TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 12:27:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 207721 puta)
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #454 poslato: Oktobar 23, 2014, 06:05:22 posle podne »

Nikola jel si kardiom spustio frekvencu u miru?

Vrv je tada 5x nedeljno niskog intenziteta uticalo ali je i dalje bila visoka. Moje licno misljenje je da ga ne treba uzimati bez steroida ako nam je cuvanje misicne mase prioritet.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #453 poslato: Oktobar 23, 2014, 06:03:48 posle podne »

Nisam hteo da komentarisem ali moram jer ste me malo bocnuli. Odakle od jednom sad taj kontra stav prema clenu kod svih vas ? Svi kao govore ne ne ne, a 90% ljudi ga koristi na dijetama. Bolje da ne komentarisete ako ne zelite dati odgovor na postavljeno pitanje. Od jednom clen postavo pravi ''fuj'', a svi ga koriste i svako ko je ispostovao dijetu video je njegov pravi efekat ! Da nije tako, ne bi bio toliko popularan !
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #452 poslato: Oktobar 23, 2014, 05:59:21 posle podne »

pametnim - pravilno isprogramiranim kardio treningom mora doći do smanjenja srčane frekvence u miru vremenom. 
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #451 poslato: Oktobar 23, 2014, 03:39:39 posle podne »

Nikola jel si kardiom spustio frekvencu u miru?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #450 poslato: Oktobar 23, 2014, 02:57:37 posle podne »

Veoma opasna igra, draga Ninice...  poslušaj savete koje si gore dobila, a pre toga nam napiši detaljno tvoje treninge, ishranu, pa da krenemo od toga.  Klen neće rešiti problem. 

Koliko godina imaš? Kako se sada osećaš?
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #449 poslato: Oktobar 23, 2014, 12:16:08 posle podne »

e cao :)  imam jedno pitanje,i iskreno se nadam da ce neko moci i hteti da mi odgovori :) imala sam 70 kila, operisala sam kamen na stitnoj zlezdi i od onda sad se ugojila 18 kila.. vec 2 godine pokusavam da to skinem, i ne ide. sada sam odlucila da probam clenbuterol. puno sam se raspitivala ali i dalje imam nedoumice.. kako je najbolje koristiti ga? da li je piramidalno koriscenje dobro? da li pogorsava stanje nekog organa? da li deluje kao sto ljudi pricaju ? da ume da skine i najgore kile koje covek pokusava dugo da skine? unapred zahvalna :)

Ne bi bilo lose da detaljnije udjes u aerobni i anaerobni trening kao i u svoj jelovnik. Najvece korekcije na svojoj tezini ces postici pametnim pristupom u ishrani.

Meni je povecana srcana frekvenca u miru bila najveci problem. Biohemija posle 5 nedelja je bila savrsena.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #448 poslato: Oktobar 23, 2014, 12:13:48 posle podne »

Ajde ti nama napiši kako se hraniš,pa da ti ukažemo i da uvidiš kolike greške tu praviš.AKo hoćeš da smršaš neće ti ni ništa pomoći dok ne središ ishranu :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #447 poslato: Oktobar 23, 2014, 11:58:08 pre podne »

e cao :)  imam jedno pitanje,i iskreno se nadam da ce neko moci i hteti da mi odgovori :) imala sam 70 kila, operisala sam kamen na stitnoj zlezdi i od onda sad se ugojila 18 kila.. vec 2 godine pokusavam da to skinem, i ne ide. sada sam odlucila da probam clenbuterol. puno sam se raspitivala ali i dalje imam nedoumice.. kako je najbolje koristiti ga? da li je piramidalno koriscenje dobro? da li pogorsava stanje nekog organa? da li deluje kao sto ljudi pricaju ? da ume da skine i najgore kile koje covek pokusava dugo da skine? unapred zahvalna :)

Pre nego bilo šta kažem na ovu temu...postaviću nekoliko pitanja...

Da li si hipotiroidna? Tj. da li je funkcija štitne žlezde normalna? Da li si radila skoro T3, T4, TSH? Policistični jajnici? Dijabetes? Astma? Neka druga hronična bolest? Anemija?

Da li si skoro radila neki lab. nalaz krvi i urina?

Uzrok gojaznosti može da bude i "pad" nivoa hormona štitne žlezde...

Kakva ti je ishrana ? Treniraš? Napiši nam svoj dnevni meni...

A evo jednog mog članka o "klenu"...NIKOME GA NE PREPORUČUJEM! BOLJE SPREČITI NEGO LEČITI!

KOREKCIJA ISHRANE, TRENING SA OPTEREĆENJEM, KARDIO...pa onda eventualno neki "legalni", "benigni" sogorevač!!!

"УЗМИ КЛЕНЧЕ ЗА НА БИЦЕПС ВЕНЧЕ"...

Драги моји вежбачи, циљ овог поста НИЈЕ ПРОМОЦИЈА (ЗЛО)УПОТРЕБЕ НЕДОЗВОЉЕНИХ СУПСТАНЦИ, ВЕЋ САМО УПОЗНАВАЊЕ СА (ЗЛО)ДЕЛИМА ИСТИХ...много ми се распитујете о "клену", па да "попричамо"

Дође сунце, време базена, плажа и показивања тела...време је да се "поправе недостаци фигуре" и неки "hardcore" вежбачи одлучују се да асортиман "хемије" допуне "КЛЕНОМ"...

