TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:42:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 132859 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #17 poslato: Mart 30, 2012, 12:48:01 posle podne »

Dobro ja imam i taj problem sto kad pijem monohidrat osecam se kao balon non-stop tako da mi je u svakom pogledu Krealkalyn bolji izbor...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Mart 30, 2012, 11:07:27 pre podne »

Sve zavisi koji kreatin koristite. :) Već sam pisao da sa CreaLeanom nemam problema sa mućenjem. Rastvori se do poslednjeg zrna. ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #15 poslato: Mart 30, 2012, 12:18:50 pre podne »

U danima kad ne treniras uzmi jednu porciju glutamina ujutru ili uvece pred spavanje...I meni je to fantasticno vezano za krealkalyn a ne kao monohidrat smori me sto ne moze lepo da se razmuti...

Ja sam ga mutio prvih mesec dana, i stvarno mi se smuchio u toj meri da sam ga jeo - kashiku kreatina u usta, zalijem vodom i progutam ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #14 poslato: Mart 29, 2012, 10:56:26 posle podne »

U danima kad ne treniras uzmi jednu porciju glutamina ujutru ili uvece pred spavanje...I meni je to fantasticno vezano za krealkalyn a ne kao monohidrat smori me sto ne moze lepo da se razmuti...
Sačuvana
loodak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #13 poslato: Mart 29, 2012, 10:18:35 posle podne »

Hvala :)
glutamin se ne pije u danima pauze?
Super mi odgovara ovo sa krealkalinom sto je tabletama. I nema razmisljanja samo ih sunes :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Mart 29, 2012, 12:27:37 posle podne »

Glutamin mozes i pre treninga a posle treninga obavezno sa whey-om. Krealkalyn je sjajan jer ne navlaci vodu i mnogo je jednostavniji za koriscenje..mozes piti dve tablete pre treninga, dve posle. Sto se tice multivitamina i omega 3 posle obroka ih mozes piti, recimo dorucka. Sto se tice tog domaceg proteinskog sejka previse je kalorican, pun secera...bolje umesto toga pojedi neko belo meso sa nekom salatom...
Sačuvana
loodak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #11 poslato: Mart 29, 2012, 11:10:08 pre podne »

Da li bi trebao da pijem glutamin i pre trennga? da li se glutamin uzima i u danima kad se ne trenira?
Za nekih 20ak dana sam mislio da pocnem i sa kreatinom... Zasto si mi preporucila onaj cre-alkalin? da ne uzimam monohidrat? Kad to da ubacim u toku dana? Kad da ubacim omega3 i vitamine?
Pitao sam za onaj proteinski shejk, jer kao sto sam rekao najveci deo dana provedem van kuce, pa mi je najlakse da to ujutro napravim, ponesem, i kad dodje vreme da popijem.
Izvinite ako previse pitam :) bolje da pitam nego da skitam  ;D
Edit: iscitao sam temu za krealkalin i saznao kako se uzima :) samo mi nije jasno jel se odma sibnu jedna/dve tablete pa onda popije pwm ili sve moze zajedno. Malo je konfuzno sve ovo :)
« Poslednja izmena: Mart 29, 2012, 11:24:16 pre podne od strane loodak » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Mart 29, 2012, 08:44:29 pre podne »

Hvala na azurnim odgovorima :)
zar ne bi trebala dextroza da ide u pwm?
Stomak(koji nije nesto sad prevelik) cu da skinem trcnjem i ishranom ako budem pazio :) e sad problem mi je sa ishranom jer sam ceo dan van kuce zbog obaveza. Pa tako ujutro oko 8-9 pojedem musli, oko 12-1 pojedem pilece belo(sa rostilja) sa pirincem ili tako nekim priligom, uglavnom bez hleba. E sad glavni mi je problem taj obrok oko 4. Pa me sad zanima da l` da ubacim tu whey? Da li kao zamena za to moze da ide onaj shejk gde ide mleko, banana, med i plazma? to bi mi bila jeftinija varijanta. Znam da ovde nema fuserisanja, al whey je prilicno skup pa bi bilo lepo kad bi duze potrajao ako je moguce :) u teretanu idem oko 6-6:30. Posle nje bi isao pwm i uvece oko 11 tunjevina sa ella sirom, pa spavanje.
Takodje bilo bi super ako bi pomogli sa tajmingom i gramazom suplemenata?
ps. Uzmite u obzir da sam siguran da cu stomak da sprzim, tako da mi je to sekundarni cilj. Nabacivanje misicne mase je primarni cilj.

kako ćeš skidati stomak i graditi mišićnu masu?   jako teško.

Ali ako kažeš da ti je skidanje stomaka sekundarni cilj, onda da se "bacimo" na miš. masu.

U tom slučaju ostavi 20-30g dekstroze u PWM.   Protein pij samo nakon treninga, i eventualno ako možeš  ubaci i ujutru nakon ustajanja.
Protein nakon treninga piješ sa vodom,  5-10 g kreatina, bar 10-15g glutamina, dekstrozom. 

L carnitin bih izbacila jer se ne uklapa u ovu priču, bacićeš novac. Sačuvaj ga za kasnije kad se budeš posvetio ozbiljnije skidanju masti.

Što se obroka tiče najbolje je da opet bude hrana, tipa tunjevina, jaja, posni sir,  pre sam za neki sendvič od integralne kifle i nekog mesa nego za proteinski šejk sa plazmom i bananom....

