TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394948 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 08:45:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 236242 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #83 poslato: Avgust 24, 2012, 05:42:25 posle podne »

Meni su svega 2-3 maline dovoljne da daju odličan ukus, a tu nema ni 15g voća. :D
Heh,imao sam ja scene da posle izlaska,tako sve jos uvek ''namontiran'',naberem sljiva kod komsije... :) ... sad ima onu lampu sa senzorom ispred... ::)
Pomesam sad ellu i Myo F,zasladjivac i zaledim...do the job! ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #82 poslato: Avgust 24, 2012, 04:49:07 posle podne »

Meni su svega 2-3 maline dovoljne da daju odličan ukus, a tu nema ni 15g voća. :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #81 poslato: Avgust 24, 2012, 04:44:27 posle podne »

Gledam da izbegavam voce u tim ''late night'' terminima ...  :-\

svejedno, ja ne stavim ni 50g, čisto da da aromu...  a inače je extra i bez voća.... čist protein, samo ella i whey
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #80 poslato: Avgust 24, 2012, 02:49:48 posle podne »

Gledam da izbegavam voce u tim ''late night'' terminima ...  :-\
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #79 poslato: Avgust 24, 2012, 02:13:13 posle podne »

DYM XT predstavlja dobar odnos cene i kvaliteta,mada su u sustini svi proteinski miksevi,pogotovo ako imaju soje u sebi,malo jeftiniji.
Ja sam pila Scitecov 100% whey ukus cokolada, ali nisam sigurna da li se radilo o klasicnoj ili milk chocolate, ali ukus mu je tako dobar bukvalno kao neke od onih sjajnih mlecnih cokolada...i ovaj Scitecov Professional bela cokolda jagoda je fantastican, kao milk shake...moja dva omiljena ukusa trenutno...
Sad pitanje za malo iskusnije...kada vam se jede nesto slatko,je l' pravite onaj ''protein sludge''?
Meni se desi da mi se subotom posle izlaska,bas bas jede nesto slatko,i onda u soljicu uspem mericu-mericu i po whey-a,malo vode,tecni zasladjivac i napravim gust krem. Prema receptu koji sam video na Net-u ,treba jos i kikiriki puter,ali to izbegavam...pa ako je jos neko imao iskustva,neki savet,recept maybe ...  :)

Ella sir, izmrvljeni led, merica 100% whey professional, sitno iseckano ili izblendovano šumsko voće - sladoled
Sačuvana
samir_m
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #78 poslato: Avgust 24, 2012, 02:05:41 posle podne »

Cao... Reci te mi kada je bolje dejstvo dva preparata proteina i kreatina kada se uzima :
mijesanjem proteina i kreatina ....?
ili odvojeno primenjivanjem kreatina i proteina?
Sačuvana
ONE LIFE IS NOT FORGET
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #77 poslato: Avgust 24, 2012, 09:07:09 pre podne »

DYM XT predstavlja dobar odnos cene i kvaliteta,mada su u sustini svi proteinski miksevi,pogotovo ako imaju soje u sebi,malo jeftiniji.
Ja sam pila Scitecov 100% whey ukus cokolada, ali nisam sigurna da li se radilo o klasicnoj ili milk chocolate, ali ukus mu je tako dobar bukvalno kao neke od onih sjajnih mlecnih cokolada...i ovaj Scitecov Professional bela cokolda jagoda je fantastican, kao milk shake...moja dva omiljena ukusa trenutno...
Sad pitanje za malo iskusnije...kada vam se jede nesto slatko,je l' pravite onaj ''protein sludge''?
Meni se desi da mi se subotom posle izlaska,bas bas jede nesto slatko,i onda u soljicu uspem mericu-mericu i po whey-a,malo vode,tecni zasladjivac i napravim gust krem. Prema receptu koji sam video na Net-u ,treba jos i kikiriki puter,ali to izbegavam...pa ako je jos neko imao iskustva,neki savet,recept maybe ...  :)
Sačuvana
dr joey
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #76 poslato: Avgust 24, 2012, 12:29:43 pre podne »

upravo pijem Dymatize XT od banane i sjajan je,a nije ni skup
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #75 poslato: Avgust 23, 2012, 11:28:18 posle podne »

