TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:15:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 224270 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #68 poslato: Avgust 18, 2012, 07:05:08 posle podne »

Naruceno ...  ;D
U utorak stize,pa cu rado podeliti sa vama utiske! :)

E i mene zivo zanima...Vec odavno imam zelju da ga probam ali ga nikad nema u ponudi...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #67 poslato: Avgust 18, 2012, 02:49:36 posle podne »

Naruceno ...  ;D
U utorak stize,pa cu rado podeliti sa vama utiske! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #66 poslato: Avgust 18, 2012, 11:53:57 pre podne »

mislim da sam sve ukuse probala, ali taj još ne.... i mene živo zanima.... inače mi je tiramisu jedan od omiljenih dezerta...

tako da ipak ostaje na tebi da nam kažeš kakav je ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #65 poslato: Avgust 18, 2012, 11:48:09 pre podne »

Pozz ekipi! Dugo vec koristim whey sa ukusom cokolade,s tim da s vremenom na vreme uzmem malo pakovanje nekog drugog ukusa cisto zbog promene,(Rocky Road,Honey Vanilla,Cookies etc...),i sad vidim da u Pansportu ima Scitec Whey ukus Tiramisu,pa me zanima je l' ga neko probao,i kakav je,jer u ponedeljak narucujem ?? Hvala! ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #64 poslato: Avgust 17, 2012, 06:32:24 posle podne »

ok sada me interesuje dali prilikom uzimanja Kreatina treba piti veca kolicina vode .... jer mnogi moji prijatelji govore da prilikom uzimanja kreatina treba piti vise vode da nebi doslo do problema sa bubrezima .... da li je to tacno .....

Nećeš imati problema sa bubrezima, ne brini nije štetan, ali povećaj unos tečnosti svakako

Jesno pitanje za osoblje Pansporta

Dali ce te prosirivati paletu proteina npr. nabaviti neki cist Casein od Sciteca ili Bio teca

hvala

u ponudi je čist kazein Scitec Pro Long ;)
Sačuvana
backspin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #63 poslato: Avgust 17, 2012, 03:55:44 posle podne »

Jesno pitanje za osoblje Pansporta

Dali ce te prosirivati paletu proteina npr. nabaviti neki cist Casein od Sciteca ili Bio teca

hvala
Sačuvana
samir_m
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #62 poslato: Avgust 17, 2012, 03:48:47 posle podne »

ok sada me interesuje dali prilikom uzimanja Kreatina treba piti veca kolicina vode .... jer mnogi moji prijatelji govore da prilikom uzimanja kreatina treba piti vise vode da nebi doslo do problema sa bubrezima .... da li je to tacno .....
Sačuvana
ONE LIFE IS NOT FORGET
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #61 poslato: Avgust 17, 2012, 03:35:49 posle podne »

A, u dane odmora kreatin isto može 1-2 serviranja, na prazan stomak.

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #60 poslato: Avgust 17, 2012, 03:26:44 posle podne »

Što se tiče proteina njega možeš uzimati posle treninga - za brži oporavak, jednu mericu razmutiš u 300-400 ml vode i popiješ odmah posle treninga.  Dodatnu dozu možeš uzeti npr ujutru, čim se probudiš, ili pomešati npr. sa žitaricama za doručak - bude jako ukusno.

Što se tiče kreatina 5 g (1 kafena kašičica) pre treninga razmućeno u vodi i isto toliko posle treninga (možeš sve zajedno pomešati sa proteinom, i dodatno staviti dekstrozu, bar jedno 20-30 g, to je grožĂ°ani šećer)

Sačuvana
samir_m
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #59 poslato: Avgust 17, 2012, 03:23:27 posle podne »

