TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:37:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 132893 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #77 poslato: Februar 19, 2013, 06:33:22 posle podne »

Cao,opet ja :) Sad me buni kako da pijem kratin,da umutim kreatin,whey i dekstrozu sve zajedno u sejsker ili (jer posle treninga pijem i kreatin i dekstrozu i whey)?:/

sve zajedno, pomešaš,  bez brige - neće se posvaĂ°ati :)  samo stavi malo više vode, bar 0,6  da ti ne bude muka (iz mog iskustva)
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #76 poslato: Februar 19, 2013, 05:58:24 posle podne »

Cao,opet ja :) Sad me buni kako da pijem kratin,da umutim kreatin,whey i dekstrozu sve zajedno u sejsker ili (jer posle treninga pijem i kreatin i dekstrozu i whey)?:/
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #75 poslato: Februar 19, 2013, 05:09:12 posle podne »

Uzeo si odličan protein. Obavezno ga pij nakon treninga(dozer - dozer i po). To je najbitniji termin za whey. Ako već imaš mogućnosti da priuštiš sebi još koje serviranje u toku dana, možeš ga uzeti, na primer, za doručak - uz neki izvor ugljenih hidrata(ovsene, pirinač...).

U suštini, u toku dana ga ubaciš onda kada ti manjka proteina u nekom obroku.


pa mslm da cu ga piti ono izmedju rucka i obroka pre teretane jer za dorucak ne mogu(radim ujutru) i naravno pre treninga(mm i prerukusno je :)  )..hvala na savetima :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #74 poslato: Februar 18, 2013, 11:21:52 posle podne »

Uzeo si odličan protein. Obavezno ga pij nakon treninga(dozer - dozer i po). To je najbitniji termin za whey. Ako već imaš mogućnosti da priuštiš sebi još koje serviranje u toku dana, možeš ga uzeti, na primer, za doručak - uz neki izvor ugljenih hidrata(ovsene, pirinač...).

U suštini, u toku dana ga ubaciš onda kada ti manjka proteina u nekom obroku.

Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #73 poslato: Februar 18, 2013, 11:10:28 posle podne »

Cao svima :D danas sam uzeo ELIT WHEY PROTEIN,sta mislte o njemu,da li je dobar i kako i sa cim je najbolje da ga pijem(rekli su mi pre treninga i posle,mada viidim da i ne moram pre treninga vec mogu izmedju dva odbroka,pa kako je bolje da uradim)?:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #72 poslato: Februar 18, 2013, 10:18:36 pre podne »

Odmah posle treninga sa vodom radi što bržeg iskorišćavanjai to jednu mericu.U toku dana možeš izmedju obroka jednu sa nemasnim mlekom jer mleko će usporiti malo otpuštanje proteina i hraniće ti mišić postepeno.A posle treninga se uzima sa vodom iz razloga što je tada potrebno da do mišića stigne u što kraćem roku.
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #71 poslato: Februar 16, 2013, 06:16:19 posle podne »

Cao svima :) Treniram u teretani nesto vise od mesec dana,pre 15 dana sam poceo da pijem CRETINE MONOHYDRATE I DEKSTROZU (Dex energy),da-li je to dovoljno ili je obavezno da uzmem jos whey protein?

Da bi sve ispalo kako treba i da bi dobio prave rezultate potreban ti je whey,a zašto? Zato što posle treningamišići su gladni i potreban im je što brži dotok proteina kako bi se sprečila razgradnja.Tu na scenu stupa whey koji po unošenju za nekih dvadeset minuta dolazi u krvotok i mišiće,što je brzo i dovoljno da hrani mišić taman toliko dok ne doĂ°eš kući i pojedeš kvalitetan obrok.Ishrana je najvažniji faktor i njoj daj najveći značaj.
A koji bi bilo nabolje da uzmem?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #70 poslato: Februar 16, 2013, 11:46:44 pre podne »

Cao svima :) Treniram u teretani nesto vise od mesec dana,pre 15 dana sam poceo da pijem CRETINE MONOHYDRATE I DEKSTROZU (Dex energy),da-li je to dovoljno ili je obavezno da uzmem jos whey protein?

