TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:00:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje telesne težine  (Pročitano 53083 puta)
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #140 poslato: Mart 24, 2013, 10:50:23 posle podne »

Daj nemoj pisati takve stvari shvatice te neko ozbiljno. Strije si dobio od rasta misica tj naglo povecane mase ne od sajle.
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #139 poslato: Mart 24, 2013, 06:49:56 posle podne »

kad uzmes u obzir da ja tad radim grudi i biceps, i da sajla razvlaci kozu jer se ona rasteze kad radim krajnji opseg jer mi nije dovoljno hidrirana, to je to izmedju ostalog
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #138 poslato: Mart 24, 2013, 06:42:42 posle podne »

opusteno s tim strijama, i meni su se pojavile na bicepsu, uglavno od vezbe razvlacenje na sajli
Da bas su zbog toga nastale..
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #137 poslato: Mart 24, 2013, 06:17:41 posle podne »

opusteno s tim strijama, i meni su se pojavile na bicepsu, uglavno od vezbe razvlacenje na sajli
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #136 poslato: Mart 24, 2013, 04:38:27 posle podne »

Hvala dobri ljudi ;)
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #135 poslato: Mart 24, 2013, 04:26:06 posle podne »

Slobodno preĂ°i na Isogainer, po mom mišljnju Nutrabolics je meĂ°u top 3 proizvoĂ°ača suplemenata. Em su pouzdani (što se tiče raznih kontrla), em koriste najnoviju tehnologiju, em daju dobre rezultate.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #134 poslato: Mart 24, 2013, 04:18:39 posle podne »

Nista, onda cu nastaviti sa gejnerom i nadati se da ova jedna strija ne pozove i drugarice :D Ako mislite da bih trebao da ubacim jos neki suplement, slobodno predlozite. Sta mislite o gejneru Isogainer(Nutrabolics) da uzmem za promenu, jer sam pre koristio Super Mass Gainer  ali ga u prodavnici na Bulevaru vise nemaju?
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #133 poslato: Mart 24, 2013, 08:46:35 pre podne »

Poz svima. Nov sam ovde i potrebno mi je nekoliko saveta. Treniram aktivno vec 4 meseca. Od pocetka sam poceo da konzumiram gejner i vec sam dobio oko 6 kg mada se slabo i primecuje jer na moju visinu od 186 imam tek 73 kg. Treniram 4 puta nedeljno. Da li da nastavim sa gejnerom ili je vreme da uzmem protein? Drugo, pre oko 3 nedelje sam poceo da koristim kreatin i strasno sam se iznervirao jer mi se pojavila strija kod pazuha desne ruke, sto pretpostavljam da je zbog njega jer sam nekad trenirao ali su se tek sad pojavile. Ne znam da li da nastavim da pijem jer se plasim da se ne pojavi jos neka.  :'(
Tek prva strija? Bice ih jos! Svi ih imamo :) Nije kreatin kriv vec koza. Vitamin E, vise zdravih masti i vise vode.

Ja bih nastavio sa gejnerom jos 4 meseca jer si na 73kg.. Ali ako nastavis sa vezbanjem pojavice se jos koja strija nezavisno od kreatina, gejnera i dr.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #132 poslato: Mart 24, 2013, 07:48:40 pre podne »

Ne postoji nikakava šansa da se strije pojave od kreatina, niti od bilo kojeg preparata. Strije se pojavljuju samo zato što ti koža nije dovoljno elastična, pa kad se rasteže ona puca. Očigledno da je to kod tebe slučaj i uvek ćeš imati strije i što više budeš rasto više ćeš imati i strija.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #131 poslato: Mart 24, 2013, 01:37:32 pre podne »

Poz svima. Nov sam ovde i potrebno mi je nekoliko saveta. Treniram aktivno vec 4 meseca. Od pocetka sam poceo da konzumiram gejner i vec sam dobio oko 6 kg mada se slabo i primecuje jer na moju visinu od 186 imam tek 73 kg. Treniram 4 puta nedeljno. Da li da nastavim sa gejnerom ili je vreme da uzmem protein? Drugo, pre oko 3 nedelje sam poceo da koristim kreatin i strasno sam se iznervirao jer mi se pojavila strija kod pazuha desne ruke, sto pretpostavljam da je zbog njega jer sam nekad trenirao ali su se tek sad pojavile. Ne znam da li da nastavim da pijem jer se plasim da se ne pojavi jos neka.  :'(
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #130 poslato: Mart 05, 2013, 07:41:34 posle podne »

Od tih manjih, Scitec MyoMax gejner je takoĂ°e fantastičan, a prilično u senci ostalih. Ima čak 40% proteina u svom sastavu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #129 poslato: Mart 05, 2013, 03:43:47 posle podne »

Jeste, kreatin je monohidrat. Koji gejner preporucujete onda sa malo vise proteina u pakovanju od 2- 2.5kg?

od kvalitetnijih gejnera preporučila bih ti Volumass 35, možeš da biraš izmeĂ°u pakovanja 1,2 kg,  3 kg  :O)

Sačuvana
RaZoR_019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #128 poslato: Mart 04, 2013, 11:50:14 posle podne »

Jeste, kreatin je monohidrat. Koji gejner preporucujete onda sa malo vise proteina u pakovanju od 2- 2.5kg?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #127 poslato: Mart 04, 2013, 09:56:37 posle podne »

Mass ima vrlo skroman procenat proteina, pa ti i nije bio baš najsrećnije rešenje. Možeš ga piti dva puta dnevno. Nakon treninga ga ispij sa vodom, u drugom slučaju može i sa mlekom. Verovatno ti je svaka kalorija dragocena.

Ako je reč o kreatin monohidratu, uzimaj ga 2 x 5g dnevno(npr. pre i posle treninga ili pre doručka i posle treninga).
Sačuvana
RaZoR_019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #126 poslato: Mart 04, 2013, 07:39:36 posle podne »

Planiram da uzmem gejner "Mass" i imam kreatin iz Nemacke ona firma "PNCE"..  Cilj mi je masa pa me zanima da li ima neko iskustva sa ovim kreatinom, koliko puta gejner da pijem, i da li posle treninga da pijem gejner sa mlekom ili sa vodom..? Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.