TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 08:53:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje telesne težine  (Pročitano 53224 puta)
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #110 poslato: Februar 12, 2013, 01:25:28 pre podne »

haha... od 5 suplemenata koji su ti potrebni sa 16 god, zma bi bio na 39-tom mestu.  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #109 poslato: Februar 12, 2013, 01:08:37 pre podne »

Pozdrav,
Dali moze neko da mi da vise informacija o proizvodu ZMA pro ? Dali je neko pio to ? kakva su iskustva i sta se moze ocekivati ?
Pise da pomaze podizanju anabolickih hormona,pa da pitam dali je to zdravo za mene posto imam 16godina,nisam upucen u opste,pa ako mozete nesto vise da mi napisete o proizvodu.


Pa pazi, kad bi krenuli da nabrajamo sta ti je sve potrebnije u odnosu na taj preparat, ZMa bi bio na 11tom mestu sto se tebe tice :D Imas dosta prioriteta tako da nigde ne gori da ti samo jos on treba :) Uzmi obichan magnesium za sad zavrsice ti posao.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #108 poslato: Februar 11, 2013, 10:28:49 posle podne »

Mislim da ti ne treba. Inače, služi prirodnom podizanju nivoa GH i testosterona. Pruža kvalitetan san i osoba se oseća odmornijom i naspavanom.

Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #107 poslato: Februar 11, 2013, 07:08:39 posle podne »

Pozdrav,
Dali moze neko da mi da vise informacija o proizvodu ZMA pro ? Dali je neko pio to ? kakva su iskustva i sta se moze ocekivati ?
Pise da pomaze podizanju anabolickih hormona,pa da pitam dali je to zdravo za mene posto imam 16godina,nisam upucen u opste,pa ako mozete nesto vise da mi napisete o proizvodu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #106 poslato: Januar 20, 2013, 10:42:03 posle podne »

Tačno tako, ali uvek moram poći sa računicom gledajući zvanično preporučene doze. :) I sa monohidratom mogu postojati odstupanja jer će neko raditi fazu punjenja, neko će koristiti samo 5g dnevno itd. Postoji više varijanti.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #105 poslato: Januar 20, 2013, 09:52:32 posle podne »

Ne mora da znači da traje duže(kilogram monohidrata traje 100ak dana, a cena je ista kao i KreAlkalyn koji traje 60 dana), ali je lakši za konzumiranje i ne izaziva probleme sa stomakom - što je jako bitna stavka. :)


Tacnije ako se krealkalin pije 4 kom u dane treninga a 2 u dane odmora, ne moze da traje duze od 40 dana,  jer retko ko pije po 1 pre 1 posle ;) vec uglavnom svi podebljavaju na 2 pre 2 posle treninga (mislim na manje pakovanje od 120 kom).
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #104 poslato: Januar 20, 2013, 09:25:49 posle podne »

Ne mora da znači da traje duže(kilogram monohidrata traje 100ak dana, a cena je ista kao i KreAlkalyn koji traje 60 dana), ali je lakši za konzumiranje i ne izaziva probleme sa stomakom - što je jako bitna stavka. :)
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #103 poslato: Januar 20, 2013, 03:22:22 posle podne »

da, to jeste. Generalno Kre alkalyn je isplativiji jer traje duze, tako sam cuo. Probacu i to u kombinaciji sa whey proteinom
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #102 poslato: Januar 20, 2013, 01:00:26 posle podne »

@Dr Gorana Grkovic   Pio sam ga tri puta, 5g pre i 5g posle treninga, sutradan 5g na prazan s tomak ujutro i kasnije faza pinjenja, tako nesto. Pio sam mnogo vode, oko 4 litre dnevno. Ne mogu da kazem da ne deluje dok treniram, daleko od toga. Radi i te kako, ali sam isto tako sve vreme i podrigivao i osecao nadutnost. 2 sata posle treninga sam dobio proliv, isto to mi se desilo i naredna dva puta u isto vreme. pa sam onda presao na NO reaktore (Hot Blood). Tu nemam problema... ali monohidrat :S

Pa da, desava se to kada je u pitanju monohidrat, ali malo je vremena proslo, verovatno bi se navikao za par dana. Valja sacekati nekoliko dana, da ne bude da si dzaba bacio novac. Drugo, kre alkalyn nema takve efekte, u sebi ima digestivne enzime pa se bolje podnosi.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #101 poslato: Januar 20, 2013, 12:36:57 posle podne »

Ume se javiti ta osetljivost stomaka. Kod mene je tako na početku svakog novog korišćenja monohidrata, tj. nakon izvesne pauze. No, navikne mi se stomak nakon 5-6 dana i posle ga mogu koristiti mesecima, bez ikakvih problema.
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #100 poslato: Januar 20, 2013, 11:56:24 pre podne »

@Dr Gorana Grkovic   Pio sam ga tri puta, 5g pre i 5g posle treninga, sutradan 5g na prazan s tomak ujutro i kasnije faza pinjenja, tako nesto. Pio sam mnogo vode, oko 4 litre dnevno. Ne mogu da kazem da ne deluje dok treniram, daleko od toga. Radi i te kako, ali sam isto tako sve vreme i podrigivao i osecao nadutnost. 2 sata posle treninga sam dobio proliv, isto to mi se desilo i naredna dva puta u isto vreme. pa sam onda presao na NO reaktore (Hot Blood). Tu nemam problema... ali monohidrat :S
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #99 poslato: Januar 20, 2013, 07:51:32 pre podne »

Ok ljudi hvala vam,nisam koristio nikad ništa,zato sve ovo i pitam,a ne želim da počinjem sa tim neupućen
R
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #98 poslato: Januar 19, 2013, 11:24:09 posle podne »

Ima raznih teorija o kreatinu, ali svakako se nemojte zacuditi ako vam strada bubrezi na neki nacin. Ne funkcionise to kod svakoga isto. Meni recimo kreatin ne prija, lose se osecam, podrigujem, a nakon treninga imam proliv. Zato ga vise ni ne pijem

Jesi li koristio monohidrat, neki ljudi ga malo teze vare?

@ Alexandar94  Kreatin je jedan od najispitivanijih suplemenata i zaista nema bilo kakvih dokaza o njegovoj stetnosti, a pozitivne strane se stalno potvrdjuju iznova, tako da ne moras da brines.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #97 poslato: Januar 19, 2013, 11:04:40 posle podne »

Samo polako bez svaĂ°e i psovanja!

Nikome neće otkazati bubrezi u to vas sve uveravam i stavimo tačku na to!
A priča se svašta i pričaće se jer takozvanih stručnjaka koji govore o štetnosti kreatina ima svuda pogotovu po teretanama a uveren sam da ga nisu ni probali.Najlakše je reći to je loše i time se priča završava.
Kreatin je opet kada pogledamo na drugu stranu veoma  dobar ako sve uklopite sa ishranom,osnovnom suplementacijom ,treningom i naravno odmorom.Ko to uspe biće napretka.A ko misli da će sam kreatin da uradi nešto posebno samo živi u zabludi.
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #96 poslato: Januar 19, 2013, 10:59:13 posle podne »

JA sam pricao sa ovim sto je strucan dok se nije ubacio ovaj drugi :) Pozz i takodje sa srecom ;)
Zaree : Ma i 10 je dosta , sa pravilnom ishranom i dobrom suplementacijom mesecno po 3-4 kg ja sam zadovoljan :) Pozz
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.