TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:47:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 132852 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #92 poslato: Februar 24, 2013, 08:35:19 posle podne »

A moj trenutni trening je malo dole ispod,da ne cukam ponovo!



E ovako izgleda moj trening u teretani,pon,grudi,utorak ljedja,sreda noge,cetvrtak rukice,petak ramena i naravno vikend odmaram i uzivam!Vezbe za sve grupe misica su mi po 3 osnovne i jedna izolaciona po 4 serije(u to ne racunam prvu koja mi je zagrejavanje sa manjom tezinom,odmor izmedju serija 90 sekundi)



To si napisao,dakle napisao si splitove,a ne sta vezbas kad odes na trening..ali ok..pa ako ti odgovara ovaj split i napredujes onda tako nastavi,a ako ne napredujes onda menjaj..jer malo je nelogicno da ako napredujes pitas nas jel dobar ovaj split..Svaki program je dobar ako imas napretka..

Ja licno ne volim da idem na trening i odradim jednu partiju,uvek radim po dve..
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #91 poslato: Februar 24, 2013, 08:30:56 posle podne »

A moj trenutni trening je malo dole ispod,da ne cukam ponovo!
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #90 poslato: Februar 24, 2013, 08:29:25 posle podne »

Ma naravno da ga menjam Pedjoni,samo sam pitao jel ok,ili nesto da iskorigujem?!!!I opet nisam dobio odgovor za tribulus max i omega3,kada,koliko i u koim terminima da ih pijem,kada vezbam i kada odmaram,ako nije neki problem?A izmedju ostalog to je 7g po 3-4 meseca,nije do nikakav staz!!!RESPECT FOR ALL!!!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #89 poslato: Februar 24, 2013, 08:10:18 posle podne »

Pa ne znam gde si napisao svoj trening pa da ti kazem jel ti trening valja ? :D Malo si zbunio ljude a i sebe svojim dugackim postom.. A i kazes treniras 7 godina,zar za to vreme nisi shvatio da svako kroji trening ,ishranu i supse po sebi..i zato je ovaj sport komplexan,jer ne postoji univerzalni recept..Zato i ne uspevaju svi,jer je potrebno mnogo cimanja i angazovanja.
Meni se program menja iz meseca u mesec,shodno sebi samom i sta zelim da uradim..neces sigurno jedno te isto raditi svaki put u teretani .
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #88 poslato: Februar 24, 2013, 08:06:57 posle podne »

Ili neko drugi,nije bitno,samo mi treba pomoc
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #87 poslato: Februar 24, 2013, 08:06:04 posle podne »

Hvala ljudi,al niko do kraja da mi da odgovor,onoloki text napisah?!Koliko kada treniram,a koliko kada odmaram i u koim intervalima ujutru,pre treninga,uvece(tipa 1 ujutru,2 pred trening i jednu uvece,ok moze i u gr,preracunacu) i jel dobar trening!Aj Pedjoni iscitaj,please,pa mi odgovori!Unapred zahvalan!!!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #86 poslato: Februar 24, 2013, 07:55:49 posle podne »

A u danima kada ne rteniram ? i koliko omega3?

Ako si na masi 3-6 gr omega3,na definiciji nema poente ici ispod 10gr.
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #85 poslato: Februar 24, 2013, 07:40:34 posle podne »

A u danima kada ne rteniram ? i koliko omega3?
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #84 poslato: Februar 24, 2013, 06:40:21 posle podne »

pa imas sve supse sto ti trebaju...povecaj kilazu ni sipci i klopu i udri...sto se tice tribulusa reci cu ti iz mog iskustva...ja sam pio 6000 dnevno a preporucili su mi 3000 i nista nisam osetio ali bukvalno...ako te radi radice te i na 3000 pijes pred trening i pre spavanja
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #83 poslato: Februar 24, 2013, 01:28:32 posle podne »

