TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:55:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 923385 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1583 poslato: Decembar 26, 2014, 07:33:49 posle podne »

Forsiraj malo prednji cucanj a kad radis zadnji smanji kilazu i idi duboko .Tako ces ojacati kvadove.

Sumo 5x10x150  za 8 min  :P
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
ddeejjaann
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82


« Odgovor #1582 poslato: Decembar 26, 2014, 06:05:04 posle podne »

Bravo !!! Lepe kilaze za tvoj bw...Ono sto sam primetio je da ledja previse izvijas i time pravis sebi problem jer ne mozes da pogodis dubinu ...mozda je samo 1. ponavljanje bilo u paraleli i u tom ponavljanju ledja ti stoje otprilike kako bi trebalo .Mislim da ti je ovde problem u disbalansu prednje i zadnje loze odnosno da ti kvadovi ne prate zadnju lozu po snazi.  Mozda ti ne vidis ali na svakom ponavljanju kolena ti krenu ka unutra...mozda da malo uze stanes .Benc je ok ali mi klupa delije usko i  kao da ne mozes da se upakujes lepo i nemas dobar oslonac pa samim tim ne mozes da iskoristis ledja . Mozda mogao da laktove spustas malo blize telu i obrati pzanju na to kako drzis sipku.Mrtvak skolski ...mada bi ja to malo menjao jer mnogo snage gubis recimo dok teg vracas dole u delu kada spustas ispod kolena...obori malo ramena pokusaj da napravis `kiflu` jer si ti dosta visok na svoju klilazu i putanja ti je prevelika i ubrzaj to spustanje. Sve u svemu dobre kilaze za bw i godine  ;)
Hvala,sa cucnjem ne znam sta cu...od ove nedelje sam sredom ubacio prednji cucanj,ne znam dal bi bilo pametno da ga radim i ponedeljkom(umesto zadnjeg)
Mrtvo je takvo,ne smem da rizikujem da spustam brzo teg,jer treniram u sobi na drugom spratu kuce,pa ako trusnem,strah me da ne propadnem na prvon spratu xD
Sačuvana
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #1581 poslato: Decembar 26, 2014, 04:27:50 posle podne »

Kako su vam noge tako snazne sunce vam poljubim , igrate se sa ovim tezinama kao da su nista jeeeee. Ja ne kapiram majke mi , gornji deo tela mi je extra ali noge ja ne znam. Svaka vam cast.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1580 poslato: Decembar 26, 2014, 04:25:33 posle podne »

Bravo !!! Lepe kilaze za tvoj bw...Ono sto sam primetio je da ledja previse izvijas i time pravis sebi problem jer ne mozes da pogodis dubinu ...mozda je samo 1. ponavljanje bilo u paraleli i u tom ponavljanju ledja ti stoje otprilike kako bi trebalo .Mislim da ti je ovde problem u disbalansu prednje i zadnje loze odnosno da ti kvadovi ne prate zadnju lozu po snazi.  Mozda ti ne vidis ali na svakom ponavljanju kolena ti krenu ka unutra...mozda da malo uze stanes .Benc je ok ali mi klupa delije usko i  kao da ne mozes da se upakujes lepo i nemas dobar oslonac pa samim tim ne mozes da iskoristis ledja . Mozda mogao da laktove spustas malo blize telu i obrati pzanju na to kako drzis sipku.Mrtvak skolski ...mada bi ja to malo menjao jer mnogo snage gubis recimo dok teg vracas dole u delu kada spustas ispod kolena...obori malo ramena pokusaj da napravis `kiflu` jer si ti dosta visok na svoju klilazu i putanja ti je prevelika i ubrzaj to spustanje. Sve u svemu dobre kilaze za bw i godine  ;)
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2014, 04:28:08 posle podne od strane terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
ddeejjaann
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82


« Odgovor #1579 poslato: Decembar 26, 2014, 03:59:08 posle podne »

Bre ono jeste :),jer ja npr kad ukljucim kameru,jednostavno uradim vezbu sa vise koncentracije,
Evo od danas:
Čučanj 157kgx5-pazio sam na kolena da ne ulaze unutra,ali zato ledja :( ,ne znam sta da radim sa njima
Bench 100kgx5-pauzirano-prvi put u zivotu pauzirano i bez dizanja dupeta
Mrtvo 161kgx5-trebalo je malo manje,ali ego :)
http://youtu.be/jq--HehIQKk
bw 76kg
Sačuvana
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #1578 poslato: Decembar 26, 2014, 02:21:59 posle podne »

Ovu temu neki poceli da dozivljavaju kao svoju licnu.
bzvz me prozivaš :D jedini način da se ljudi malo aktivnije uključe u ovu temu zvukom i slikom je kad daš primer sopstvenim likom i delom. Ova tema jeste u bilderskom delu foruma, ali realno je zanimljiva samo zbog nas koji radimo snagu i trudimo se da gurnemo što veću kilažu. Ona proseravanja kad iz dana u dan pišete ime mišićne grupe broj serija i povaljanja ne doprinosi ničemu, kao i ono kad svaki jebeni dan kucate koliko ovsenih, koliko wheya, koliko grama pilećeg belog...   

