TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:08:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Osecamo glad a moramo na spavanje  (Pročitano 11150 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #33 poslato: April 28, 2022, 02:28:16 posle podne »

Lepo kažu ljudi - kad si gladan razmisli da li ti se jede neka voćka, ako je odgovor ne onda je samo umišljena glad.
Onda je meni uvek umisljen glad jer bi ja uvek jeo meso u bilo kakvom obliku,bilo da je peceno ili kuvano,da li je pilece,svinjsko,mleveno ma bilo sta samo da je meso.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #32 poslato: April 28, 2022, 08:59:24 pre podne »

Mnogo zavisi i od obroka u toku dana i dan prije. Sve u svemu kada smo na dijeti mora da bude prisutna glad u određenoj mjeri.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ok, to se podrazumeva.... Ja bar pricam o gladi koja je neizdrziva toliko da ne mozes da zaspis.
Psiha igra veliku ulogu. Nekad je to nadmudrivanje. Najbitnije je u toku dijete po meni ne posezati za slatkišima. Ako ti se jede, najedi se pirinča. Par puta tako i nećeš imati problema sa padom šećera. Obično se neizdrziva glad javlja kada hormon leptir podivlja, a kada se to desi, tad smo već zasrali debelo i to je jedan od znakova da je dijeta pri kraju.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sto se secera tice i te krize, mislim da oko 20min treba da se pregura da prodje osecaj zelje za njim.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #31 poslato: April 28, 2022, 08:58:27 pre podne »

Lepo kažu ljudi - kad si gladan razmisli da li ti se jede neka voćka, ako je odgovor ne onda je samo umišljena glad.

Nisam cuo za to. Ali provereno znam da kada pojedes voce u toj situaciji, budes jos gladniji vrlo brzo. 😁
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #30 poslato: April 27, 2022, 10:45:26 posle podne »

Mnogo zavisi i od obroka u toku dana i dan prije. Sve u svemu kada smo na dijeti mora da bude prisutna glad u određenoj mjeri.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ok, to se podrazumeva.... Ja bar pricam o gladi koja je neizdrziva toliko da ne mozes da zaspis.
Psiha igra veliku ulogu. Nekad je to nadmudrivanje. Najbitnije je u toku dijete po meni ne posezati za slatkišima. Ako ti se jede, najedi se pirinča. Par puta tako i nećeš imati problema sa padom šećera. Obično se neizdrziva glad javlja kada hormon leptir podivlja, a kada se to desi, tad smo već zasrali debelo i to je jedan od znakova da je dijeta pri kraju.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #29 poslato: April 27, 2022, 01:50:44 posle podne »

Lepo kažu ljudi - kad si gladan razmisli da li ti se jede neka voćka, ako je odgovor ne onda je samo umišljena glad.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #28 poslato: April 27, 2022, 08:04:30 pre podne »

Mnogo zavisi i od obroka u toku dana i dan prije. Sve u svemu kada smo na dijeti mora da bude prisutna glad u određenoj mjeri.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ok, to se podrazumeva.... Ja bar pricam o gladi koja je neizdrziva toliko da ne mozes da zaspis.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: April 26, 2022, 10:59:09 posle podne »

I dosta igra ulogu ko je koliko mentalo jak. Jer organizam se buni, hoće jedno a mi drugo. Nije lako.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #26 poslato: April 26, 2022, 10:00:55 posle podne »

A covek koji unosi proteinsku veceru zbog deficita ce sigurno soecati glad...na to sam mislio.
Mene recimo proteinski obrok baš zasiti i nikako ne oglasnim brzo.
Posto treniram od 18:00 casova,cesto i kasnije,zadnji obrok mi je oko 20:30-21:00 i uglavnom mi je taj zadnji obrok baziran na proteinima i mogu reci da me zasite,mada sam ja uvek gladan,cak i posle jela.U sali umem da kazem da sam roden gladan.Probao sam jesti i UH uvece ali onda tesko mogu zaspati i muci me stomak pa sam vremenom dosao do zakljucka da mi vise prija da u toku dana pogotovo ujutru se najedem UH a uvece proteina,mada delim i Zolikevo misljenje da je sve stvar navike i organizam je cudo.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #25 poslato: April 26, 2022, 08:52:48 posle podne »

Mnogo zavisi i od obroka u toku dana i dan prije. Sve u svemu kada smo na dijeti mora da bude prisutna glad u određenoj mjeri.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #24 poslato: April 25, 2022, 09:42:59 pre podne »

Zato ovde i pišemo o svojim iskustvima, kako bi neko probao nešto novo i video da li mu to i odgovara.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #23 poslato: April 24, 2022, 04:14:16 posle podne »

Upravo. Još jedan dokaz koliko je sve individualno.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #22 poslato: April 24, 2022, 07:46:13 pre podne »

A covek koji unosi proteinsku veceru zbog deficita ce sigurno soecati glad...na to sam mislio.
Mene recimo proteinski obrok baš zasiti i nikako ne oglasnim brzo.

Eto, jedan od izuzetaka. Kazem izuzetak jer sam u praksi video vise slucajeva koji ogladne. 🙂
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #21 poslato: April 24, 2022, 07:45:20 pre podne »

To jeste tako 8) Ceo život učimo nešto novo, pa tako i svakodnevno treba osluškivati svoj organizam. A to je zaista teško i nekada su potrebne i godine da bi se utvrdilo šta nam najviše prija.

Ma za to su potrebna odlucnost i posvecenost..... Vreme!
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #20 poslato: April 23, 2022, 01:56:58 posle podne »

A covek koji unosi proteinsku veceru zbog deficita ce sigurno soecati glad...na to sam mislio.
Mene recimo proteinski obrok baš zasiti i nikako ne oglasnim brzo.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #19 poslato: April 23, 2022, 12:48:16 posle podne »

A covek koji unosi proteinsku veceru zbog deficita ce sigurno soecati glad...na to sam mislio.
Dosta proteina, dovoljno masti i malo više  salate je recept da u 90% slučajeva bude kako treba taj obrok pred spavanje.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.