TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:47:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 240610 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #788 poslato: Mart 31, 2015, 06:37:06 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao. :)

Lepo je što si opet počeo sa treninzima. Kada je reč o "večitoj dilemi" whey ili gejner, bitna stvar je kakav ti je apetit, odnosno da li možeš putem hrane da uneseš dovoljno kalorija. Očigledno je da nedovoljno jedeš čim si mršav, samo je pitanje da li je zbog nedostatka apetita ili loše organizovanosti.

Možda je bolje da otvoriš svoju temu, napišeš trenutnu ishranu, pa da vidimo da li su potrebne neke izmene. Sa suplementima ćemo lako, to je najmanji problem. :)

Temu možeš otvoriti klikom na link ispod.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=651.0
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #787 poslato: Mart 31, 2015, 06:32:30 posle podne »

Ja sam uvek pre za protein nego za gejner, koji god da uzmeš nećeš pogrešiti :)
Sačuvana
kings
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #786 poslato: Mart 31, 2015, 06:23:55 posle podne »

Poz svima!  :)
Zelio bih da upitam a en sumnjam da ima strucnih ljudi par pitanja. Naime planiram krenuti u teretanu nakon nekih 4 mjeseci pauze sa ciljem da dobijem sto je moguce vise na masi jer sam prilicno mrsav. Nisam nikada koristio nikakve suplemente a isao sam kakos am evc rekao jedno vrijeme i vjezbao. Uspio sam da dobijem nekih 7-8 kg bez koristenja suplemenata, a li sam idalje dosta mrsav. Na mojih 192cm visine, 76kg je prilicno malo i zelim to popraviti. Naime planiram sada da krenem jedan mjesec da udjem u ritam i da se vratim u kakvu takvu formu od prije i da onda uzmem nesto od suplemenata. E sada sam u dilemi da li da uzimam wey proteine ili da uzmem nesto tipa mega mass i slicno? Citao sma na dosta mjesta da je mega mass loseg kvaliteta da se ne postizu bog zna kakvi rezultati pa me zanima i vase misljenje. Sta preporucujtete da uzmem, da li bi mozda bilo dobro da kombinujem oboje? Naravno podrazumjeva se sto bolja ishrana, jaja, meso neke zitarice...Gledao sam od tih proteina neki su preporucivali Whey Gold, sta mislite o njemu?
Sačuvana
oneLovee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #785 poslato: Mart 24, 2015, 01:42:38 posle podne »

Hvala na savetima i pomoci :) navicicu se, samo mi treba vremena..  ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #784 poslato: Mart 23, 2015, 10:26:12 pre podne »

Bilo koji period da je u pitanju definicija ili kvalitetna masa,mozda nesto trece..bez ishrane se nece mnogo toga postici.
Suplementacija je tu da pogura malo ali ne ocekujte cuda.
Sto se tice zamene za ellu pa ako je bljutava mozda dodati neko povrce pa kada izmesas bice bolje,ili recimo sitno seckano belo meso.
Nazalost sve sto je bljutavo je i dobro pa treba izdrzati.Na primer ako volis spanac onda uzmi i skuvaj ga cistog pa pomesaj sa ellom.Deluje mozda na prvi pogled bezveze ali meni je pomoglo.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #783 poslato: Mart 18, 2015, 11:24:08 posle podne »

Joj, da li postoji zamena za ella sir..kupila sam jednom i ono je uzasss.. cak i kada ga rastvorim sa vodom malo mi je gadno..uh kad se setim..fuj..
hvala na odgovoru..
kompleksni uh- zitarice, pirinac ??

Prvo bez toga stava, bljutavo, loš ukus, užas i sl., poĂ°i od toga da su neke namirnice jako kvalitetne i da će dati doprinos cilju, tako da manje "probirljivosti", a više kvalitetne hrane...ipak ništa ne može zameniti kvalitetnu ishranu i modifikovani trening u skladu sa ciljem( kardio i trening sa opterećenjem)...

Male preporuke za DETALJNO čitanje vezano za ishranu...koristiće ti sigurno...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html
« Poslednja izmena: Mart 18, 2015, 11:25:55 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
oneLovee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #782 poslato: Mart 18, 2015, 09:32:51 posle podne »

Super :) hvala  ;)
Sačuvana
oneLovee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #781 poslato: Mart 18, 2015, 09:00:13 posle podne »

Joj, da li postoji zamena za ella sir..kupila sam jednom i ono je uzasss.. cak i kada ga rastvorim sa vodom malo mi je gadno..uh kad se setim..fuj..
hvala na odgovoru..
kompleksni uh- zitarice, pirinac ??
Sačuvana
oneLovee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #780 poslato: Mart 18, 2015, 08:53:05 posle podne »