Ja sam pila Scitecov 100% whey ukus cokolada, ali nisam sigurna da li se radilo o klasicnoj ili milk chocolate, ali ukus mu je tako dobar bukvalno kao neke od onih sjajnih mlecnih cokolada...i ovaj Scitecov Professional bela cokolda jagoda je fantastican, kao milk shake...moja dva omiljena ukusa trenutno...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #74 poslato: Avgust 23, 2012, 01:17:27 posle podne »

Meni se Tvinlabov cokolada ne dopada,,,ima ukus one najgore snj cokolade...
"Snj cokolada" ... It's blasphemy!!!   ;) ;D
Ja slabo jedem slatkise,i onda su mi vecina proteina jako ukusni,mada sam se i ja opekao jednom,i dan danas ne znam sta mi je bilo...kupio sam Allmax Casein,isto cokolada. I zimus sam stigao sa Savate-a,late night treninzi,i uzmem jednu mericu i pola merice nekog obicnog whey-a,isto cokolada,i kako je napolju bilo hladno,ja kontam reko prijace mi sa mlakom vodom. Popijem,i stojim tako pored stola,i ono,muka,muka,gadno...probao sam jos jednom taj kazein,i ne vredi,smucio se,pa sam ga zamenio kod drugara za Myo F. Ostale sve mogu da pijem,ali izbegavam jedan BT whey msm da je neki Nitro,ima u onim malim kesicama od 3o gr,jer mi je bas jako vestacki ukus.
@ Mighty Mo ... i meni su ukusi Proff. serije najbolji...coko-lesnik,coko-kokos,sve sto ima prefiks ''choco''. Plus jos Myo Fusion,ali oni se,nazalost,vise nece proizvoditi,a ne znam kakav mu je ukusa naslednik.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #73 poslato: Avgust 23, 2012, 12:17:08 posle podne »

Evo i kratkog brief-a o Tiramisu ukusu! :)
Ima taj ''kapucino'' ukus karakteristican za Tiramisu,ali nije prenaglasen. Dobra promena,mada cu ga koristiti za dorucak sa ovsenim i obranim mlekom,u pwm ide choc. By the way,stigao mi je i Scitec-ov whey ''Milk chocolate'' i ''Honey Vanilla'' professional,pa cu vas obavestavati. Kontam da ovaj "Milk Choc'' obecava... :)

o pa super, pokušala sam da osetim ukus :D  inače sam tiramisu (real tiramisu) fan :)

moji favoriti su čoko lešnik (Sci professional) i takoĂ°e njihova jagoda bela čokolada
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #72 poslato: Avgust 23, 2012, 12:38:38 pre podne »

Meni se Tvinlabov cokolada ne dopada,,,ima ukus one najgore snj cokolade...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #71 poslato: Avgust 22, 2012, 10:28:12 posle podne »

Milk Chocolate je 1oo % whey,tzv. ''plavi''...samo ga nema kod nas,uzeo sam ga dok sam bio na putu. Kada sam video ponudu Scitec-ovih proteina,od Delite serije,Ligthly sweetened(ko voli),1oo% Casein,Super 7 Complete msm,i jos nekoliko tipova,nisam sve popamtio...pa jos kakve ukuse imaju,i na kraju,proteinska kafa...a sa kojim si se bas toliko zeznula??  ???
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #70 poslato: Avgust 21, 2012, 10:51:05 posle podne »

Ja sam se sa zadnjim proteinom zeznula kao niko..a Milk chocolate jel bas professional ili 100% whey Scitecov?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #69 poslato: Avgust 21, 2012, 10:14:18 posle podne »

Evo i kratkog brief-a o Tiramisu ukusu! :)
Ima taj ''kapucino'' ukus karakteristican za Tiramisu,ali nije prenaglasen. Dobra promena,mada cu ga koristiti za dorucak sa ovsenim i obranim mlekom,u pwm ide choc. By the way,stigao mi je i Scitec-ov whey ''Milk chocolate'' i ''Honey Vanilla'' professional,pa cu vas obavestavati. Kontam da ovaj "Milk Choc'' obecava... :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.