TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:58:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Istina o kardio treningu  (Pročitano 50998 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #31 poslato: Decembar 30, 2009, 03:13:40 posle podne »

Spining je bas super stvar za babe i one koji ne znaju kako bolje da iskoriste vreme u teretani...

 ;D   :D :D :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #30 poslato: Decembar 30, 2009, 02:27:03 posle podne »

Marko ti stalno to pominjes, ne plasi ljude  :D To je tako ako se namesti katastofalna pozicija, rekli smo sto puta...

Nego, Monika zao mi je sto nisam slikao u sportskom centru u Australiji gde sam bio u Septembru, trening spininga. Znaci to je haos!!! Njih oko 20 - 30 na nabudzenim spining biciklima (verujem da je i to kod nas problem, losi su pa je veci potencijal od povrede) cepaju kao ludi... rekreativci! Ima jedna trenerka koja se dere iz sveg glasa a oni samo cepaju, cepaju i cepaju! Ustanu pa vrte max, pa sednu... pored njih 3 peskira i 5 litara znoja... stvarno u pozitivnom smisli luda nacija za sportovima izdrzljivost  :) Kada bi covek samo 2 puta nedeljno radio takav trening, ma sa 50 godina bi se osecao mlado i zdravo...

Spining je bas super stvar za one koji su malo zapostavili aktivnost jer se izbaci brdo toksina jer se puno znoji (ali se znoji radom misicia, ne kao u sauni sedenjem :))...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Decembar 30, 2009, 01:53:39 posle podne »

...ja naprotiv znam par ljudi koji su na operaciju isli zbog toga...verovatno je razlog to sto kazes...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Decembar 30, 2009, 11:13:33 pre podne »

...i fantasticna stvar da unistite kolena ;D

ne, naprotiv... samo treba znati dobro podesiti bajs i opasnosti nema...   2 godine se bavim spinningom intenzivno, sigurno minimum 3x nedeljno u proseku se "odvalim" na spinngu i nikad nikakvih problema... veruj mi...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #27 poslato: Decembar 29, 2009, 10:29:12 posle podne »

Dolazim obavezno do tebe kada se budem setao do BG-a, obecao sam  :) Isto vazi i za tebe  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #26 poslato: Decembar 29, 2009, 10:24:42 posle podne »

Чика Кулић, дођи бре лепо до БГ-а на један прави кондициони тренинг! Ништа тегови, ништа справе...  ;D  Ако баш будеш инсистирао на теговима, дам ти оне од по 1 кг!  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #25 poslato: Decembar 29, 2009, 10:08:08 posle podne »

Sto se cardio treninga tice kod mene dolazi u obzir samo trcanje u prirodi ili eventualno vreca. I fudbal naravno  ;D
Sačuvana
I don't give a fuck
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #24 poslato: Decembar 29, 2009, 09:59:06 posle podne »

...i fantasticna stvar da unistite kolena ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Decembar 29, 2009, 06:08:41 posle podne »

fantastičan kardio trening na specijalnim bajsevima za spinning, stimulacija brdske vožnje bajsom sa promenom pozicija, tempa, opterećenja...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #22 poslato: Decembar 29, 2009, 05:46:41 posle podne »

Was is spinning?  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Decembar 29, 2009, 05:45:15 posle podne »

Meni ne prija takva vrsta napora, ja sam bez problema mogao da motam bajk sat vremena i jace, ali osecaj koji imam za vreme takvog treninga mi je bezvezan maximalno, jednostavno se ne osecam prijatno i nikada nisam voleo vezbe aerobnog tipa bilo koje vrste. A Monika je lepo rekla u prvoj recenici za pojedine vezbe sa tegovima...

vreme je da doĂ°eš na 1 čas 60-minutnog spinninga :)   kontam šta pričaš, ja sam sa spinningom zavolela kardio.... eto :)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #20 poslato: Decembar 28, 2009, 08:12:06 posle podne »

Kulic ce biti zdrav i bez kardia i u veama dobroj formi. A do katabolizma ne verujem da ce doci narocito kod njega i njegove ishrane.

Meni nije prob da radim  kardio ali nekako ni nemam potrebu.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #19 poslato: Decembar 28, 2009, 03:09:55 posle podne »

Da, ali je takodje rekla da je aerobni trening esencijalan za ocuvanje zdravlja kao i za karidovaskularni i respiratorni sistem :)

Mozda nisi potpuno familijaran sa tim osecajen jer si nedovljno radio, naviknes se brzo...

Kao sto je Bojan rekao i na cemu ja stalno insisitran, uz najosnovniju ishranu i vodjenje racuna o oporavku nakon treninga, uz OBICNE kolicine aerobnog treninga nista znacajno ne moze biti sa misicima... ma koliku bojazan vi svi imali... ajd da je neko pro pro pa mu znaci svaki gram misica jer je doveden do ekstrema, ali kod svi ostalih 2 i 3 komotno tri puta nedeljno aerobni nista ne moze naskoditi, moze samo pomoci...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #18 poslato: Decembar 28, 2009, 11:56:12 pre podne »

Meni ne prija takva vrsta napora, ja sam bez problema mogao da motam bajk sat vremena i jace, ali osecaj koji imam za vreme takvog treninga mi je bezvezan maximalno, jednostavno se ne osecam prijatno i nikada nisam voleo vezbe aerobnog tipa bilo koje vrste. A Monika je lepo rekla u prvoj recenici za pojedine vezbe sa tegovima...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Decembar 28, 2009, 11:09:58 pre podne »

postoje takve vežbe kod kojih prosto ne osećaš mišić kako bi trebalo, iako se trudiš da sve radiš pravilno :)

ja sam ZA kardio, ne samo zbog sagorevanja masti već zbog kondicije i zdravlja kardiovaskularnog sistema. Tegovi su super ali aerobni sport ne može ništa da zameni.

Ali sigurno je da će do katabolizma doći... neminovno
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.