TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:05:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tae bo, pilates, aerobik, ovaj bik, onaj bik...  (Pročitano 30588 puta)
bosko97
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 166


« Odgovor #93 poslato: Novembar 07, 2008, 09:42:02 posle podne »

Sto se mog licnog iskustva tice-kada mi na aerobik dodju nove devojke prvo ih uputim koje ce korake raditi kada se umore,s obzirom da nece biti u mogucnosti da prate tempo grupe.Takodje im skrecem paznju na disanje,a citavoj grupi"u hodu"govorim da"slusaju svoje telo"sto je vrlo bitno.Obicno za vreme treninga uocim ko koje greske pravi,i posle treninga sam im na raspolaganju za pitanja.Treba biti u stanju motivisati grupu na maximalan rad i dobru atmosferu.
Sačuvana
lutka_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #92 poslato: Maj 22, 2008, 12:52:19 posle podne »

Hvala vam! Pocecu malo da skracujem treninge a da povecam tezine!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #91 poslato: Maj 22, 2008, 11:17:39 pre podne »

slazem se sa gore navedenim, predugi treninzi dovode do kontraefekta, odnosno do katabolizma i razgradnje misica...  a ako nema odmora nema ni napretka, trening je samo stimulans...

sagorevace mozes piti ujutru i kad ne treniras, kao sto ti je rekla Beka.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #90 poslato: Maj 22, 2008, 10:39:25 pre podne »

Ja ga pijem i danima kada ne treniram ali samo smanjim dozu.I tada ga popijem ujutru,u prepodnevnim satima.Imas dosta o Stim&trim-u na forumu,prelistaj i procitaj a mi smo tu da ti odgovorimo ako imas jos nekih pitanja
Sačuvana
Be Happy!!!
lutka_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #89 poslato: Maj 22, 2008, 12:18:36 pre podne »

Pozdrav Beko za tebe! Vidi se da nam teretana prija! Zaboravila sam da te pitam da li onaj sagorevac da pijem i kada ne trerniram? a to je samo jedan dan u nedelji
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #88 poslato: Maj 21, 2008, 10:46:26 posle podne »

@lutka_ks

Ako je u pitanju cura na koju ja mislim (a mislim da jeste,KS ipak nije tako veliki grad ;) ) vi necete verovati kakav je uspeh ona postigla u skidanju masnih naslaga.Ma druga cura potpuno i to je zaista za svaku pohvalu i dobar primer drugima.

Moj ti je savet takodje da je nepotrebno provoditi sate u tertani,veruj da se i sa kracim ali adekvatnijim treningom moze postici dosta.Sto rece Nici umorices se brzo.
Ja trenutno treniram npr dnevno nekih sat najduze sat i po vremena,kombinujem tegove (extra jake i forsirane treninge ukljucujuci i vece tezine) a nakon toga mi je kardio trening sa promenama intervala i slicno.Veruj da mi jako prija,a cini mi se da si i ti primetila po meni da mi prija ;) ,tako da ti je moj savet da ovim redom treniras,znaci tegovi pa kardio

Pozdrav za tebe i samo tako nastavi
Sačuvana
Be Happy!!!
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #87 poslato: Maj 21, 2008, 02:33:44 posle podne »

samo nemoj da se preforsiras jer neces napredovati..to ti govorim iz iskustva..do prosle nedelje sam svako jutro trcala 45 min + svako vece drzim aerobik, a uz to sam kuci radila sa tegovima..sada moram malo da oladim jer samo nazadujem...3 do 4 treninga ti je sasvim dovoljno..
Sačuvana
lutka_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #86 poslato: Maj 20, 2008, 05:05:52 posle podne »

Hvala! Odoh sad ja u teretanu! Mora da se radi!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #85 poslato: Maj 20, 2008, 05:02:17 posle podne »

saaamo napred ;)
Sačuvana
lutka_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #84 poslato: Maj 20, 2008, 04:59:57 posle podne »

Moram da vam kazem da se ja ne bojim da radim sa velikim tezinama. Cim osetim da mi je lako, da sam ojacala dodajem tezine. I radim vise sa tegovima nego aerobik.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #83 poslato: Maj 20, 2008, 04:34:55 posle podne »

Moram da se pohvalim da se vraćam u kondiciju sa težinama što se nogu tiče.. a time se vraća i snaga moje pozadine da se odupre zemljinoj teži ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #82 poslato: Maj 20, 2008, 04:32:51 posle podne »

eee josh sam i kiss dobila  ;)

ali ono sto sam sigurna je da bi devojke bile iznenadjene rezultatima kada bi malo promenile to strogo "protiv" velikih tezina...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #81 poslato: Maj 20, 2008, 04:23:02 posle podne »

Pa hvala! Radim punom parom, treniram 6 puta nedeljno, veliki broj ponavljanja i treninzi mi dugo traju. Neki mi kazu da to nevalja, ali ja se odlicno osecam, nemam nikakve zdravstvene probleme. Slusala sam trenera u svemu, promenila nacin ishrane. Vise mi prija sada kako se hranim. Lepse se osecam, puna sam energije. Pocela sam da koristim pre par dana onaj sagorevac STIM & TRIM. I mislim da odlicno deluje na mene. Inace se puno znojim, a sa njim jos vise. Vise mi nije bitno da smrsam, zelim sada da se oblikujem sto vise.

Velika i cesta greska devojaka je to sto previse forsiraju aerobni rad.


Kiss za takvo razmišljanje...  :-*
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #80 poslato: Maj 20, 2008, 03:30:42 posle podne »

Pa hvala! Radim punom parom, treniram 6 puta nedeljno, veliki broj ponavljanja i treninzi mi dugo traju. Neki mi kazu da to nevalja, ali ja se odlicno osecam, nemam nikakve zdravstvene probleme. Slusala sam trenera u svemu, promenila nacin ishrane. Vise mi prija sada kako se hranim. Lepse se osecam, puna sam energije. Pocela sam da koristim pre par dana onaj sagorevac STIM & TRIM. I mislim da odlicno deluje na mene. Inace se puno znojim, a sa njim jos vise. Vise mi nije bitno da smrsam, zelim sada da se oblikujem sto vise.

to sto se lepse osecas i sto si puna energije, kao i da ti prija nov nacin ishrane je prava stvar!!!  osetila si lepsu stranu vezbanja i to je najlepse...

sobzirom da si rekla da zelis malo vise paznje da obratis na oblikovanje, ja ti savetujem ponovo da pokusas da stavis akcenat na rad sa tegovima, kao sto ti treneri kazu da skratis trening, veruj mi umorices se i na ovaj nacin a rezultatima ces biti iznenadjena.  Velika i cesta greska devojaka je to sto previse forsiraju aerobni rad.
Sačuvana
lutka_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #79 poslato: Maj 20, 2008, 09:13:58 pre podne »

Pa hvala! Radim punom parom, treniram 6 puta nedeljno, veliki broj ponavljanja i treninzi mi dugo traju. Neki mi kazu da to nevalja, ali ja se odlicno osecam, nemam nikakve zdravstvene probleme. Slusala sam trenera u svemu, promenila nacin ishrane. Vise mi prija sada kako se hranim. Lepse se osecam, puna sam energije. Pocela sam da koristim pre par dana onaj sagorevac STIM & TRIM. I mislim da odlicno deluje na mene. Inace se puno znojim, a sa njim jos vise. Vise mi nije bitno da smrsam, zelim sada da se oblikujem sto vise.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 17 upita.