TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396158 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 13, 2024, 05:45:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata  (Pročitano 38857 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 11, 2012, 12:41:25 pre podne »

A ti se pobrini da ti jednog dana, u mojim godinama, osnovno zanimanje ne bude nošenje praznih školjki automobila na nekim "takmičenjima"
Ti gadne neke komplekse od "bildera" imas izgleda, vazda nepominjes da ti nisi bodybuilder kao "mi ostali". Ako nisi primetio jedini aktivniji clan foruma, koji se takmici u kategoriji bodybuilding, je Marko.

Sto ti mislis da su ovde sve praznoglavi bilderi ne znam, pogotovu sto je dosta clanova pokazalo znatno vise znanja i intaligencije od tebe.

A to za skoljke, pa odavno sam tu brigu prebrino...
[/quote]


Nosicemo skoljke zajedno matori :D ja se vec spremam za competition :D
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2012, 12:56:50 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #56 poslato: Oktobar 11, 2012, 12:10:59 pre podne »

A ti se pobrini da ti jednog dana, u mojim godinama, osnovno zanimanje ne bude nošenje praznih školjki automobila na nekim "takmičenjima"
Ti gadne neke komplekse od "bildera" imas izgleda, vazda nepominjes da ti nisi bodybuilder kao "mi ostali". Ako nisi primetio jedini aktivniji clan foruma, koji se takmici u kategoriji bodybuilding, je Marko.

Sto ti mislis da su ovde sve praznoglavi bilderi ne znam, pogotovu sto je dosta clanova pokazalo znatno vise znanja i intaligencije od tebe.

A to za skoljke, pa odavno sam tu brigu prebrino...

Sad zvučiš kao političar. Vi, Mi, Oni. Držiš neki motivacioni govor. Ne bih da te komentarišem dalje.

Ja nisam rekao ništa loše o bilderima.

A to što ja nisam bilder, jednostvno nisam.

Nemam iste ciljeve kao bilder, nemam taj pristup radu, ne bavim se hemijom i ne razmišljam o bini.

Moji ciljevi su sasvim drugačiji. Ali ne bih to da podelim sa tobom.

Zato te pozdravljam i želim ti laku noć.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #55 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:57:33 posle podne »

Ja sa junk ishranom nemam rezultate kakve zelim,a dok su takvi - nezeljeni rezultati,onda to nije napredak,ali dobro svako ima svoju viziju izgleda i shodno cilju i postupci su takvi...
Shvatam sta hoces da kazes i slazem se sa tobom. Ja samo konstatujem da dokle god se redovno i jako trenira, napredka ce uvek biti (kakav god on bio). Koliko god velike uloge igrale ishrana,spavanje,supsi, i dalje je po meni redovan i dobar trening najbitnija stavka, a to je sustina. A dal' neko nije zadovoljan svojim napredkom ,uvek moze ishranom i supsima to da poboljsa. ( ili hemijom :D )
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #54 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:51:48 posle podne »

A ti se pobrini da ti jednog dana, u mojim godinama, osnovno zanimanje ne bude nošenje praznih školjki automobila na nekim "takmičenjima"
Ti gadne neke komplekse od "bildera" imas izgleda, vazda nepominjes da ti nisi bodybuilder kao "mi ostali". Ako nisi primetio jedini aktivniji clan foruma, koji se takmici u kategoriji bodybuilding, je Marko.

Sto ti mislis da su ovde sve praznoglavi bilderi ne znam, pogotovu sto je dosta clanova pokazalo znatno vise znanja i intaligencije od tebe.

A to za skoljke, pa odavno sam tu brigu prebrino...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #53 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:43:50 posle podne »

Ćitam ja dovoljno za sebe.

A ti se pobrini da ti jednog dana, u mojim godinama, osnovno zanimanje ne bude nošenje praznih školjki automobila na nekim "takmičenjima"

:)

I pokušaj da budeš tolerantan. Čak i na glupost. Možda te to učini boljim ...

:)

Prijatan ostatak večeri i svako dobro.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #52 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:29:06 posle podne »

I upravo čitam da se Whay protein koristi čak i kod lečenja, teških oporavaka zbog bolesti i sl.
A posle mozda i procitas da se i aminokiseline koriste za oporavak nakon lecenja...

