TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396268 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 22, 2024, 12:01:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 935698 puta)
Stefanpipin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


« Odgovor #3248 poslato: Maj 19, 2016, 05:12:37 posle podne »

Unistili ste temu brate... vise niko ne pise danasnji trening... :/
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #3247 poslato: Maj 19, 2016, 04:49:17 posle podne »

@ Glisovicu ,  da li ti je  ta fora sa mozak-misic konekcijom radila i dok si bio natural ???

@ Miladine ti ocigledno ne kapiras o cemu mi pricamo...da cu ti primer na tvom primeru....kada neki novi mrsavi/debeli klinac udje na ovaj forum i otvori par tema i naidje na neki tvoj komentar i pogleda avatar i kaze woow ovako ja zelim da izgledam ,hocu ovakve trbusne i ovakve grudi...i pocne dalje da kopa po forumu i naidje na temu "trening za danas" i pokusa da skine tvoj trening.I tamo nadje tvoj ispisan spisak vezbi i to je to...pa onda procita da je samo dovoljno da osetis misic i pocne da radi recimo benc i stigne za godinu dana do 60kg u serijama i steze on grudi i radi polako negativ ali nigde nista od sisa.Mozda zato sto je Miladina mrzelo da napise da recimo radi benc sa 140 seriju a ne sa 60 jer da radis sa 60 ne bi izgledao tako i recimo sto Glisovic nije napisao da pored njegovog takvog treninga i ishrane postoji i jos jedna mnogo bitna stvar o kojoj je ovde zabranjeno pisati...Neki su ovde hteli da napisu da time sto ispises kompletan trening mozda ces pomoci nekome a da li zelis da pomognes nekome to je vec stvar tvog izbora... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #3246 poslato: Maj 19, 2016, 03:00:46 posle podne »

Kako je ova tema otisla u qrac....sve zbog razlicitih shvatanja i pokusaja nametanja drugima svoje misljenje....alo ljudi demokratija nek radi ko sta hoce i kako hoce....a drugi nek misle ko sta zeli....mene generalno saveti zanimaju drugih a sada da li cu da prihvatim to je moja stvar....ali menjati nesto sto funkcionise zato sto mi je neko preko neta to napisao nepada mi na pamet...pa makar me zvali kompleksasem i pederom :) mozda zapravo ja mislim to i o njima istima :)
Sačuvana
nikola3081
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #3245 poslato: Maj 19, 2016, 02:27:23 posle podne »

Mi u klin ti u ploču.. Ograničen si, podsecas me na skolu, samo neka teorija, bubanje, praksa nula. Ne mozes da tvrdis da si samo ti u pravu. Verovatno bi i Poliquinu rekao da gresi u svojim teorijama
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #3244 poslato: Maj 19, 2016, 02:11:37 posle podne »

Za mene si ti tvrdoglav...jednostavno necu i nema potrebe za tim...niti mi je svaki trening isti niti ista kilaza nit ista
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #3243 poslato: Maj 19, 2016, 01:33:10 posle podne »

@Ragnaroksu27 pola čovek-pola enciklopedija, kao Slaviša  :D Volim ove rasprave, barem pročitam nešto novo    :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #3242 poslato: Maj 19, 2016, 01:11:28 posle podne »

Dal je moguće da neki ljudi mogu biti tako tvrdoglavi, ako ne pišeš kilažu onda napiši tempo izvoĂ°enja vežbi i približni procenat od 1RM. Onom ko gleda nista ne znače nabrojane vežbe.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #3241 poslato: Maj 19, 2016, 12:56:20 posle podne »

Napokon neko ko mislii isto...sto bi pisao kilaze dovoljno je spisak vezbi pa nek svako radi koliko moze....nekad se i sa malo kila uz negativ ume misic urnisati....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #3240 poslato: Maj 19, 2016, 11:14:07 pre podne »

Kad već pominjemo velike šampione onda da pomenemo i najvećeg od njih "Ronnie Coleman" . Nisam nešto upoznat sa njegovim radom ali nešto mi se ne čini da je on koncetrisano sa 20kg prokrvljavao mišić :D
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #3239 poslato: Maj 19, 2016, 10:40:57 pre podne »

I ne znam kojim pravom i kojim argumentima se pobijaju tvrdnje velikih sampiona od kojih sam ucio. .znam da izgled nije glavno merilo necijeg znanja ali je meni bilo logicno da kada dobijem savet od nekog iskusnog takmicara to i poslusam pre nego sto cu poslusati nekog ko ne izgleda ni blizu kao taj neko. .
Sačuvana
Nenad Glisovic
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #3238 poslato: Maj 19, 2016, 10:32:38 pre podne »

