TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 03:12:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako dalje?  (Pročitano 10634 puta)
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #7 poslato: Mart 06, 2016, 08:41:53 posle podne »

Mozda i dota neka ?
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #6 poslato: Mart 06, 2016, 08:36:55 posle podne »

Ko ce tvoje rezultate da zloupotrebi? Aahahahahah
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #5 poslato: Mart 06, 2016, 08:30:33 posle podne »

Ti si decko lud, ljudi dzabe mu pricate, necevon to uraditi, celo leto je dobijao ovde savete, pa je otisao na x3m pa i tamo smarao i odjebali ga, pa je na exyu trazio savete i evo ga opet na ps, lik zeli da cuje omo sto on hoce, ocekuje da ce neko da mu kaze da jede beli hleb, sarme, da pije CEDEVITU itd...
Dzabe trosite svoje vreme, decko je psiho.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Mart 06, 2016, 08:23:55 posle podne »

Eh, Pavac, ne znam šta da ti kažem, jako dugo smo davali savete i oko treninga i oko ishrane...

Čini mi se da ćeš morati još da poradiš na treningu...ali to ostavljam kolegama iz PS tima koje su kompetentnije za tu oblast...

Vezano za ishranu, potrudi se koliko možeš da poradiš na kvalitetu, kao i da ispoštuješ neki ciljani unos makrosa u skladu sa ciljem...

Nadam se da na meniju ima dovoljno svežeg voća( citrusi, bobičasto voće...jabuke...) i vlaknastog povrća...?

Radiš li kardio?

Ako želiš možeš skenirati lab. nalaz i podeliti sa nama...nadam se da je sve ok?

Po pitanju "korekcije skolioze", kao i preporuka vezanih za promene treninga, dr PeĂ°a Tutorov će te sigiran sam najbolje usmeriti( deo foruma o sportskim povredama)...
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2016, 08:22:54 posle podne »

I hrana i trening preskromni, surovo ali je tako. Menjaj sve, nije ovo dobro
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2016, 07:38:55 posle podne »

---------------------------- ( bez uvreda moliću)

Dzeko ej kej ej Pavac.
« Poslednja izmena: Mart 06, 2016, 08:26:01 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2016, 07:07:03 posle podne »

Pozdrav  :)
Nije me bilo neko vreme ovde, čekao sam da se stiša situacija  ;D
Evo da malo javim kako mi ide i da dobijem mišljenja stručnijih ljudi.
Idem u teretanu, kostur programa mi je onaj Dušanov, samo što sam ga ja napravio da meni odgovara.
Pre neki dan sam išao na detaljan sportski pregled. Visina 183 cm. 74 kg
Merili su mi i razne obime, ali nisam uspeo da doprem do tih podataka.
Posle sam išao i na vaĂ°enje krvi i predaju urina, imam nalaze pa ako neko bude tražio da podelim sa vama.
Sportska lekarka mi je rekla da se njoj ne sviĂ°a ideja mog odlaženja u teretanu, ona misli da bi bilo bolje da počnem da treniram u nekom klubu neki sport. Imam neki blaži oblik skolioze, kaže da mi za sad ne pravi probleme ali trebao bih da počnem da radim neke vežbice da bi me to prošlo.
Evo i ishrane, ovo gde su upitnici je obrok u školi koji mi je oduvek zadavao probleme. Grize me savest da jedem junk a opet nemam nista kvalitetnije, mozda neko voce
Inace nije problem spremiti hranu i poneti je, problem je pojesti je. U skoli na odmorima moramo da izadjemo iz skole jer je navodno kidamo i tek je otkljucavaju kada pocne cas. Ne verujem da bih se bas lepo snasao sa cinijom i hranom na sred ulice gde nemam ni da sednem ko covek.  :-\

pre podne u skolu
05:50 - 3 jaja ( uglavnom cela ) + solja cokoladnog mleka + malo integralnog hleba
09:40 - ??
13:30 - kucna kuvana hrana sto i ostali ukucani jedu ( razne supe, meso, povrce ) ovaj obrok je neki fazon menze, nesto slicno
16:00 - trening
17:00 - sardina + beli hleb + jogurt
20:00 - 30-50 gr neslanog kikirikija + sir

posle podne u skolu
07:00 - 3 jaja + integralni hleb + maslinke + jogurt
10:00 - trening
11:20 - kucna kuvana hrana sto i ostali ukucani jedu ( razne supe, meso, povrce ) + beli hleb
15:30 - ??
19:10 - sardina + pirinac + neko piće
20:20 - 30-50 gr neslanog kikirikija + sir

Svaka preporuka za hranu je dobro dosla. Inace, do skoro sam imao i power protein koji mi je bas lepo legao sto se tice unosa proteina. Sada sam ga potrosio ali brze bolje skupljam pare za jos jednu turu
Od suplemenata sad samo ecomer i vitamin c. Po jednu dnevno uz obrok.

Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.