Pozdrav svima i naravno postovanje za ceo strucni tim Pan Sporta!Pa da krenemo od pocetka,jel!!!Imam 37g,82kg,visok 1,8 i rekreativac sam u BB,ne tako cest,vise kao zivski sport vec 7g.Manje vise poznajem materiju al mi trebaju uvek neke info u vezi tr i suplemenata!E ovako izgleda moj trening u teretani,pon,grudi,utorak ljedja,sreda noge,cetvrtak rukice,petak ramena i naravno vikend odmaram i uzivam!Vezbe za sve grupe misica su mi po 3 osnovne i jedna izolaciona po 4 serije(u to ne racunam prvu koja mi je zagrejavanje sa manjom tezinom,odmor izmedju serija 90 sekundi)!Sada ono omiljeno,suplementi!!!Trenutno sto cirkam je sumer multi(Dymatize),omega 3(Natro),Tribulus Max(BIoTech),super multi tecne(Dymatize),kreatin(Dimatize),No reaktor Hemoras(nutra bolic,a pre njega sam pio X Pand od naravno DYMATIZE koi je vrh,vrh,moj skromni predlog za one koi vole No),elite whey Isolate(naravno od Dimatize,mmmm, ne bi ga menjao za stan u BG),glutamin(Sni) i moj omiljeni nocni napitak the Cazein(Nutririon)!E sada me zanima samo kako da pijem ovaj tribulus i omega 3,kada i koliko kada treniram a koliko kada mi je odmor,jer svi mi pricaju drugu pricu?I jel ok moj trening,treba li sta menjati,dodavati,izbacivati,zelim da popravim misicnu masu?Back to the gym je bio pre tri nedelje!Do tada sam samo lezao,jeo,pio i naravno nabacio stomak,i to bas simpatican(ahahaha,da je i meni smesan kada ga vidim),sada treba li sta tu menjati u ishrani,suplementima,ubaciti neki kardio i koi i koliko dana u nedelji i vremenski?Unapred zahvalan clan partije PAN SPORTA,koi ima srebrnu clansku!!!Nadam se da sam bio jasan,ali ne i kratak,pozzzz
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #82 poslato: Februar 20, 2013, 12:24:22 pre podne »

Jaooooo ljudi jel se svima povraca kada pijete whey sa vodom(tj i sa kreatinom i dekstrozom)?Ja sam bio na granici i jedva sam popio,jel ima nesto da se ovakav osecaj vise ne desi dok pijem to?://////

Pa logicno je da se poveca kolicina vode ako ti je preslatko,a mozda i preterujes sa dextrozom.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #81 poslato: Februar 20, 2013, 12:16:09 pre podne »

Pijem ga tako (sa vodom) godinama i nikad mi se nije povracalo. Naviknes se za do 3 nedelje maks.  ;)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #80 poslato: Februar 19, 2013, 11:35:27 posle podne »

brate ja sam skoro zavrsio elit od cokolade...u pwm ga pijem 2 merice , 10 gr kretina , 50 grama dex i meni je opasno dobro...ako t je mnogo slatko podebljaj whey a izbaci dex
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #79 poslato: Februar 19, 2013, 10:06:55 posle podne »

Jaooooo ljudi jel se svima povraca kada pijete whey sa vodom(tj i sa kreatinom i dekstrozom)?Ja sam bio na granici i jedva sam popio,jel ima nesto da se ovakav osecaj vise ne desi dok pijem to?://////
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #78 poslato: Februar 19, 2013, 06:45:43 posle podne »

Cao,opet ja :) Sad me buni kako da pijem kratin,da umutim kreatin,whey i dekstrozu sve zajedno u sejsker ili (jer posle treninga pijem i kreatin i dekstrozu i whey)?:/

sve zajedno, pomešaš,  bez brige - neće se posvaĂ°ati :)  samo stavi malo više vode, bar 0,6  da ti ne bude muka (iz mog iskustva)
aha ok :) HVALANA ODG-U
Sačuvana
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.