Možeš ubaciti i koštunjavo voće izmeĂ°u obroka.
Sačuvana
loodak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #9 poslato: Mart 29, 2012, 08:13:12 pre podne »

Hvala na azurnim odgovorima :)
zar ne bi trebala dextroza da ide u pwm?
Stomak(koji nije nesto sad prevelik) cu da skinem trcnjem i ishranom ako budem pazio :) e sad problem mi je sa ishranom jer sam ceo dan van kuce zbog obaveza. Pa tako ujutro oko 8-9 pojedem musli, oko 12-1 pojedem pilece belo(sa rostilja) sa pirincem ili tako nekim priligom, uglavnom bez hleba. E sad glavni mi je problem taj obrok oko 4. Pa me sad zanima da l` da ubacim tu whey? Da li kao zamena za to moze da ide onaj shejk gde ide mleko, banana, med i plazma? to bi mi bila jeftinija varijanta. Znam da ovde nema fuserisanja, al whey je prilicno skup pa bi bilo lepo kad bi duze potrajao ako je moguce :) u teretanu idem oko 6-6:30. Posle nje bi isao pwm i uvece oko 11 tunjevina sa ella sirom, pa spavanje.
Takodje bilo bi super ako bi pomogli sa tajmingom i gramazom suplemenata?
ps. Uzmite u obzir da sam siguran da cu stomak da sprzim, tako da mi je to sekundarni cilj. Nabacivanje misicne mase je primarni cilj.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Mart 28, 2012, 05:22:59 posle podne »

Posto ne znam tacno da l` ovo pripada ovoj temi ili onoj vezano za povecanje misicne mase, odlucih da ovde postujem i da ne otvaram novu temu. :)
Naime, skidam malo sala(pivceps :) ) i povecavam misicnu masu. U skladu sa tim idem u teretanu 4 puta sedmicno(vec neko krace vreme) i kombinujem 1-2 trcanja sedmicno, fudbal ili bazen u skladu sa vremenom.
Odlucih da ubacim suplemente pa sam mislio da uzmem kreatin, whey, glutamin, dextrozu, vitamine, l-carnitin i omega3. ishrana bi trebalo da mi je solidna. Visok sam 184 i imam 85 kila. 24 godine.
e sad da li ovo valja-sta bi vi ubacili/iskljucili? Za ovo trenutno imam para-odnosno ovoliki mi je fond, student sam :)
Svaka sugestija i kritika je dobrodosla!
Srdacan pozdrav

sve ok,  dekstrozu bih iskljucila,  a od kreatina bih uzela kre/alkalyn :)   super, to je to uglavnom.  Kvalitetna ishrana naravno na prvom mestu
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Mart 28, 2012, 02:16:16 posle podne »

Posto ne znam tacno da l` ovo pripada ovoj temi ili onoj vezano za povecanje misicne mase, odlucih da ovde postujem i da ne otvaram novu temu. :)
Naime, skidam malo sala(pivceps :) ) i povecavam misicnu masu. U skladu sa tim idem u teretanu 4 puta sedmicno(vec neko krace vreme) i kombinujem 1-2 trcanja sedmicno, fudbal ili bazen u skladu sa vremenom.
Odlucih da ubacim suplemente pa sam mislio da uzmem kreatin, whey, glutamin, dextrozu, vitamine, l-carnitin i omega3. ishrana bi trebalo da mi je solidna. Visok sam 184 i imam 85 kila. 24 godine.
e sad da li ovo valja-sta bi vi ubacili/iskljucili? Za ovo trenutno imam para-odnosno ovoliki mi je fond, student sam :)
Svaka sugestija i kritika je dobrodosla!
Srdacan pozdrav

Najvaznija ti je ishrana i na nju najvise obrati paznju a sto se suplemenata tice whey, aminokiseline, multivitamini, omega 3..ovo ostalo mozes a i ne moras...
Sačuvana
loodak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2012, 02:06:55 posle podne »

Posto ne znam tacno da l` ovo pripada ovoj temi ili onoj vezano za povecanje misicne mase, odlucih da ovde postujem i da ne otvaram novu temu. :)
Naime, skidam malo sala(pivceps :) ) i povecavam misicnu masu. U skladu sa tim idem u teretanu 4 puta sedmicno(vec neko krace vreme) i kombinujem 1-2 trcanja sedmicno, fudbal ili bazen u skladu sa vremenom.
Odlucih da ubacim suplemente pa sam mislio da uzmem kreatin, whey, glutamin, dextrozu, vitamine, l-carnitin i omega3. ishrana bi trebalo da mi je solidna. Visok sam 184 i imam 85 kila. 24 godine.
e sad da li ovo valja-sta bi vi ubacili/iskljucili? Za ovo trenutno imam para-odnosno ovoliki mi je fond, student sam :)
Svaka sugestija i kritika je dobrodosla!
Srdacan pozdrav
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #5 poslato: Mart 22, 2012, 07:16:41 posle podne »

hvala na komentaru Roberte:)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #4 poslato: Mart 22, 2012, 05:47:23 posle podne »

Inace,od proteina je LabradaV60 najbolja! Sve pohvale za nju...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Mart 22, 2012, 02:10:48 posle podne »

Fantastična kombinacija. Apsolutno sve što bih i ja izabrao. :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 18 upita.