "malo" pokvariš formu( kvalitetan kalorijski sufucit će biti "dovoljan")...

« Poslednja izmena: Januar 20, 2015, 11:48:43 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #114 poslato: Januar 20, 2015, 07:16:28 posle podne »

Jesi li već kupio sve to ili samo razmišljaš o kombinaciji? Da znamo da li da savetujemo kako da je koristiš ili pak šta bi bilo bolje da uzmeš. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #113 poslato: Januar 20, 2015, 06:25:12 posle podne »

Mislim da nemaš potrebe za animal  m-stakom :)
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #112 poslato: Januar 20, 2015, 06:22:10 posle podne »

Pa cilj je da dobijem na masi malo, ali i na deficniciji...od kako treniram, cilj mi je, izdefinisana masa. Ali u skladu sa mojom visinom koja ne iznosi mnogo 173 cm. Ne bih da budem sirok koliko i visok :)

Godina 24.

I mene interesuje neko misljenje ili savet za m-stak? Ako neko ima neko iskustvo? Sta se sa njim najvise dobija ? I pre svega, da li je siguran i pozudan da se uzme ( nema problem sa organima itd )?

Pak je opet bezazlenija varjanta, sa tim nema greske.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #111 poslato: Januar 20, 2015, 05:10:48 posle podne »

Animal serija je stvarno fantastična i žao mi je što je nema više u ponudi!!! 

Dobra kombinacija...  koliko imaš godina i koji su ciljevi?   Najviše zbog stak-a pitam, a i animal pak je za ozbijlne vežbače :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #110 poslato: Januar 20, 2015, 05:02:53 posle podne »

Mnogo skupa kombinacija, to je prvi utisak. :D Šta je cilj? :)
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #109 poslato: Januar 20, 2015, 04:24:29 posle podne »

Kombinacija:

 Animal M-stak + Animal Pak + Whey?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #108 poslato: Januar 10, 2015, 10:03:44 posle podne »

Ne moraš svaki ali čim osetiš potrebu uradi promenu.
Sačuvana
Stefan Jovanovic 111
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #107 poslato: Januar 10, 2015, 05:32:22 posle podne »

Svaki trening menjam vezbe. Nikad ne radim iste vezbe, rotiram 3-4 kombinacije.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #106 poslato: Januar 08, 2015, 10:14:15 pre podne »

Opterecenje je taman kako treba. Radim polako, pravilne pokrete, ali i taman je toliko tesko da me lepo pogodi i da misic lepo radi.

Pametno, a vremenom malo vežbe menjaj kao i opterećenja da se stomak ne navikne jer onda ćeš stagnirati.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 19 upita.