TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:58:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako dalje?  (Pročitano 10613 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #22 poslato: Mart 25, 2016, 11:50:19 pre podne »

Premalo, bas premalo vezbi za velike partije kao sto su nove, ledja i grudi. Neces daleko sa takvim programom jer vece misicne partije zahtevaju vise posvecenosti.

Noge i ledja koje imaju mali milion detalja i delova ti radis u tri vezbe, presjromno zar ne..??

Premalo proteina u ishrani. I izgovori nemam kad da spremim otpadaju, spremis dan ranije sve i nosis.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #21 poslato: Mart 25, 2016, 10:46:14 pre podne »

Zbog cega radis kosi benc za triceps? A dan pre toga si ga imao kod grudi.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #20 poslato: Mart 25, 2016, 10:44:09 pre podne »

Ja bih sada dodao jos par vezbi ovom programu i zamenio neke vezbe. Ovo je bilo ok za pocetak ali ako se ne varam proslo je nekoliko meseci.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #19 poslato: Mart 07, 2016, 11:26:50 posle podne »

Jasno. Znaci ne radim osnovne teske vezbe, vec one koje radimo sa manjim tezina i slicno?


pa recimo da je tako. Da tetiva oseti još koji impuls i nastavi nadgradnju iz primarnog treninga. Uvek je neki zajeb kad radiš kružni, misliš možeš, al' kad doĂ°eš kući, prenoćiš, vidiš koliko si se sjebo.
Videcu, nikad nisam probao, uvek isao samo klasicni trening, koji vecina nas praktikuje, ali mislim da je to to, nema vise dalje tako, mora nesto novo.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #18 poslato: Mart 07, 2016, 11:19:11 posle podne »

Jasno. Znaci ne radim osnovne teske vezbe, vec one koje radimo sa manjim tezina i slicno?
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #17 poslato: Mart 07, 2016, 11:01:45 posle podne »

Moze meni savet onda? Mislio sam da odem 6i dan u teretanu, da odradim kruzni trening posto svaki misic radim samo po jendom nedeljno... Pa sam mislio ako moze pomoc oko tog 6og dana... Hvala. Pavac izvini sto na tvojoj temi trazim savete.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #16 poslato: Mart 07, 2016, 10:11:07 posle podne »

Bez dana odmora? Inace koliko traju ovakvi treninzi, po mojoj proceni do 2 sata... Zar ne?
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #15 poslato: Mart 07, 2016, 09:45:02 posle podne »

Probaj da pratis to ali sta meni zapada u oko ta informacija bez slobodnog dana... malo mi cudno jer znam da je za napredak potreban odmor,trening i ishrana...ali daleko da sumnjam u plan profija :)
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #14 poslato: Mart 07, 2016, 02:18:50 posle podne »

Hvala ljudi na odgovorima...
Miladine, opusti se, ako te neko nervira ne moras da se obazires... Previse ovde ima napaljenih klinaca koji dodju, izmisle nick i lupaju gluposti, pritom ne stavljaju svoje slike niti nesto drugo cime bi mogli da se dokazu...  ;)
Ja razumem da su neki ljudi bezobrazni, ali ovoliki bezobrazluk nema nigde. Samo moji najblizi u porodici znaju kakav sam pakao u zivotu proziveo, od toga da zamalo poginem kao sasvim malo dete, do isterivanja iz kuce jer mi odredjeni ukucani imaju psihickih problema, do toga da sam imao pretnje smrću zbog skole a onda sam u inat nekoliko godina za redom napravio jak odlican uspeh... to su samo detalji, a razmazeni klinci koju ovde dodju da vredjaju normalan narod nemaju pravo glasa - amin
Inace, nisam ja onaj Pavac od letos, napredovao sam fino sa misicnom masom, biceps mi je buknuo kao i ledja i triceps, grudi teram nekako dok mi je stomak ceo zivot bio katastrofa...
E sad Ragna, hvala na programu, mislim da bi bilo najbolje da cet nastavimo u privatnoj poruci...
Ko ima neku sugestiju neka predlozi, na gluposti ne odgovaram
Pozdrav  :)

Svako u zivotu ima svojih problema, a to sto ne pisemo jel znaci da ih nemamo? Jel ovo mesto za takve stvari? Ti ako imas problema poseti psihijatra. Niko se ovde ne krije, lepo sam rekao ko sam, stari nalog mi je deaktiviran, ti si totalno nezahvalan, seti se koliko smo vremena ulozili i sve da ti pomognemo, a ti ides i po drugim forumima i postavljas jedna te ista pitanja, ne kapiram kako za toliko vreme nisi nesto sam naucio?
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2016, 11:01:31 posle podne »

Nikome nista lose nisam rekao, ali znas kad neko krene bukvalno da se sprda sa tobom i da te pravi budalom.

