TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395007 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 02:04:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Creatin  (Pročitano 43831 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #121 poslato: Jul 07, 2013, 09:13:50 pre podne »

Da li se osip povlaci i pojavljuje nakon ponovnog uzimanja ili traje duze?

Kako bi bio siguran da li su suplementi uzrok ( iako se to vrlo, vrlo retko desava ali nije nemoguce ), najbolje ces proveriti iskljucivanjem istih iz upotrebe na par dana. Nece ti to bitno poremetiti napredak, ali ces biti siguran sta dalje, tj da li da nastavis da ih uzimas. Iskljuci oba suplementa za pocetak, nakon par dana ubaci prvo kreatin, ukoliko se nista ne desava ubaci i amino, i prati reakciju.
Sačuvana
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #120 poslato: Jul 07, 2013, 12:44:13 pre podne »

Nisam menjao nista u ishrani,dobio sam osip samo po rukama, da prvi put koristim i kreatin i amino a duze vreme koristim whey
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #119 poslato: Jul 06, 2013, 11:07:44 posle podne »

Moze biti da je osip vezan za preparate ali i ne mora. jesi li nesto menjao u ishrani mozda? Da li ti je to sada prvi put da uzimas kreatin i aminokiseline?
Sačuvana
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #118 poslato: Jul 06, 2013, 07:43:32 posle podne »

Hvala,takodje uz kreatina kad sam popio pio sam i amino x tokom treninga,posle treninga sam dobio osip od cega moze da bude
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #117 poslato: Jul 06, 2013, 05:14:05 posle podne »

Dovoljno ti je 5g na prazan stomak. Možeš, na primer, ujutru.
Sačuvana
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #116 poslato: Jul 06, 2013, 02:34:35 posle podne »

A kad ne treniram koliko da uzimam i kad
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #115 poslato: Jul 06, 2013, 02:17:05 posle podne »

Dijareja i mučnina su najčešći sporedni efekti korišćenja monohidrata. Trebalo bi da se navikneš vremenom na to i da problemi prestanu. Pomoći će ti to ako malo više pažnje obratiš na rastvaranje kreatina, pa pokušaš da ga što više rastvoriš u vodi.

Možeš ga koristiti tako kako si počeo. Praktično, ne možeš pogrešiti sa tajmingom kreatina, doziranje je bitnije. Dodatno pojačaj unos vode tokom "alkoholnih dana" i ne preteruj sa alkoholom.
Sačuvana
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #114 poslato: Jul 06, 2013, 11:31:41 pre podne »

Posto sam pocetnik u koriscenju kreatina, i uzeo sam olimp, pre treninga sam popio jednu mericu i posle treninga jos jednu, kakve su nuspojave, posto sam ja dobio dijareju, kako bi trebalo pravilno koristiti kreatin i da li se sme piti alkohol za vikend posto treniram radnim danima
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #113 poslato: Jun 26, 2013, 01:25:02 posle podne »

znam da bi bilo bolje da da uzimam nesto sa njim,ali problem je sto nisam u situciji da mogu oba odmah sada, nego tek za mesec dana,pa sam zato mislio da prvo pocnem crea force pa da ga zavrsim sa gejnerom...

onda sada najviše ulaži u hranu, to je najbitnije...

a kada budeš sakupio novac, najpametnije bi bilo da uzmeš čist whey protein i dekstrozu, to je najekonomičnije.
mislis da sad uzmem crea force pa da kad skupim pare uzmem protein i dextrozu ili samo da uzmem protein i dextrozu??

ovako kao što ti je Robert rekao, samo umesto crea force uzmi običan monohidrat - ako želiš neki jeftiniji onda npr Biotech u alufoliji.

Fokusiraj se sada na klopu, a kad skupiš novac za suplemente najbolja kombinacija bi ti bila neki ekonomični protein i kreatin poput ovog što sam navela.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #112 poslato: Jun 25, 2013, 06:35:04 posle podne »

Bolje onda sačekaj još mesec dana bez supsa, pa onda kupi makar samo whey ili mu dodaj i kreatin(zavisi koliko uštediš). Svakako će ti tako biti bolje.
Sačuvana
strelac 2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #111 poslato: Jun 25, 2013, 06:27:59 posle podne »

znam da bi bilo bolje da da uzimam nesto sa njim,ali problem je sto nisam u situciji da mogu oba odmah sada, nego tek za mesec dana,pa sam zato mislio da prvo pocnem crea force pa da ga zavrsim sa gejnerom...

onda sada najviše ulaži u hranu, to je najbitnije...

a kada budeš sakupio novac, najpametnije bi bilo da uzmeš čist whey protein i dekstrozu, to je najekonomičnije.
mislis da sad uzmem crea force pa da kad skupim pare uzmem protein i dextrozu ili samo da uzmem protein i dextrozu??
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #110 poslato: Jun 25, 2013, 05:36:30 posle podne »

Uzeo sam monohidrat od dymatize-a. Prvi put pijem kreatin. Odlucio sam prvih mesec dana po 3 grama pre i posle treninga, a posle da povecam dozu na 5 gr. Ono sto me interesuje jeste koliko vremenski da pijem pre treninga?

mali off: pazaricu danas daily formulu , interesuje me u kom dobu dana da pijem?

možeš neposredno pre treninga slobodno, kreatin.

Daily formula 1 tableta sa doručkom ili sa obrokom posle treninga.
Sačuvana
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #109 poslato: Jun 25, 2013, 05:29:08 posle podne »

Uzeo sam monohidrat od dymatize-a. Prvi put pijem kreatin. Odlucio sam prvih mesec dana po 3 grama pre i posle treninga, a posle da povecam dozu na 5 gr. Ono sto me interesuje jeste koliko vremenski da pijem pre treninga?

mali off: pazaricu danas daily formulu , interesuje me u kom dobu dana da pijem?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #108 poslato: Jun 25, 2013, 05:22:53 posle podne »

znam da bi bilo bolje da da uzimam nesto sa njim,ali problem je sto nisam u situciji da mogu oba odmah sada, nego tek za mesec dana,pa sam zato mislio da prvo pocnem crea force pa da ga zavrsim sa gejnerom...

onda sada najviše ulaži u hranu, to je najbitnije...

a kada budeš sakupio novac, najpametnije bi bilo da uzmeš čist whey protein i dekstrozu, to je najekonomičnije.
Sačuvana
strelac 2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #107 poslato: Jun 25, 2013, 03:11:12 posle podne »

znam da bi bilo bolje da da uzimam nesto sa njim,ali problem je sto nisam u situciji da mogu oba odmah sada, nego tek za mesec dana,pa sam zato mislio da prvo pocnem crea force pa da ga zavrsim sa gejnerom...
« Poslednja izmena: Jun 25, 2013, 04:40:33 posle podne od strane strelac 2 » Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 17 upita.