TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:40:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 193252 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #154 poslato: Mart 10, 2014, 10:18:25 pre podne »

Ako ti je ishrana sredjena, whey,kreatin i glutamin su ti dovoljni. BCAA po meni visak, ali videcemo i druga misljenja.
Sačuvana
milos26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #153 poslato: Mart 10, 2014, 10:16:53 pre podne »

Pozdrav svima.....
Imam par pitanja.dosta sam citao na ovom forumu u vezi suplementacije,pa me zanima nesto?
Imam 18.godina visok sam 190cm i imam 80 kg, Od pre desetak dana sam krenuo aktivno u teretanu i na bazen. Nedeljno 3x bazen 3x teretana i odmaram jedan dan. Poceo da da koristim dobru ishranu tj uzeo sam od drugara koji se bavi bodi bildibildingom recept, i ide mi dobro sada, bih hteo da uzmem nesto od sumlementacije,posto ce jos malo leto pa taman da se malo (nagruvam)?
Ja bih za pocetak narucio 100% wheh protein,Kre-alkalym,100% L-glutamin i Bcca x za pocetak,pa me zanima da li je to mnogo od splementacije, ili da ne uzimam sve, raspolazem dobrim budzetom pa me zanima ako moze neko vase misljenje hitno? Hvala unapred..
Sačuvana
milos26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #152 poslato: Mart 10, 2014, 10:15:08 pre podne »

Pozdrav svima.....
Imam par pitanja.dosta sam citao na ovom forumu u vezi suplementacije,pa me zanima nesto?
Imam 18.godina visok sam 190cm i imam 80 kg, Od pre desetak dana sam krenuo aktivno u teretanu i na bazen. Nedeljno 3x bazen 3x teretana i odmaram jedan dan. Poceo da da koristim dobru ishranu tj uzeo sam od drugara koji se bavi bodi bildinog recepi ide mi dobro sada bih hteo da uzmem nesto od sumlementacije,posto ce jos malo leto pa taman da se malo (nagruvam)?
Ja bih za pocetak narucio 100% wheh protein,Kre-alkalym,100% L-glutamin i Bcca x za pocetak,pa me zanima da li je to mnogo od splementacije ili da ne uzimam se raspolazem dobrim budzetom pa me zanima ako moze neko vase misljenje hitno? Hvala unapred..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #151 poslato: Mart 08, 2014, 11:37:06 pre podne »

Nasao labradu kre alkalyn sutra prekosutra bih trebao da narucim.E sad ljudi jel pio neko kre alkalyn svi kazu da je losiji od monohidrat i da je to marketinski trik ?

nije marketinški trik. U pitanju je najnovija generacija kreatina, sa specifičnom PH vrednošću koja ovom tipu kreatina omogućava da se gotovo maksimalno apsorbuje, bez viškova i gubitaka i da takav "netaknut" stigne do mišića, drugo ne stvara nadutost , tj ne povlači vodu.  Izuzetno hvaljen i popularan, kako meĂ°u sportistima iz sportova kao što su fudbal,atletika,biciklizam.. tako i meĂ°u rekreativcima u teretani.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #150 poslato: Mart 07, 2014, 12:51:16 posle podne »

Ja nisam,ali kreni sa 1-1, pa ćeš videti kroz neko vreme kakav je efekat.Ako ga ne bude bilo,povećaj na 2-2....
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #149 poslato: Mart 07, 2014, 12:33:01 posle podne »

Ne bih uzimao zasad NO reaktore.E sad da na kutijama svima pise 1 pre 1 posle kre alkalyn ali sve vise citam 2 pre 2 posle jel je neko imao iskustvo ?
Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #148 poslato: Mart 07, 2014, 07:26:21 pre podne »

