TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:29:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 193246 puta)
Jovica Munćan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #544 poslato: Februar 12, 2015, 05:07:16 pre podne »

pa dobro napraviću pauzu 3 nedelje, dyma burn-a, ne i od kofeina (jer kafenišem svaki dan  ;) ) da li neko ima informaciju zašto je lipo6 black povučen iz prodaje? on mi je bio prva opcija.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #543 poslato: Februar 12, 2015, 01:25:17 pre podne »

Kad ga vec spominjemo, kakav je Shred matrix ? Da li ga je neko koristio ? :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #542 poslato: Februar 12, 2015, 01:14:31 pre podne »

sredio sam ishranu koliko god sam mogao, HIIT programe kombinujem sa teretanom 4 meseca za sad, biće maximum još toliko dok se ne izrežem kako treba, onda ću samo teretanu...interesuje me da li je potrebna pauza sa dyma burn posle uzimanja, kao sa nekim drugim sagorevačima? pošto ću verovatno kad potrošim, da uzmem još jedan... :)

Ja bih preporučio i malo dužu pauzu, baš kao što je Pecha predložio, 3 nedelje...

P.S. Mala preporuka od vašeg doce...  ;)

U ponudi "Pansporta" imaš i druge kvalitetne sagorevače, ja bih savetovao i malo promena, probaj, nećeš se pokajati...http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/MP815-Shred-Matrix.html

A tu je u i CLA CORE( koji se dobija uz ovaj preparat)...

CLA (Conjugated Linoleic Acid) ili konjugovana linolna kiselina, derivat je linolne kiseline i predstavlja poseban oblik omega 6 masne kiseline. Hemijski se i funkcionalno razlikuje od omega 6 iz lanenog ulja. Neophodna je u ljudskoj ishrani. U hrani se može naći u manjim količinama i to uglavnom u mesu i mlečnim proizvodima, pa da bi se osetila korisna dejstva ove masne kiseline neophodno ju je uzimati u koncentrovanom obliku u vidu dijetetskih suplemenata.

Glavna uloga konjugovane linolne kiseline u organizmu je njen pozitivan uticaj na metabolizam proteina i masti u cilju dobijanja energije. Ona potpomaže redukovanje depoa telesne masnoće, ali ujedno i čuva glatku mišićnu masu. Pored toga, ima antioksidativno dejstvo i podržava kardiovaskularno zdravlje.

Zbog navedenih svojstava uspešno učestvuje kao podrška dijetama u kontrolisanju telesne mase. Utiče na organizam na sledeći način:

- poboljšava učinak i performanse sportista (podržava telesnu graĂ°u i snagu)
- ubrzava gubljenja telesnih masnoća
- podržava mišićnu masu
- obezbeĂ°uje organizmu antioksidantsku zaštitu
« Poslednja izmena: Februar 12, 2015, 01:16:12 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #541 poslato: Februar 11, 2015, 07:29:04 posle podne »

ima kofeina u sagorevacima, zbog toga....  evo mozes na ovom linku procitati vise o dejstvu kofeina, bas o tome sam pisala
http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/kofein-dobra-i-loa-dejstva.html
Sačuvana
Jovica Munćan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #540 poslato: Februar 11, 2015, 06:19:23 posle podne »

ne baš od kofeina, pošto kafu pijem svaki dan,ako to uopšte ima veze? mislio sam konkretno na sagorevač  :) napraviću onda dve nedelje, hvala :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #539 poslato: Februar 11, 2015, 05:00:08 posle podne »

Ako ciljas najvise na pauzu od kofeina, onda 3 nedelje da bi osetio kick.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #538 poslato: Februar 11, 2015, 03:05:10 posle podne »

sredio sam ishranu koliko god sam mogao, HIIT programe kombinujem sa teretanom 4 meseca za sad, biće maximum još toliko dok se ne izrežem kako treba, onda ću samo teretanu...interesuje me da li je potrebna pauza sa dyma burn posle uzimanja, kao sa nekim drugim sagorevačima? pošto ću verovatno kad potrošim, da uzmem još jedan... :)