Nista lose nisam mislio kada sam ti rekao to za proteine, i sam znas da se svi mi razlikujemo, nekome prija, a nekome ne.

Polako, ima jos vremena, vidis kako izgledas sa jakim treningom i tvojom ishranom, a zamisli da se posvetis ishrani maksimalno, i sam znas da si veliki potencijal, ali opet ti znas sta zelis.

No, izvinjavam se za off, pomozite bratu pavcu.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2016, 10:45:55 posle podne »

PA glupo je ikome da popujemo zar ne??? ako nekom ne zelim da pisem ako me nervira ako mi smeta iskuliracu ga a necu ga javno spustati i krpiti to je malo bezveze nismo bas djeca...

Da znam sta si meni pisao ali isto tako od te bine sam ja odustao jer danasnji bb nije ni "s" od sporta...a meni je prvenstveno najbitnije zdravlje...
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #11 poslato: Mart 06, 2016, 10:13:11 posle podne »

Jeo sam pasulj danas, kao sto se kaze, dobar pasulj daleko se cujee.... salu na stranu, nisam nikoga hteo da uvredim, samo gam kazem da ne gubite vreme na ovog malog glodara, nece poslusati nista. :D
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2016, 09:57:14 posle podne »

@darkrider jesi ti zapravo Cvetko?
Ouuu jeaa, deaktiviran je taj acc.
Sačuvana
darkrider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2016, 09:50:13 posle podne »

Miladine niko tebe prozivao nije, samo sam ti rekao, da to sto pises kako su proteini precenjeni, to je glupost, pa ako su gradivna materija kako ocekujes da sa 1g proteina po kg napredujemo?  Naravno da ne treba cepati 3+ ali neka zlatna sredina je to sto nam treba.
Ja sam odavno clan bio na ovom forumu, ali sam obrisao nalog jer previse debila ima kojima treba da se crta, ja sa svojim stazom, godinama, znanjem sam prezadovoljan i znam da imam vise znanja od pola danasnjih gurua, jedino sto mi fali je staz, a i to ce vremenom doci, ja sam u tvojoj temi ostavio komentar da si cist primer osobe koja trenira jako i jede puno i izgleda ekstra jos kad bi se posvetio tvoj cilj za binu bi se ostvario, ali sa takvim razmisljanjem tesko, a sto se ovog Dzeka tj. Pavca tice lik je previse pomoci i cimanja dobio, a sad jos hoce? Dok ti nisi bio na forumu po ceo dan smo mu pisali, da on posle par meseci dodje i isto pita? Sve iznova i iznova.
« Poslednja izmena: Mart 06, 2016, 09:58:58 posle podne od strane darkrider » Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2016, 09:39:28 posle podne »

Ti si decko lud, ljudi dzabe mu pricate, necevon to uraditi, celo leto je dobijao ovde savete, pa je otisao na x3m pa i tamo smarao i odjebali ga, pa je na exyu trazio savete i evo ga opet na ps, lik zeli da cuje omo sto on hoce, ocekuje da ce neko da mu kaze da jede beli hleb, sarme, da pije CEDEVITU itd...
Dzabe trosite svoje vreme, decko je psiho.
Inace Pavac je posebna prica ne slusa savete malo ulaganja a ocekivanje velika bez ljutnje druze...

A sto se tebe tice ne znam koj moj uopste pises...isto si i meni prozivao kako ja hocu da jedem ovo ono da hocu neznam kakve rezultate i da trazim da mi ovde ljudi daju dopust za tako nesto...pa zar bi ja trazio dopust za takve stvari od nepoznatih ljudi???pa mi posle nisi komentarisao balavce sliku kada sam stavio...?! tada se nesto nisi javljao??? ko si ti nekom nesto da zvocas i kazes? a pritom zivo me zanima sta ti jedes i kakvi su to tvoji "rezultati" gospodine profi...i koliko god da se pridrzavas a ja da ili ne nebitno ti ne mozes da mi stanes ni do listova...zato pre nego sto pocnes da smaras nekog drugog pogledaj sebe u ogledalo i zapitaj se imas li prava za tako nesto...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.