A što si ti nervozan ?! Jel ima neki suplement da to reši ?! :)
Nizak prag tolerancije na glupost verovatno...

"Tamo gde svi misle isto - tamo niko ne misli mnogo" Ivica Dačić :)
Da citas i razmisljas malo vise video bi da se misljenja razmimoilaze oko 101 stvari, ali se ipak zna sta je osnovno...
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 11:54:52 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #51 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:18:55 posle podne »

A što si ti nervozan ?! Jel ima neki suplement da to reši ?! :)

Pa forumi i služe da razmenimo mišljenja, iznesemo svoja, potražimo savet, pročitamo, informišemo se ...

"Tamo gde svi misle isto - tamo niko ne misli mnogo" Ivica Dačić :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #50 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:17:24 posle podne »

Može biti da grešim u vezi proteina.

Upravo čitam tekst koji sam dobio na mail od čoveka koji je za mene autoritet u oblasti biohemije.

I upravo čitam da se Whay protein koristi čak i kod lečenja, teških oporavaka zbog bolesti i sl.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #49 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:13:06 posle podne »

Ovo je strasno.....ljudi koji treniraju 3 meseca iznose neka svoja misljenja, zakonitosti, pravila,teorije zavera farmaceutske indusrije,zavera industrije ssuplemenata itd. itd... a da pri tom ne vide sa koje strane su vise suplji... i omalovazavaju sav trud i rad clanova koji pokusavaju da edukuju i da priblize ljudima sta je zapravo suplementacija, koliko nije stetna i da je to nesto sto nema veze sa hemijom...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #48 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:40:13 posle podne »

Smesno je i pomisliti da su suplementi i hemija isto...a najbolji pokazatelj je to sto ako koristis suplemente i ne hranis se kako treba NISTA od rezultata,dok ako koristis hemiju ishrana moze biti dosta losija nego kakva treba biti sa supsima a da rezultati budu zadovoljavajuci.

Supsi i dobra ishran=ocekivanja se ispunjuju

Supsi i losa ishrana=nista od rezultata

Hemija i losa ishrana=bice rezultata sigurno u zavisnosti od genetike...


Supsi su samo dodaci ishrani koji mogu MNOGO pomoci onom ko zna da ih koristi kad i kako treba. ;)
Ako redovno treniras ,kako god se hranio , koristio supse ili ne, uvek ce biti napredka. Jedina razlika je u tome sto kad sredis ishranu i dodas suspe, napredak ce biti daleko vidljiviji i brzi.
@Nemanja90
Ako redovno treniras ,kako god se hranio , koristio supse ili ne, uvek ce biti napredka. Jedina razlika je u tome sto kad sredis ishranu i dodas suspe, napredak ce biti daleko vidljiviji i brzi.


Ovo je odlično rečeno ! Bravo Nemanja.

Dakle, kome se žuri, neka čita cenovnik i eventualno razmišlja o nekakvim posledicama.

Kome se baš i ne žuri, on baš i ne mora :)



Kakve posledice?
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #47 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:24:18 posle podne »

Ja sa junk ishranom nemam rezultate kakve zelim,a dok su takvi - nezeljeni rezultati,onda to nije napredak,ali dobro svako ima svoju viziju izgleda i shodno cilju i postupci su takvi...

Kakvi su ti rezlutati i koliko ti je ishrana loša ?!

Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:22:21 posle podne »

Ja sa junk ishranom nemam rezultate kakve zelim,a dok su takvi - nezeljeni rezultati,onda to nije napredak,ali dobro svako ima svoju viziju izgleda i shodno cilju i postupci su takvi...
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #45 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:05:21 posle podne »

Ok ,nema problema.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #44 poslato: Oktobar 10, 2012, 07:59:01 posle podne »

@bbjelica, eventualne posledice izazvane konzumiranjem suplemanata?

Da. Ali ne bih sada da širim tu temu dalje.

Hvala na razumevanju.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 10, 2012, 07:50:07 posle podne »

@bbjelica, eventualne posledice izazvane konzumiranjem suplemanata?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.04 sekundi sa 13 upita.