Što se mene tiče može da ide pod lokot kao i to gde reĂ°ate šta kljucate za doručak, ručak, večeru... Da nema nas koji s vremena na vreme okačimo koju sliku ili video, ovo bi se odavno pretvorilo u suvoparno smaranje i napucavanje broja postova.

+1 ;)

Slažem se, mnogo mi je zanimljivije videti snimke sa treninga naših forumaša nego snimke onih astronomskih čučnjeva i dl-a u "Powerlifting" odeljku :D
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1577 poslato: Decembar 26, 2014, 02:00:15 posle podne »

Ovu temu neki poceli da dozivljavaju kao svoju licnu.
bzvz me prozivaš :D jedini način da se ljudi malo aktivnije uključe u ovu temu zvukom i slikom je kad daš primer sopstvenim likom i delom. Ova tema jeste u bilderskom delu foruma, ali realno je zanimljiva samo zbog nas koji radimo snagu i trudimo se da gurnemo što veću kilažu. Ona proseravanja kad iz dana u dan pišete ime mišićne grupe broj serija i povaljanja ne doprinosi ničemu, kao i ono kad svaki jebeni dan kucate koliko ovsenih, koliko wheya, koliko grama pilećeg belog...   

Što se mene tiče može da ide pod lokot kao i to gde reĂ°ate šta kljucate za doručak, ručak, večeru... Da nema nas koji s vremena na vreme okačimo koju sliku ili video, ovo bi se odavno pretvorilo u suvoparno smaranje i napucavanje broja postova.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1576 poslato: Decembar 26, 2014, 12:31:48 posle podne »

Ovu temu neki poceli da dozivljavaju kao svoju licnu.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1575 poslato: Decembar 25, 2014, 06:43:23 posle podne »

rikaveri bb dan 2


elpitika 15 min
leĂ°a na latu sa v-barom
60x12x3
stojeći triceps ez šipka
40x10x3
vučenje šipke do brade
40x10x2
benč triceps
70x10x2
eliptika 10 min
istezanje
---
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1574 poslato: Decembar 24, 2014, 07:19:33 posle podne »

Jbg nisam imao para za ela sir  :D :D ali vidi, od NG donosim odluku da jedem najmanje dve pakle dnevno, valjda ce onda izaći keramik ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1573 poslato: Decembar 24, 2014, 05:40:48 posle podne »

Brate 'de su ti trbusnjaci  :D :D :D

Very nice  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1572 poslato: Decembar 24, 2014, 04:29:45 posle podne »

danas rikaveri dej

random džajantset

zgibovi, lat, triceps, biceps, benč, propadanje, ohp
5, 60kgx10, 20x10, 40x10, 120x5, tt, 40x10
3-4 serije
---

težina 105kg  ::)


Sačuvana
Arbeit macht frei.
ddeejjaann
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82


« Odgovor #1571 poslato: Decembar 24, 2014, 02:05:27 posle podne »

Danas na ,,lakom'' treningu,reko da provezbam tehniku malo,i odlucim se da ovim danom ubacim prednji cucanj...bogami fino je islo,a kolena nisu ulazila unutra,a ni ledja nisu kasnila...jes da je mala tezina ali poboljsavamo tehniku :D mislim da će mi prednji čučanj pomoći,šta vi mislite ?

1.Prednji čučanj 110kg 2sx5
2.Military press 50kg 3sx5
3.Zgibovi 9sx5
4.Ledjna ekstenzija +20kg 5sx12
« Poslednja izmena: Decembar 24, 2014, 02:13:37 posle podne od strane Miroslav1 » Sačuvana
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1570 poslato: Decembar 24, 2014, 12:14:14 posle podne »

Sva sam pod upalama. Danas samo oporavljajući trening, 1 h kardio intenzitet 65-70% max,  dugo istezanje.  Posle ovoga sam kao nova.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #1569 poslato: Decembar 24, 2014, 11:53:31 pre podne »

dupe da al kolena nisam primetio snimicu od napred ili nazad na takm :) snimio sam pre mesec dva bas da vidim to i bio u fazonu dobro bar nesto da valja
Sačuvana
Stranice: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.066 sekundi sa 17 upita.