Imam pametnija posla na treningu nego pisati kilaze koje su uvek razlicite i sa razlicitim br ponavljanja,mozete slusati neke naucne termine i istrazivanja a mozete i vezbati po primeru dokazanih takmicara i sampiona kao sto sam ja radio i vremenom postao jedan od njih,i tvrdim da svako ko vezba na taj nacin da pravilno izvodi svaki pokret i u svakom ponavljanju se trudi da oseti jaku kontrakciju i samim tim dobije dobru prokrvljenost tokom treninga i na kraju tu pumpu iskoristi za unos aminokiselina bice odusevljen napretkom,jer je glavni cilj treninga stvoriti jaku prokrvljenost i onda uneti odgovarajuce ak koje ce ta krv dovesti tacno gde treba.. Ovo pricam za one koji vezbaju u svrhu izgradnje sto lepseg tela,ne za one koji rade na snazi, to su vec neke druge stvari i zato napominjem da je moj trening iskljucivo bb trening.
Sačuvana
Nenad Glisovic
nikola3081
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #3237 poslato: Maj 19, 2016, 02:23:44 pre podne »

Nije duzan da stavlja svoju sliku, ali na svaki post on ima odgovor i samo je njegovo misljenje TACNO. Secam se kad se raspravljao sa ona dva takmicara sa foruma, ja vise uvazavam misljenje nekog ko ce da stane svojim imenom prezimenom i slikom iza toga( Adoni, Roni kovacic, Sasa Draskovic, Nenad Kolev, Sarcev itd itd) ,  a njegovi postovi su samo nabrajanje nekih informacija, zajebani termini, nauka neka itd, nipodastava svakog ko ne deli njegovo misljenje...

I na kraju mislim da ne postoji dobar i los trening, jednostavno nekad se osecam dobro da radim giga setove sa manjim tezinama a nekad 5x5 npr, to je moja poenta, kako postoje razne dijete  tako postoje i razni treninzi. Nadam se da nikog ne vredjam pozz


evo i trening za danas:
cucanj 5x5
stiff 3x10
leg extension 5*8
leg curl 5*8
listovi stojeci 5*8
trbusnjaci 3*15

prvi put u zivotu sam radio bos, super osecaj i mnogo bolja kontrola, jebe me jedino sto mi fali jedan cm da lakse skinem sipku sa stalka, moram da se dizem malo na prste, probacu sledeci trening na jednu rupu nize
« Poslednja izmena: Maj 19, 2016, 03:07:51 pre podne od strane nikola3081 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #3236 poslato: Maj 18, 2016, 06:20:23 posle podne »

I ja se slažem da treba pisati kilažu ili barem procente od maksimuma kako bi neko ko prati ovu temu i eventualno tvoj rad mogao da vidi princip treninga i na taj način nauči nešto.  Ja u poslednje vreme nisam pisao kilaže sa kojima radim jer se tek vraćam u trening ali ću uskoro detaljnije podeliti podatke sa treninga i po koji snimak.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #3235 poslato: Maj 18, 2016, 09:22:13 pre podne »

Ajrone, tvoj post skriptum se ne poklapa sa onim što smo videli sinoć na fb-u... ;)

ма оно је слика од пре месец и по дана, а ово раме ме уништава већ 3. недељу  ;D


Uz duzno postovanje ti nevidis smirao pisanja smo vezbi i serija a ja ne vidim smisao pisanja kilaza...opet svako nek pisa sta zeli ovo je forum ljudi a ja na prozivke nikome necu bas ostati mutav....

није у питању лични утисак, импресија коме се шта више свиђа, већ позадина целе приче и смисао писања на један или други начин. То ти дође као дискусија у којој побеђује образложена аргументација, а не профилна слика или што неко раније рече ''тако ради Шарчев''... Јако је важно да почетници имају увид које су килаже потребне за изглед истесаног човека од 120кг и истесаног са 80кг. Информације колико се дуго ради на јаком интензитету, колико на средњем, како обим... то бог не би расплео ако НЕМА килажа.

Нек пише ко како хоће, ја само кажем и образлажем да је то апсолутно некорисно свима који то читају, дал почетници дал напредни вежбачи, а ви пеглајте до миле воље  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #3234 poslato: Maj 18, 2016, 08:34:52 pre podne »

Uz duzno postovanje ti nevidis smirao pisanja smo vezbi i serija a ja ne vidim smisao pisanja kilaza...opet svako nek pisa sta zeli ovo je forum ljudi a ja na prozivke nikome necu bas ostati mutav....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.