TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:35:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 25 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 100107 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #362 poslato: Decembar 02, 2014, 05:13:46 posle podne »

Evo i jednog teksta u vezi sa načinima korišćenja kreatina, pa može biti od pomoći.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=204585.0
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #361 poslato: Decembar 02, 2014, 03:19:55 posle podne »

Ok i samo provere radi jel ok uzimati 5g pre i 5g posle treninga a u danima odmora samo 5g. Bez faze punjenja i praviti pauzu posle 2 meseca koriscenja ? Ili je ipak bolje odraditi i punjenje

nije neophodno, postiže se isti efekat i na način na koji ti uzimaš.  Sve je ok.  Hrani se kvalitetno, treniraj jako i pij dosta tečnosti (vode)  u toku dana, a i pre i u toku i posle treninga.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #360 poslato: Decembar 02, 2014, 08:03:29 pre podne »

Jel moze monohidrat sat vremena posle jela?
Pre treninga 3 do 5 g i nakon treninga 3 do 5 g uz dobru hidrataciju .
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #359 poslato: Decembar 02, 2014, 01:51:10 pre podne »

Da, u redu je uzimati tako kako si opisao. Ja sam lično da se uradi i faza punjenja ali ne moraš, sam odluči oko toga :)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #358 poslato: Decembar 02, 2014, 01:36:02 pre podne »

Ok i samo provere radi jel ok uzimati 5g pre i 5g posle treninga a u danima odmora samo 5g. Bez faze punjenja i praviti pauzu posle 2 meseca koriscenja ? Ili je ipak bolje odraditi i punjenje
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #357 poslato: Decembar 02, 2014, 12:52:38 pre podne »

Jel moze monohidrat sat vremena posle jela?

Bar 2, 2 ipo sata posle jela, zbog minimalizovanja svih mogućih interakcija na relaciji kreatin-želudačni sadržaj( tranzitno vreme hrane kroz želudac)...
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #356 poslato: Decembar 01, 2014, 10:57:38 posle podne »

Jel moze monohidrat sat vremena posle jela?
Sačuvana
pekac65
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #355 poslato: Novembar 27, 2012, 01:40:41 posle podne »

ima tu svakakvih faktora,recimo kada sam pio biotech imao sam 71 kg i bas sam zestoko trenirao i jeo i nabacio 10 kg,sad imam 83 kg i zadovoljan sam sa tezinom i manje malo jedem nego pre posto ne bi vise da se gojim a pravio sam pauzu izmedju ova dva kreatina,nisam jedno vreme trenirao pa sam ponovo poceo,ali sad kao da nije to to
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2012, 07:19:07 posle podne od strane pekac65 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #354 poslato: Novembar 27, 2012, 12:02:10 posle podne »

Poceo sam da koristim od SCITEC NUTRITION kreatin ali ne osecam da nesto deluje,dok pre kad sam koristio BIOTECH osecao sam da mi daje snagu i izdrzljivost,da li je jos neko imao ovako iskustvo sa SCI ili se mozda ja tripujem,i da napomenem da sam sa biotech radio punjenje a sa SCI nisam i oba su monohidrat

mislim da nije samo u pitanju vrsta odnosno proizvoĂ°ač kreatina, zavisi i od toga kakva ti je ishrana u tom periodu bila, odnosno kakva je sad... možda je došlo do stagnacije, jer je telo naviknuto na jedan tip treninga, jedan tip ishrane...
ne optužujem te samo želim da pratiš i sve ostalo, jer ne mora biti samo do suplemenata
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #353 poslato: Novembar 27, 2012, 10:50:16 pre podne »

Slobodno pitaj,nemoj da se previse opterecujes sa nebitnim stvarima,obrati paznju na ishranu,trening i kontinuitet u svemu.
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #352 poslato: Novembar 26, 2012, 11:44:56 posle podne »

Prvi put koristim pa nisam znao bas sve....hvala
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #351 poslato: Novembar 26, 2012, 11:29:18 posle podne »

Kupio sam ovaj kreatin  http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-malat-/-etil-ester/SN389-Creatim.html
Jel je najbolje piti neposredno pre jela ili mora da prodje odrejeno vreme (20-tak minuta recimo) pa da tek onda jedem??
Inace planiram ovako da uzimam - 5 grama ujutru nakon treninga, a pre obroka + protein  i 5 grama 4-5 sati kasnije uz neki obrok bogat ugljenim hidratima...

PS Mogu li istog trenutka da popijem kreatin cim ga sipam u vodu ili je bolje da se saceka malo Huh I jel normalno da potone na dno kao pesak nakon stavljanja u vodu i pri tom ima malo grudvica Huh
5 g pre treniga stavis u usta i zalijes sa vodom,nakon treniga 5g isto ili sa whey proteinom.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #350 poslato: Novembar 26, 2012, 08:52:51 posle podne »

Piješ ga 15-20 min pre obroka. Dakle, ako uzimaš dve doze dnevno, jednu odmah nakon treninga(sa proteinom), a jednu u neko doba dana, 15ak min pre obroka.

Ako ga ne popiješ odmah, normalno je da se taloži na dnu čaše. Promešaš i ispiješ.
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #349 poslato: Novembar 26, 2012, 07:48:37 posle podne »

Kupio sam ovaj kreatin  http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-malat-/-etil-ester/SN389-Creatim.html
Jel je najbolje piti neposredno pre jela ili mora da prodje odrejeno vreme (20-tak minuta recimo) pa da tek onda jedem??
Inace planiram ovako da uzimam - 5 grama ujutru nakon treninga, a pre obroka + protein  i 5 grama 4-5 sati kasnije uz neki obrok bogat ugljenim hidratima...

PS Mogu li istog trenutka da popijem kreatin cim ga sipam u vodu ili je bolje da se saceka malo Huh I jel normalno da potone na dno kao pesak nakon stavljanja u vodu i pri tom ima malo grudvica Huh
Sačuvana
pekac65
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #348 poslato: Novembar 26, 2012, 07:29:50 posle podne »

Poceo sam da koristim od SCITEC NUTRITION kreatin ali ne osecam da nesto deluje,dok pre kad sam koristio BIOTECH osecao sam da mi daje snagu i izdrzljivost,da li je jos neko imao ovako iskustvo sa SCI ili se mozda ja tripujem,i da napomenem da sam sa biotech radio punjenje a sa SCI nisam i oba su monohidrat
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2012, 07:45:23 posle podne od strane pekac65 » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 25 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 17 upita.