КЛЕНБУТЕРОЛ ХИДРОХЛОРИД, спада у категорију најјачих сагоревача масти "са оне стране закона".
Многи кажу да је јачи и од ефедрина (хм, може бити).

КЛЕНБУТЕРОЛ спада у категорију БРОНХОДИЛАТАТОРА( лекова који се користе у лечењу хроничне астме, проширава дисајне путеве, који се нагло сужавају код напада астме).

Спада у категорију тзв. Бета-2 агониста.

Адреналин и норадреналин(хормони стреса) се везују за алфа и бета рецепторе који се налазе на ћелијама разних ткива - плућа, срца, крвних судова, јетре, мозга...бета-2 рецептори су специјална подгрупа бета рецептора који се налазе "на" срцу, плућима, мишићима, масном ткиву...све у свему, везивањем КЛЕНБУТЕРОЛА за ваше бета-2 рецепторе, убрзава се ваш срчани рад, шире се дисајни путеви, има доказа да се активира липолиза(сагоревање масти) у масном ткиву, у коме такође има бета рецептора...дакле, ВАШ МЕТАБОЛИЗАМ СЕ УБРЗАВА ДО МАКСИМУМА!

Наравно све то "корисно" иде са "МАЛО" нежељених ефеката...може доћи до гадних АРИТМИЈА(прескакање срца, поремећаји срчаног рада) услед предозирања, могу се јавити и ЈАКЕ ГЛАВОБОЉЕ( пораст крвног притиска и ефекат на крвне судове мозга), НЕСАНИЦА( ај покушајте да се успавате док вам срце бије 180 у минути у мировању), имамо и МИШИЋНЕ ГРЧЕВЕ( клен обара ниво калијума и таурина у вашем телу), ту је и ТРЕМОР( дрхтање руку), дужим узимањем( месеци) кленбутерол изазива и УВЕЋАЊЕ СРЧАНОГ МИШИЋА...

ДРАГИ МОЈ ПОЧЕТНИКУ, НАУЧИ ДА СЕ ХРАНИШ ПРАВИЛНО, ПА СЕ ОНДА ЛАТИ "ХЕМИЈЕ"...ТРБУШЊАЦИ СЕ НЕ ПРАВЕ У ТЕРЕТАНИ, ВЕЋ У КУЈНИ...ДА ЛИ ЈЕ ИШТА ОД ОВОГА ВРЕДНО ТВОГ ЗДРАВЉА?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #446 poslato: Oktobar 23, 2014, 11:54:39 pre podne »

Mislim da ti to nije potrebno i stavrno ne znam kako si došla do te ideje da sa njime skidaš kilograme.Moj savet ti je da odustaneš od toga i da središ ishranu i trening, a kasnije ubaciš i suplementaciju :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #445 poslato: Oktobar 23, 2014, 10:39:59 pre podne »

Ovde se slabo diskutuje o tome.
Sačuvana
ninica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #444 poslato: Oktobar 23, 2014, 10:18:44 pre podne »

e cao :)  imam jedno pitanje,i iskreno se nadam da ce neko moci i hteti da mi odgovori :) imala sam 70 kila, operisala sam kamen na stitnoj zlezdi i od onda sad se ugojila 18 kila.. vec 2 godine pokusavam da to skinem, i ne ide. sada sam odlucila da probam clenbuterol. puno sam se raspitivala ali i dalje imam nedoumice.. kako je najbolje koristiti ga? da li je piramidalno koriscenje dobro? da li pogorsava stanje nekog organa? da li deluje kao sto ljudi pricaju ? da ume da skine i najgore kile koje covek pokusava dugo da skine? unapred zahvalna :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #443 poslato: Oktobar 04, 2014, 12:21:22 pre podne »

Mene su bezbroj puta pitali čemu služe te kesice u Xpandu, i da li su "za piće".  Ruku na srce, zaista su nešto veće, pa još dva komada, a maleno pakovanje, i izazivaju pažnju korisnika tog proizvoda. Fotkao sam moje primerke. :D

Ubedljivo najveći biser bio je kada me je jedan dečko pitao "da li su to, zapravo, dve gratis doze". :D

Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #442 poslato: Oktobar 03, 2014, 10:25:37 posle podne »

Vidi svi dodaci u vidu "vate" i onih sitnih kesica "pillow pack" su tu baš zbog "kontrole vlažnosti" sadržaja i "amortizacije"...vlaga je "najveći neprijatelj tableta", ne vadi onu "kesicu" koja je ostala i kraj priče...i ubuduće ne vadi vatu...sve ima svoju ulogu i nije slučajno tu...

Evo jedne "anegdote" koju sam čuo od naših prodavaca, da je jedan kupac te kesice otvorio i popio, radi se o NO-reaktoru "Expand" koji baš zbog kontrole vlažnosti ima "zaštitne kesice"...na sreću nije bilo posledica, ali ne otvarati te kesice NIKAKO, a još manje ih piti !!!
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #441 poslato: Oktobar 03, 2014, 07:50:20 posle podne »

Ode vec u kantu :) a za sta je ona tu, da ne udje kiseonik ili da se ne izlome tablete ili sta vec
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #440 poslato: Oktobar 03, 2014, 07:46:03 posle podne »

Ja je uvek vratim unutra i kod energizera i kod kofeina :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.141 sekundi sa 18 upita.