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN087-100-Whey-protein.html

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/BI340-100-Creatine-Monohydrate.html
reci te mi kako se koriste ovi preparati .... moze te mi obijasniti kako bi mogao da dodjem do zeljenog efekta ....da li mozete da mi malo obijasnite kako i sta ?
Sačuvana
ONE LIFE IS NOT FORGET
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #58 poslato: Avgust 17, 2012, 02:33:57 posle podne »

Monika hvala puno nadam se da sam izabrao cisti proizvod jer sam na mnogim ofrumima citao da neki proizvodi su manjeg kvalitetaa da sada ne nabraijm . vi znate .... nadam se da c na mene ovi proizvodi djelovati i da cu postici zeljen efekat .... videcemo ...:)

Dobro je sto si izabrao bas whey jer UH mozes uneti i putem hrane tako da sam i ja vise za tu opciju...uglavnom samo gledaj da ti ishrana bude mnogo dobra i treninzi pa jos uz suplementaciju rezultata mora biti...
Sačuvana
samir_m
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #57 poslato: Avgust 17, 2012, 01:58:24 posle podne »

Monika hvala puno nadam se da sam izabrao cisti proizvod jer sam na mnogim ofrumima citao da neki proizvodi su manjeg kvalitetaa da sada ne nabraijm . vi znate .... nadam se da c na mene ovi proizvodi djelovati i da cu postici zeljen efekat .... videcemo ...:)
Sačuvana
ONE LIFE IS NOT FORGET
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #56 poslato: Avgust 17, 2012, 11:13:37 pre podne »

Zelio bih da vas pita? Imam jako veliki problem sa masom nemogu da je dobijem pa sam resio da kupim Proteine ove vrste :
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN087-100-Whey-protein.html
Pomozite mi reci da li sam izabrao pravu vrstu proteina ....

Moje drugo pitenje je kada sam posao u teretanu rekli su mi osim proteina da bi poblikovao svoje tijelo i povecao izdrzljivost rekli su mi da kupim Kreatin ja sam izabrao ovu vrstu :
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/BI340-100-Creatine-Monohydrate.html

Pa vas molim da mi kazete da li sam izbarao pravu stvar ili vi imate nesto bolje da mi predlozite jer zelim dovesti svoje tijelo kako dolikuje ... Hvala unapred...

Kombinacija suplemenata je ok, drago mi je da si počeo sa proteinom čistim.... ako baš ne ide onda ćeš uzeti gejner sledeći put... ali za sada neka ostane ovako.

Ono što će najviše uticati na tvoj rezultat je to da li unosiš dovoljno kvalitetne hrane...  pod tim podrazumevam meso, riba, jaja, piletina, sir nemasni, povrće, voće, žitarice, krompir, pirinač, koštunjavo voće, testenine integralne....

Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #55 poslato: Avgust 15, 2012, 11:05:20 posle podne »

Taj protein je super posebno ako uzmes ukus cokolada fantastican je...da bi dobio na masi povecaj unos UH putem ishrane..

Kad je kreatin u pitanju mozes uzeti i taj mada bi ti moja preporuka ipak bila Dymatize-ov monohidrat...
Sačuvana
samir_m
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #54 poslato: Avgust 15, 2012, 10:51:25 posle podne »

Zelio bih da vas pita? Imam jako veliki problem sa masom nemogu da je dobijem pa sam resio da kupim Proteine ove vrste :
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN087-100-Whey-protein.html
Pomozite mi reci da li sam izabrao pravu vrstu proteina ....

Moje drugo pitenje je kada sam posao u teretanu rekli su mi osim proteina da bi poblikovao svoje tijelo i povecao izdrzljivost rekli su mi da kupim Kreatin ja sam izabrao ovu vrstu :
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/BI340-100-Creatine-Monohydrate.html

Pa vas molim da mi kazete da li sam izbarao pravu stvar ili vi imate nesto bolje da mi predlozite jer zelim dovesti svoje tijelo kako dolikuje ... Hvala unapred...
Sačuvana
ONE LIFE IS NOT FORGET
Stranice: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.