Ja imam tri obroka.. ovsene mekinje ili tonus hleb ( ili sama pravim) jaja,   sir ili kiselo mleko( retko jogurt)  povrce, salate, riba, piletina ili corba od istih sa povrcem, pravim omlet od belanaca , pecurke,bademi,  od crvenog mesa nekad svinjetina nekad junece meso  i tako. Voce jedem basretko uglavnom jabuku ili grejp .. limunade i voda ( trudim se da bude 3l dnevno)
Sta da menjam?
Sačuvana
oneLovee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #779 poslato: Mart 18, 2015, 08:38:56 posle podne »

Okej, hvalaaa  ;D  ja sam pocetnik.. od suplementacije samo whey ujutru i posle treninga.. treniram 6puta nedeljno( uglavnom) i ne znam sta jos da napisem..cilj mi je da izgledam bolje nego sada ;D kriticna zona mi je stomak  :'(  eto :)  hvala na pomoci..nova sam pa cu ostala pitanja psotavljati i na drugim temama  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #778 poslato: Mart 18, 2015, 08:29:34 posle podne »

Pozdrav i tebi. :)

Crveni scitec je kombinacija koncentrata i izolata, i ima dodate digestivne enzime, dok je plavi čist koncentrat. Oba imaju oko 73% proteina u svom sastavu i izvrsne ukuse. Battery Whey nemamo u ponudi, niti sam ga koristio, pa ti ne mogu ništa reći...

Inače, da li imaš još nešto od suplemenata? Koji su ti ciljevi?
Sačuvana
oneLovee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #777 poslato: Mart 18, 2015, 07:38:56 posle podne »

Pozdrav..ne znam gde da pitam posto sam nova pa se nadam da je ovo dobra tema za to.. zanima me razlika izmedju plavog i crvenog sciteca   i da li je bolje da kupim scitec whey ili battery whey..sastav je slican cini mi se.. hvala puno  ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #776 poslato: Decembar 10, 2014, 09:47:59 pre podne »

Kod nas se svi hvataju uvek za ono što je jeftinije jer nažalost realnost je takva da se novca baš i nema mnogo a sve je skupo počv od hrane itd...
Nažalost ono što malo kome padne na pamet a to je sama sigurnost kupljeno proizvoda to jest ko garantuje za njegov kvalitet,ispravnost i da je u njemu zaista to što piše na kutiji.
Pansport vam to garantuje i moje je mišljenje da je bolje malo sačekati,skupiti više novca i znati šta se kupuje nego srljati i kupiti ko zna šta zbog neke male uštede.
Naravno izbor je samo na vama.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #775 poslato: Decembar 05, 2014, 03:41:32 posle podne »

Jasno. Dakle nema razlike u proizvodima. Da li mi onda mozete reci, gde bi ja trebalo da kupim taj proizvod/protein kao racionalan potrosac?

Tamo gde kosta 5000 ili 7000 dinara? (Putni troskovi su mi isti kod nabavke oba proizvoda, tj. svedeni su na minimum od 0 dinara)



Moj savet je samo da kupuješ provereno. Svedoci smo ogromnog porasta suplemenata na crnom tržištu, meĂ°u kojima ima mnogo suplemenata neproverenog (sumnjivog) kvaliteta. I kao što je poznato, to se ne radi  samo sa suplementima, već i sa raznoraznom drugom robom. Ipak, kada su suplementi u pitanju, to je nešto što unosimo u naš organizam i bitno je da JESU provereni, testirani.

Svi proizvodi koji se nalaze u Pansportu u prodaji su provereni, testirani i nalaze se u LEGALNOJ prodaji.  Samo za Pansport mogu da garantujem da strogo vodi računa o kvalitetu i bezbednosti. 

Što se tiče Pansport cena, pored svega što je neophodno da suplement bude legalno uvezen i da se naĂ°e na polici, potrebno je uraditi analize, provere i registracije svih suplemenata, što verujte mi, jako puno košta.  Samo to, a ostale troškove i da ne spominjem.  Hoću da kažem, cena mora biti veća nego što je to u nekim drugim slučajevima. 

Ipak, trudimo se da putem različitih popusta i akcija izaĂ°emo u susret kupcima.  I zbog poverenja naših kupaca i dalje guramo napred i širimo se.

Gde ćeš kupovati, na tebi je, niko te neće ubeĂ°ivati da uzimaš kod nas, to je tvoj izbor.  Ja samo dobro znam koliko nam je stvari potrebno da bi se suplement našao u legalnoj prodaji ovde u Srbiji :)

samo kupuj provereno!
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #774 poslato: Decembar 05, 2014, 11:47:07 pre podne »

Jasno. Dakle nema razlike u proizvodima. Da li mi onda mozete reci, gde bi ja trebalo da kupim taj proizvod/protein kao racionalan potrosac?

Tamo gde kosta 5000 ili 7000 dinara? (Putni troskovi su mi isti kod nabavke oba proizvoda, tj. svedeni su na minimum od 0 dinara)


Pa ako su potpuno isti proizvodi, naravno tamo gde je jeftinije.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 18 upita.