TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:44:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 921021 puta)
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #908 poslato: Oktobar 17, 2013, 11:51:33 posle podne »

tehnika ti je uzas stvarno xd tako sve je bilo ok do momenta dok nisi krneuo da povuces tacno se vidi kako iz low back archa prelazi u roundign kad vuces tezinu sa poda. Probaj da vuces teg unazad a ne prema gore i trebalo bi biti bolje
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #907 poslato: Oktobar 17, 2013, 11:05:32 posle podne »

terror ti lepo rekao za tehniku
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #906 poslato: Oktobar 17, 2013, 10:12:04 posle podne »

Ja cu da vas uverim da niste u pravu :) Ovako na sipci ima 2x 20kg veliki technogym plate sa rukohvatima , 2 x 20kg manje technogym plate skroz pune ,bez rukohvata , 6x 10 kg Technogym sa rukohvatima i 2x 5kg isto Technogym ... :) Ne baronisem ja , majke mi :DD
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #905 poslato: Oktobar 17, 2013, 08:22:58 posle podne »

Mogu ja da snimim 200 kg raw bench pa i meni neko da posalje kantu whey-a? :D
200 kg??? LOL, sa tvojom gradjom, nemoguce! :D (tako je sve pocelo...)
LOL
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #904 poslato: Oktobar 17, 2013, 08:21:31 posle podne »

Dobro zagervanje 15 min pa:

Deadlift : 60x5 ; 100x5;140x3;160x3;170x3
Veslanje u pretklonu obrnuti hvat : 60x10 ; 70x10 ; 80x10 ; 80x10
Lat pulldown 4 serije
Uski zgibovi BW 10x3
http://www.youtube.com/watch?v=J8fzAe59fto
pod jedan brate rizikujes da se nadjes na ovom forumu ali pod temom gym idiots...ovo nevalja uopste i procitao sam sta si napisao ali mislim da i sledeci put nece biti bolje ...loza ti je slabija od ledja i zato tako vuces i rizikujes da dobijes ili kilu ili da zapatis neku povredu ledja ...preporuka ti je da ego ostavis kuci i da radis sa tezinama  sa kojim mozes  da radis bezbedno...i pod dve jesi li ti siguran da ovde ima 170 kg ? mozda je los snimak ali ako sam dobro video u pitanju su jedna dvadesetka cetiri desetke i jedna petica  ili mozda gresim ...bez ljutnje u svakom slucaju ;-)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #903 poslato: Oktobar 17, 2013, 07:58:12 posle podne »

Mogu ja da snimim 200 kg raw bench pa i meni neko da posalje kantu whey-a? :D
200 kg??? LOL, sa tvojom gradjom, nemoguce! :D (tako je sve pocelo...)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #902 poslato: Oktobar 17, 2013, 07:21:22 posle podne »

Ma gadna je stvar kad udari u mozak , ja u tako nekim situacijama ne mogu da prihvatim da treba da se povucem korak unazad jer mi se desila povreda i zato sto fizicki nisam ni za k...c a u glavi i dalje mislis da ce to ici lagano kao sto i islo i pre 2 nedelje sa istom kilazom 2 rep-a vise sa 100 puta boljom formom :) Nije meni forma losa sto se tice deadlifta i ja kad sam u uzbiljnom treningu volim da se namestim lepo da sednem nazad u kukovima , da zategnem lepo hamstrings , da se ispravim ko covek , ali sta je tu je , ja ne bih mogao da prihvatim to , kao sto nisam ni sad pa sam morao da probam, da izguram pa kako god ... ako me razumes :) a to sto si ti malo povio gornja ledja je sasvim normalno kad dodjes do te neke zone max. kilaza gde je normalno da ces da nagnes ramena napred malo da bi smanjio putanju tega ... :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #901 poslato: Oktobar 17, 2013, 07:07:35 posle podne »

ispade da sam sad ja perfekcionista, evo moji snimci od prekljuce http://www.youtube.com/user/LawBL94/videos i meni se ledja malo iskrive jer jbg ovo mi je sve blizu maximuma, i ne lezi mi da idem nisko s kukovima jer sam visok dosta, ali ti si bas pretjerao :)
 
ne kontam sto tako zuris sa tezinama, ja sam tek sad zavrsio ciklus koji je trajao 9 sedmica (2 mjeseca) isao od 150 do 202.5 i sad se opet vracam na 175 pa onda opet dizati po 5-10 ka gore sedmicno, vise se radujem da smanjim malo tezinu i da idem lakse nego da se mucim na maximumu :D   nista vjezbaj tehniku, kreni od manje tezine pa polako povecavaj da se tehnika ustali, tako ces mnogo vise dizati nego da ovako nastavis

Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #900 poslato: Oktobar 17, 2013, 07:00:16 posle podne »

Znam Star , svesno rizikujem , ali jbg takav sam , ne radim jedne nedelje deadlift i odma sledeci trening pokusavam da nadoknadim to po bilo koju cenu , ne ide to tako , ali jbg takav mi je mindset :/ Nadoknadicu ti za ovo , ocekuj za 7 dana video sa perfektnom formom , radim na povratku fleksibilnosti kukova i na istezanju zadnje loze jer je ovo previse zategnutno :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #899 poslato: Oktobar 17, 2013, 06:55:40 posle podne »

ok razumem da svi mi ponekad radimo gluposti, al nemoj dozvoliti da se zbog gluposti povredis i onda moras da pauziras sa treningom i onda si sam sebe unazadio... ja ovako ne bi radio deadlift da sam 100% zdrav a kamol da sam zardjao kao sto ti kazes... mogu da razumem da ti sipka isklizne iz ruke i razbije ti nos dok lezis na bencu, na to ne mozes da utices, ali da ides u teretanu i svjesno radis ono sto znas da ne valja, e to mi nikad nece biti jasno... necu da popujem, govorim u dobroj namjeri, ovakvo izvodjenje deadlifta ne pridonosi nicemu, a rizikujes mnogo :/
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #898 poslato: Oktobar 17, 2013, 06:48:32 posle podne »

Radio sam zato sto mi je zglob bio u redu , ali su mi kukovi i zadnja loza bili zardjali i skroz napeti , a to sto sam radio sa 90% od 1RM , za to krivim ego :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #897 poslato: Oktobar 17, 2013, 06:43:55 posle podne »

pa ajde dobro da si radio sa ravnim ledjima, to bi onda bio stiff leg deadlift... ali ovako ako nastavis to ti je povreda zagarantovana.... i zasto si uopste radio deadlift sa tezinom koja ti je blizu maximuma a tek si skino gips? nema puno smisla to sto govoris
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #896 poslato: Oktobar 17, 2013, 06:38:49 posle podne »

Napisao sam u svojoj temi zasto sam 90% vukao ledjima :) Tek sam skinuo gips sa noge i sve je jos uvek napeto i zategnuto pa nisam hteo da istegnem i zadnju lozu , samo bi mi i to falilo :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #895 poslato: Oktobar 17, 2013, 06:35:49 posle podne »

bolje da nisi 8) , forma ocajna.... il smanji tezinu i radi prihvatljivom tehnikom il nemoj nikako da ga radis ako ti je bitan samo izgled
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #894 poslato: Oktobar 17, 2013, 06:34:28 posle podne »

Mogu ja da popijem litru vinaka za kantu wheya ?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.