Ja bih napravila pauzu od 2 nedelje izmeĂ°u uzimanja dve kutije. Nije obavezno,ali ja bih preporučila tako, čisto da ti se organizam previše ne navikne na tu količinu kofeina, posle može da se desi da ne osetiš dejstvo :)
Sačuvana
Jovica Munćan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #537 poslato: Februar 11, 2015, 03:01:18 pre podne »

sredio sam ishranu koliko god sam mogao, HIIT programe kombinujem sa teretanom 4 meseca za sad, biće maximum još toliko dok se ne izrežem kako treba, onda ću samo teretanu...interesuje me da li je potrebna pauza sa dyma burn posle uzimanja, kao sa nekim drugim sagorevačima? pošto ću verovatno kad potrošim, da uzmem još jedan... :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #536 poslato: Februar 10, 2015, 11:06:03 pre podne »

Pre svega ishrana mora da je sreĂ°ena maksimalno.Džaba ti svi programi ovoga sveta ako to prvo nisi maksimalno regulisao i tu mislim da se toga pridržavaš svaki dan jedan duži period.Uz to,trening i adekvatan odmor rezultati će vremenom doći sigurno.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #535 poslato: Februar 09, 2015, 12:24:31 posle podne »

I puno tečnosti pij (vode najviše, a možeš i iscediti npr limun i grejp u vodu)

Samo budi uporan i istrajan, a Dyma burn postepeno sa dozama, da ispitaš kako reaguješ na kofein.

Srećno
Sačuvana
Jovica Munćan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #534 poslato: Februar 07, 2015, 01:18:44 pre podne »

uglavnom dva dana ukupno nedeljno odmaram (od insanitya) od teretane isto toliko samo što to ponekad nisu isti dani, desi se i da treniram bar nešto konstantno 7 dana ali retko kad...tako da vaši saveti se manje više poklapaju sa mojim aktivnostima, evo treći dan jedem 4-5x dnevno, videćemo kakvog efekta ima :) ...sutra krećem sa dyma burn pa ćemo videti,hvala na svemu, pozdrav :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #533 poslato: Februar 06, 2015, 09:55:57 pre podne »

Naravno da ne možeš da izdržiš tempo svaki dan jer je organizam iscrpljen. U svakom slučaju tu smo da ti pomognemo, na tebi je da li ćeš slušati naše savete ili ne :)
jedan dan nedeljno obavezno ostavi za odmor a intenzitet malo smanji jer ćeš "pregoreti" i trošiš 90% hidrate tim treningom koji radiš :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #532 poslato: Februar 06, 2015, 07:59:00 pre podne »

dakle prvo ujutru doručak, pa za 30min tableta,pa za 30min trening, i uveče isto tako pre teretane...

Ako već ne možeš imati nešto dužu pauzu izmeĂ°u doručka i treninga, može tako kako si zamislio.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #531 poslato: Februar 06, 2015, 01:00:26 pre podne »

Insanity i ostali programi su gubljenje vremena. Teretana i kardio niskog intenziteta (jednom nedeljno moze HIIT) su zakon za skidanje masti. I ja cu meni da narucim dyma burn xtreme za koji dan. Zeznuo sam dijetu zbog glupe i neocekivane povrede, vracam se na stari put.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Jovica Munćan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #530 poslato: Februar 05, 2015, 11:55:35 posle podne »

pa navikao sam da treniram toliko, ne mogu samo teretanu...pre ovoga sam radio t25+teretana 2 meseca, ili dok sam trenirao rukomet (9god.) imao sam odredjeni period 2 treninga dnevno, pre par meseci trcanje + teretana, ne predstavljaju mi problem treninzi nego ponekad kad ne mogu da izdržim tempo odmorim jedan dan i to je to...uzeo sam ovaj sagorevač prvenstveno jer ima taj "kick" , a treba mi to jer je intezitet ovog novog insanitya baš veliki, dakle prvo ujutru doručak, pa za 30min tableta,pa za 30min trening, i uveče isto tako pre teretane...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.