TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:12:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako "ubiti" želju za slatkišima?  (Pročitano 20773 puta)
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #36 poslato: Mart 27, 2013, 04:25:38 posle podne »

Hvala bogu,tih problema nemam.Zadnje 4 godine gotovo da ne jedem slatko niti imam neku zelju.Ponekad malo nedeljom i to je to.Ali zato me uvek privlace slane poslastice,kao dobar burek recimo. :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #35 poslato: Mart 27, 2013, 01:56:08 posle podne »

Orbit Kids,caj sa zasladjivacem...ponekad nocu uzmem 1-2 kafene kasikice wheya,posle mi ne treba slatko 3 dana...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #34 poslato: Mart 27, 2013, 01:47:25 posle podne »

Tvrde bombone, žvake. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Mart 27, 2013, 08:28:00 pre podne »

Ono što je jako dobro kod ishrane bogate proteinima i vlaknima pre svega, kao i ishrane koja uključuje složene ugljene hidrate i zdrave masti - nećeš ni imati toliku želju za slatkim :)   ovo je  100%...

puno tečnosti i vode - plus ceĂ°eni limun ili grejp - garantovano smanjuju želju za slatkišima.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #32 poslato: Mart 27, 2013, 08:26:39 pre podne »

Upravo tako!Ja sam zadovoljan dijetom zato sto sad mi se ne vraca kilaza vec uspesno odrzavam masu...
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Mart 27, 2013, 08:21:03 pre podne »

Cula sam da kada uhvati kriza za slatkisima,moze da se uzme malo glutamina,jer on deluje na mozak kao i glukoza,pa se na taj nacin moze prebroditi kriza?Da li je to tacno?Hvala

Iskreno, pijem glutamin godinama i jako je dobar za oporavak i za upale, ali sto se slatkog tiče neće ti baš pomoći, iskreno :)

sve savete koje sam mogla da objedinim sam stavila u ovu temu :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #30 poslato: Mart 27, 2013, 12:20:32 pre podne »

Kad neko ima krizu za slatkim neka pojede malo badema,lesnika ili oraha oni mu nece iritirati insulin i organizam ce nastaviti da sagoreva masti.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #29 poslato: Mart 27, 2013, 12:03:41 pre podne »

Pa ne znam stvarno al probaj da tada pojedes ili bonzitu ili neku vocku i da to ne bude uvece...Ja kad sam isao na dijetu samo sam gledao da sam u kcal deficitu,izbacio sam hleb,slatkise i sokove...Ali sam redovno jeo welnes i ostala cuda.Medjutim to i nije bila bas delotvorna dijeta jer sam sporo mrsao,ne nesto brzo al sta je tu je...:D

Bas se takva dijeta trazi, da se skidaju kilogrami sporije, tako organizam ima vremena da se privikne na promene i to bude trajnije.

@ dada2 Sve krece iz glave, mora sam covek da ukljuci kocnicu, ne samo za slatkise.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #28 poslato: Mart 26, 2013, 09:32:21 posle podne »

Isti slucaj je i kod mene,samo sto ja sada odrzavam ovu masu pa smem da jedem vise voca.Inace gledam da to bude kao uzina,nikako odmah posle glavnog odbroka...Ali umerenost i ovde mora biti prisutna! :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
dada2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #27 poslato: Mart 26, 2013, 09:28:14 posle podne »

voce kod mene isto spada u kategoriju hrane koju volim pa ne znam da stanem na vreme ;D problematicna mi psiha, sta cu  :D
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #26 poslato: Mart 26, 2013, 09:24:10 posle podne »

Pa ne znam stvarno al probaj da tada pojedes ili bonzitu ili neku vocku i da to ne bude uvece...Ja kad sam isao na dijetu samo sam gledao da sam u kcal deficitu,izbacio sam hleb,slatkise i sokove...Ali sam redovno jeo welnes i ostala cuda.Medjutim to i nije bila bas delotvorna dijeta jer sam sporo mrsao,ne nesto brzo al sta je tu je...:D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
dada2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #25 poslato: Mart 26, 2013, 09:20:21 posle podne »

Volela bih kada bi postojalo nesto sto sto mogu da uzmem da zavaram mozak u tim situacijama, a da nije nesto sto volim pa da me povuce da jos jedem...pogotovo onih dana,tad poludim za secerom...Bar dok ne dovedem kilazu do zadovoljavajuceg nivoa, onda mogu da probam da ubacim cheat obrok...
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #24 poslato: Mart 26, 2013, 09:09:12 posle podne »

Ako ce ti biti lakse,ja nedeljom ubacim jedan cheat obrok,i ja tad pojedem isto celu milku (doduse onu od 100 gr) ili palacinke sa kremom koje stvarno obozavam...I veruj mi omrsao sam i pored tih cheat obroka,posto mi je drugih dana bila sredjena ishrana koliko je to bilo moguce! :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
dada2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #23 poslato: Mart 26, 2013, 09:05:48 posle podne »

od mene je problem sto ne znam da se kontrolisem...Lakse mi je da ne uzmem nimalo nego da uzmem malo,onda me krene i ode cela milka... >:(
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #22 poslato: Mart 26, 2013, 08:55:20 posle podne »

Ja ne razumem zasto kada uhvati kriza za slatkisima bezite od toga da uzmete malo... ::) Nista nece biti ako jednom uzmete i pojedete nesto slatko,jer jednom ne moze nista da promeni! Ja jednom sedmicno uzmem nesto slatko sto volim da jedem i uopste me ne grize savest zbog toga...
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 18 upita.