Da bi sve ispalo kako treba i da bi dobio prave rezultate potreban ti je whey,a zašto? Zato što posle treningamišići su gladni i potreban im je što brži dotok proteina kako bi se sprečila razgradnja.Tu na scenu stupa whey koji po unošenju za nekih dvadeset minuta dolazi u krvotok i mišiće,što je brzo i dovoljno da hrani mišić taman toliko dok ne doĂ°eš kući i pojedeš kvalitetan obrok.Ishrana je najvažniji faktor i njoj daj najveći značaj.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #69 poslato: Februar 15, 2013, 07:37:43 posle podne »

Nije obavezno ali bi bilo vrlo poželjno, naročito za period odmah nakon treninga. Tu je whey nezamenljiv.
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #68 poslato: Februar 15, 2013, 07:35:07 posle podne »

Cao svima :) Treniram u teretani nesto vise od mesec dana,pre 15 dana sam poceo da pijem CRETINE MONOHYDRATE I DEKSTROZU (Dex energy),da-li je to dovoljno ili je obavezno da uzmem jos whey protein?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #67 poslato: Decembar 23, 2012, 08:33:50 posle podne »

hvala, na savetima
definitivno prelazim na prah, ono gutanje tableta dzaba :P
verovatno cu SNI blast...


za vit/min
ima li neko iskustva sa centrum-om?


@Monika, nije mi jasno, a zanima me tvoj stav vezano za blend
da li je generalno bacanje para ili vredi nesto?
SNI blast je dobar izbor odnos cene ,kolicine i kvaliteta odlican !
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #66 poslato: Decembar 22, 2012, 11:02:47 pre podne »

Pametna odluka za BCAA veruj mi nećeš pogrešiti.

Centrum sam pio i jedne su od boljih što se mogu naći u apotekama,ali ja naravno dajem prednost vitaminima iz Pansporta.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #65 poslato: Decembar 20, 2012, 07:57:56 posle podne »


@Monika, nije mi jasno, a zanima me tvoj stav vezano za blend
da li je generalno bacanje para ili vredi nesto?

blend?  extra, pogotovo pred spavanje ili kao zamena za obrok!  

ako možeš da stigneš da jedeš 4-5 kvalitetnih proteinskih obroka u toku dana, puno mesa i piješ whey posle treninga onda bi se donekle moglo reći da je bacanje para, ali ako ne (kao većina ljudi) onda definitivno nije.... moje mišljenje.

prioritetniji je whey, posle treninga, a blend za ovo što sam napisala.... ja sam ih probala nekoliko, najpre SNI, Elite gourmet, a sad pijem Nitro Gold pro Biotech-ov.

p.s. centrum nisam pila. Uglavnom sve ove naše  :)

« Poslednja izmena: Decembar 20, 2012, 07:59:46 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
labrador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


jedite zdrave hemikalije iz ivičnih galaksija

« Odgovor #64 poslato: Decembar 20, 2012, 07:06:56 posle podne »

hvala, na savetima
definitivno prelazim na prah, ono gutanje tableta dzaba :P
verovatno cu SNI blast...


za vit/min
ima li neko iskustva sa centrum-om?


@Monika, nije mi jasno, a zanima me tvoj stav vezano za blend
da li je generalno bacanje para ili vredi nesto?
Sačuvana
ko hoće-naĂ°e način, ko neće-naĂ°e izgovor
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #63 poslato: Decembar 20, 2012, 04:28:24 posle podne »

Apsolutno se snažem za preporuku SNI BCAA jer i ja sam taj koristio baš u pripremama za mnoga takmičenja i mogu reći da se odlično pokazao.Cena i kvalitet su dobri i zadovoljiće potrebe svakog vežbača.

E a što se samog ukusa tiče većini su odvratne ali znam ljude meĂ°u kojima i sam spadam da ih jedemo samo kašikom i to bez vode ili samo malo vode na kraju.Vremenom sam navikao na to i doĂ°e mi tako kao nešto sasvim normalno.Oni koji tako ne mogu neka popiju sa proteinom,nekim sokom ili napitkom po želji u zavisnosti od perioda u kojem su.U svakom slučaju bitno je uneti BCAA i nema greške.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.