TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 357446 Teme od strane 24556 Članovi Poslednji član: nickmladenovic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Decembar 14, 2019, 06:13:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 85749 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
Van mreže Van mreže

www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #465 poslato: Novembar 26, 2014, 11:20:09 pre podne »

Dusane moj primarni cilj jeste da dodam kilograme. Ishrana mi je pre bila bas u problemu jedva sam sklapao da imam 3 obroka,sada forsiram da svaki dan imam bar 4... Ubacio sam belo meso svaki drugi dan,onda mahunarke ribu,tunjevinu jaja,mleko sir,kajmak i tako te neke osnovne stvari (ako treba jos nesto da se ubaci slobodno napisite)... Znam da bi to trebalo jos da se sredjuje ali nisam bas ni u stanju da svaki dan jedem kao nezdrav a do juce sam jeo kao vrabac ako me razumete  ;D
Izmedju ostalog imam 18 godina,za sad od sportova jedino ozbiljno trenirao vaterpolo 3-4 godine i to je to :) Od suplemenata nista do sada nisam koristio. Pozdrav
Ishrana treba da bude bogata slozenim ugljenim hidratima,u tvom slucaju 60% od ukupnog kalorijskog unosa,15% zdrave masti ,25% protein,rasporedjeno u 3 obroka i 2 uzine.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
Van mreže Van mreže

Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #464 poslato: Novembar 26, 2014, 09:52:03 pre podne »

Dusane moj primarni cilj jeste da dodam kilograme. Ishrana mi je pre bila bas u problemu jedva sam sklapao da imam 3 obroka,sada forsiram da svaki dan imam bar 4... Ubacio sam belo meso svaki drugi dan,onda mahunarke ribu,tunjevinu jaja,mleko sir,kajmak i tako te neke osnovne stvari (ako treba jos nesto da se ubaci slobodno napisite)... Znam da bi to trebalo jos da se sredjuje ali nisam bas ni u stanju da svaki dan jedem kao nezdrav a do juce sam jeo kao vrabac ako me razumete  ;D
Izmedju ostalog imam 18 godina,za sad od sportova jedino ozbiljno trenirao vaterpolo 3-4 godine i to je to :) Od suplemenata nista do sada nisam koristio. Pozdrav

i više ugljenih hidrata - pirinač, krompir, leguminoze, integralni crni hleb, integralne testenine,  možeš i voće ujutru i salatu uz obroke (ili bareno povrće kao alternativa).
Sa kajmakom nemoj baš da preteruješ :)   ako si u prilici, jedi neki sir sa manje masti, npr švapski sir ili neki mladi sir
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #463 poslato: Novembar 26, 2014, 07:40:30 pre podne »

Ako bi da nabacuješ kilograme, moraš biti konstantan u ovome. Jaka ishrana, tj. visok unos proteina i hidrata, jaki treninzi sa tegovima i kvalitetan odmor. Ne znam koliko si spreman sa 18 godina da jako menjaš ishranu, ali ako se ne mastiš jedi ovo što si do sada, dosta mesa, jaja, ribe, pirinča, ovsenih, int. testenine, povrća i voća, treniraj i odmaraj. Rezultati će sigurno doći samo moraš biti strpljiv.
Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #462 poslato: Novembar 26, 2014, 04:40:05 pre podne »

Sačuvana
Robert
PANSPORT Team
Global Moderator
Top poster
Van mreže Van mreže

Pansport
« Odgovor #461 poslato: Novembar 25, 2014, 09:48:37 posle podne »

Kreatin, citrulin, beta alanin, karnitin, tirozin, kofein... Ima sve. Meni se dopada.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
Van mreže Van mreže

Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #460 poslato: Novembar 25, 2014, 09:36:23 posle podne »

Kako vam izgleda sastav? http://rs.bodybuilding.com/store/optimum-nutrition/gold-standard-pre-workout.html?&_requestid=36366
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #459 poslato: Novembar 25, 2014, 09:16:03 pre podne »

Koliko godina imaš? Jesi li koristio nešto od suplemenata do sada?  Jesi se bavio nekim sportom?  Koliko obroka u toku dana imaš i od čega su ti obroci sačinjeni?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #458 poslato: Novembar 25, 2014, 07:36:44 pre podne »

Nadam se da nisam promasio temu  ;D

Krenuo sam u teretanu pre nekih mesec ipo dana,trenutna tezina 67kg,visina 179cm,polako sredjujem ishranu i hteo bih nesto da uradim od sebe.
Zamolio bih ako moze neko da mi kaze kada bih trebao da pocnem da koristim suplementaciju i ako da,koju? Hvala unapred :)
Napiši svoj plan ishrane da vidimo koliko je to sreĂ°eno. Suplementacija nije ista za sve, zavisi od cilja koji želiš da postigneš, ali ti je osnova ovo što ti je Pecha napisao. Whey, kreatin, multivitamin.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
Van mreže Van mreže

Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #457 poslato: Novembar 25, 2014, 01:32:37 pre podne »

Nadam se da nisam promasio temu  ;D

Krenuo sam u teretanu pre nekih mesec ipo dana,trenutna tezina 67kg,visina 179cm,polako sredjujem ishranu i hteo bih nesto da uradim od sebe.
Zamolio bih ako moze neko da mi kaze kada bih trebao da pocnem da koristim suplementaciju i ako da,koju? Hvala unapred :)

Prvo koriguj ishranu maksimalno...Koliko obroka dnevno imaš? Kako se sada hraniš? Može neki dnevni meni, onako po obrocima i količinom namirnica koje unosiš( okvirno u gramima)...

MIŠIĆ RASTE SAMO AKO JE "DOVOLJNO POKIDAN" TRENINGOM, DOBRO "NAHRANJEN" I ODMOREN - osnovno pravilo uspeha u povećanju čiste mišićne mase i snage...

Ako nemaš dovoljno gradivnih materija za "izgradnju i oporavak" prvenstveno na račun ishrane, uzaludno je pričati o suplementaciji...

Suplementi, tj. dodaci ishrani su samo dodaci, a ne verna i potpuna zamena kvalitetnoj, raznovrsnoj i izbalansiranoj ishrani...

Da bi pojačao "efekte" i iskoristljivost "hrane" stavi PRVO akcenat  na vitaminsko-mineralne komplekse i omega-3 masne kiseline...sve ostalo će doći sa vremenom...nema "preskakanja koraka"...prvo osnove, pa sve ostalo...od mikro do makro nivoa...do uspeha...  ;)

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #456 poslato: Novembar 25, 2014, 12:53:52 pre podne »

Pozdrav,
Šta konkretno želiš, da dodaš kilograme ili da izgubiš nešto masti ?
Kako si sredio ishranu i kako onda sada izgleda ?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
Van mreže Van mreže

Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #455 poslato: Novembar 25, 2014, 12:33:16 pre podne »

Nadam se da nisam promasio temu  ;D

Prvo sredi ishranu do kraja, onda sredi da imas nedeljno 4-5 treninga sa tegovima. Posle uzmi xxx puta recenu kombinaciju vitaminsko-mineralnih kompleksa, omega 3, i whey proteina. Ne ocekuj puno od ovih tabletica i praskova. Mozes i kreatin.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Milos Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #454 poslato: Novembar 25, 2014, 12:29:35 pre podne »

Nadam se da nisam promasio temu  ;D

Sačuvana
Milos12345
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #453 poslato: Novembar 19, 2014, 09:32:44 posle podne »

Hvala na odgovorima.. Tezak sam 67 kg .. pio sam monohidrad pre.. i super me je radio .. :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
Van mreže Van mreže

Say no to racism!

« Odgovor #452 poslato: Novembar 17, 2014, 04:54:44 posle podne »

Kupio sam 100 % whey protein (scitec nutrition) ,Kre-Alkalyn 3000 EFX i vitaminsko mineralni komplex My favorite multiple ..
Jel moze neko da mi da preporuku oko konzumiranja ,posto ljudi nisu saglasni oko konzumacije kreakalina neki kazu jedna tableta pre i jedna posle treninga ,neki kazu dve ,a mene zanima koliko i u danima kada ne treniram .. ? vitamine kontam da treba jednom dnevno .. a protein da pijem 2 doze posle treninga 60 g , i jos jednu dozu izmedju obroka ??
U danima odmora jednu kapsulu. Ostalo ti je sve lepo objasnjeno.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #451 poslato: Novembar 17, 2014, 03:27:56 posle podne »

Kupio sam 100 % whey protein (scitec nutrition) ,Kre-Alkalyn 3000 EFX i vitaminsko mineralni komplex My favorite multiple ..
Jel moze neko da mi da preporuku oko konzumiranja ,posto ljudi nisu saglasni oko konzumacije kreakalina neki kazu jedna tableta pre i jedna posle treninga ,neki kazu dve ,a mene zanima koliko i u danima kada ne treniram .. ? vitamine kontam da treba jednom dnevno .. a protein da pijem 2 doze posle treninga 60 g , i jos jednu dozu izmedju obroka ??

Za protein i vitamine si već dobio odgovor, a što se tiče kre alkalyn-a ja bih se držala zvanične preporuke a to je 1 pre i 1 posle treninga.  Posle 2-3 nedelje, ukoliko ne budeš osetio efekat, povećaj x 2. 

Da li si do sada pio neki kreatin? Da li si osetio efekat kreatina - snaga, izdržljivost?
 Koliko si težak?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »

SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.328 sekundi sa 19 upita.