TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396339 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 23, 2024, 08:35:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moj pocetak  (Pročitano 36694 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #41 poslato: Decembar 12, 2011, 09:51:58 posle podne »

Da da...

Dodushe, ja sam sebi skroz ukinuo UH sem prvog obroka koji mi je bio oko 8. Svako jutro sam jeo ovsene+whey i to mi je bilo sve od UH za ceo dan. Mnogo sam unosio proteina.

Dodushe cela ishrana mi se svodila na kuvano meso i povrce.
Gledao sam da unesem shto manje kalorija. Pored toga, taj "minimalni" unos UH se na mene lepo odrazio...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #40 poslato: Decembar 12, 2011, 09:49:30 posle podne »

Nije tako jednostavno, ne možeš samo tako da gledaš. Ima tu dosta faktora koji utiču, a jedan od najbitnijih je i količina kalorija. Uvek se na kraju svede na razliku u kalorijama koju napraviš kad je gubitak sala u pitanju.

Generalno, imaš ljude koji bolje reaguju na UH ili protein pa ne možeš samo zameniti te dve stvari...kontaš
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #39 poslato: Decembar 12, 2011, 09:43:20 posle podne »

Negde sam to bio prochitao ili mi je neko rekao da treba pojachati unos proteina ukoliko unosish manje hidrata...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #38 poslato: Decembar 12, 2011, 08:10:01 posle podne »

Zasto bi duplirao proteine?
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #37 poslato: Decembar 12, 2011, 08:00:55 posle podne »

Svakako kreni sa jednom kapsulom pre treninga, ako ti je to ok, nemoj pojachavati vec kao shto kazhe Moni, obrati DEBELO paznju na ishranu i jak trening.

Budi svestan da ukoliko pijesh sagorevach treninzi ti moraju biti jaki (u cilju ti je verovatno skidanje vishka kga), smanju ugljene hidrate, nemoj ih izbaciti samo ih smanji, dupliraj unos proteina, mnogo proteina unosi, bash mnogo.

To su saveti koji su na mene super delovali ;)

Pozdrav & javi rezultate!

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Centar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


Idemoo :)

« Odgovor #36 poslato: Decembar 12, 2011, 07:48:34 posle podne »

Znaci 2 kapsule pre treninga ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Decembar 12, 2011, 07:08:21 posle podne »

imaćeš dobre rezultate i samo ako piješ pred trening sagorevač, u dozama koje sada unosiš... ako osetiš dejstvo nemoj da povećavaš bez potrebe.  Samo ishranu doteruj i poboljšavaj trening :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Decembar 12, 2011, 04:59:28 posle podne »

Treba vrlo pažljivo raditi sa doziranjem jačih sagorevača. Dobro si krenuo. Ako ti budu odgovarale doze 1+1, nemoj ni da povećavaš dalje dokle god je tako.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #33 poslato: Decembar 12, 2011, 04:46:37 posle podne »

Da, mada vidi kako te radi. Ako ti dobro radi nemoj povecavati, ako ti je slabo povecaj ;) Ne idi preko 2 kapsule (1 doza)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Centar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


Idemoo :)

« Odgovor #32 poslato: Decembar 12, 2011, 04:42:51 posle podne »

Uzeo sam dyma burn danas,popio sam prvu tabletu pre treninga,osecam se krajnje normalno,javljam sutra mada neverujem da cu imati problema sa spavanjem ..
Inace skonto sam da prvu nedelju pijem 1 pre i 1 popodne,da li sledece nedelje da povecam na 2 - 2 ?
Moja keva se vezala sto na kutiji pise 18+ pa zato pitam  ;D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #31 poslato: Decembar 12, 2011, 04:11:58 posle podne »

Mislim da nisam mogao da spavam zato shto sam ga prva 3 dana pio i uveche pred trening koji je bio negde oko 8-pola 9. Kada sam preneo trening u popodnevne sate (pola 4-4) nisam imao vishe taj problem.

Nisam probao slabije od toga tako da ne mogu da pricham o tome, ali sve u svemu, slazhem se da treba ici postepeno.


Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Decembar 12, 2011, 04:08:37 posle podne »

Tacno,pisao sam i hvalio ga ali to je neko moje iskustvo sta sam probao.Da me ne shvatis pogresno ni ti ni ostali burn je dobar ali eto vidis nisi mogao spavati i to je uglavnom razlog zasto sam savetovao slabiji prvo jer ti oni ne bi pravili taj problem a radili bi posao dobro.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #29 poslato: Decembar 12, 2011, 11:17:44 pre podne »

Meni je Dyma bio prvi sagorevach i to sam ga uzeo jer sam prochitao tvoj post u biltenu chini mi se, ne secam se sada, izvini ako greshim...

Moja iskustva sa njim (iako mi je prvi sagorevach ikada bio) su stvarno sjajna. Imao sam u pocetku problem jer sam znao da treniram ujutru i uveche, i sve bude super nego sam prva 3 dana pio i dozu uveche pa nisam mogao da spavam do 5 ujutru. Tek onda sam shvatio da ne treba da ga pijem tako kasno i pomerio sam trening za popodne i sve je bilo ok.

Shto se tiche sagorevacha kao sagorevacha, ocena odnosa kvaliteta i cene - 10+
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Decembar 12, 2011, 10:54:14 pre podne »

Ja ne znam jel pricam Spanski ili Japanski mozda??? Naravno da je burn bolji ali i jaci i to mnogo! nije u tome poenta mog posta vec da ne treba pocetnici odmah da idu na jake sagorevace.Manite to sto mi takmicari i napredni vezbaci uzimamo jake stvari,to ne znaci da morate i vi.Krenite od pocetka a ne odmah od kraja.Uostalom odluka je na vama,ja vam samo kazem svoje misljenje i dugogodisnje iskustvo.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 12, 2011, 08:42:54 pre podne »

Nemoj da ga pijesh kasno, necesh moci da spavash :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 13 upita.