Krealkalyn ti je dobar za snagu , on ti nece povuci vodu kao monohidrat ali i dalje moras unositi vise vode. Monohidrat ti je dobar za masu. Znaci ako zelis snage mozes uzeti kre alkalyn ali nece ti on dati neku ekstra snagu da ces izgurati vise. Ja npr. koristim NO reaktor i uradim mnogo jaci trening sa njim. Ako to zelis i ti (koliko sam razumeo) NO ti moze biti jedna od opcija  ;)
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #147 poslato: Mart 07, 2014, 01:31:10 pre podne »

Ja to shvatam ovako mozda je drugacije u stvarnosti ali kreatin da mi da dodatnu snagu za zavrsna ponavljanja samim tim ce misici napredovati malo brze uz ishranu koja je korigovana evo vec nekih 2 meseca i jače i rezultati se vide doduse postepeno uradim neko vise ponavljanje nesto povecam,nemam sad neki enormni uspeh ali ne ocekujem za tako kratko vreme.
Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #146 poslato: Mart 06, 2014, 11:00:05 posle podne »

Zavisi sta ocekujes od kreatina , oba su dobra na svoj nacin. Sta zelis da postignes?
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #145 poslato: Mart 06, 2014, 10:48:33 posle podne »

Nasao labradu kre alkalyn sutra prekosutra bih trebao da narucim.E sad ljudi jel pio neko kre alkalyn svi kazu da je losiji od monohidrat i da je to marketinski trik ?
Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #144 poslato: Februar 14, 2014, 12:23:09 posle podne »

Pa 4oo grama svinjskog mesa ima 7o+ grama proteina,a i podosta masti. Tolika kolicina proteina nece biti usvojena,ali dobro,svi smo na pocetku imali razne reakcije nase okoline na te promene u ishrani. Ne odbijas ti u ovom slucaju da jedes sa porodicom,vec da smanjis kolicinu hrane.
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #143 poslato: Februar 14, 2014, 12:11:25 posle podne »

Brate taj zadnji obrok ne mogu da odbijem to je jedini koji jedem sa porodicom i to su 2 velike snicle bez masti na tiganju bogami imaju 400gr :D Jedino sto nisam uspeo da izbacim iz sve hrane evo 2 meseca nista slatko,gazirano i sve i ne treba mi i stvarno se osecam bolje sto nisam mogao da verujem. 8) Jedino časicu rakije ujutru nisam izbacio ali i ti cu vremenom,inace ovako ne pijem nista :)
Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #142 poslato: Februar 14, 2014, 12:04:30 posle podne »

Mislim da ti 4oo grama mesa u jednom obroku nije potrebno. Variranja u kalorijama nisu strasna jer ces jesti manje kada ne budes trenirao,kao i kada imas laksi trening. Ja cak mislim da ej dobro da odstupas u unosu,pogotovo kada su u pitanju UH,da se telo ne navikava. Sto se tice leta,ocigledno ces morati malo da forsiras ''na silu'',da imas priblizno isti kal.unos kao i sad,i sto ti Mo savetuje,da uzmes supse,ali i tada je ishrana najbitnija svakako.
Sačuvana
Systemyc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122


« Odgovor #141 poslato: Februar 14, 2014, 11:53:42 pre podne »

Izracunah nekako mada unosim razne salate tokom dana  izracunah da otprilike su potrebe oko 3833 a da sa hranom variram od 2900-3400 zavisi sve od dana do dana.Porucicu ove proizvode pa javljam napredak :) Ne jedem leti 1 dnevno nego ne mogu da unesem po jednom obroku dosta hrane ja posle teretane pojedem oko 400gr mesa u glavnom dnevno poijedem oko 800gr-1kg a leti upola toga ne mogu.
Sačuvana
Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #140 poslato: Februar 14, 2014, 11:31:35 pre podne »

pa normalno da opadnes u tezini leti ako si na jednom obroku dnevno....  mozes tada pojacati suplementaciju, potrebno ti je da bi odrzao kilazu, ali naravno to ne znaci da ne treba i tad da se potrudis oko klope.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.