TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:56:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1082900 puta)
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #689 poslato: Decembar 05, 2013, 02:04:19 posle podne »

2 merice elite xt-a ,100 gr ovsenih
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #688 poslato: Decembar 05, 2013, 01:03:28 posle podne »

Pa idem, samo što se živa pojedoh što nisam našla ovsene, samo ovaj musli, al' od vikenda ću da udarim popravku.  ;D
Posle ću šampionski da se 'ranim. :P
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #687 poslato: Decembar 05, 2013, 12:58:14 posle podne »

Aaajde sad,ne grdim ja nikog.  :D
Samo vidim da si bas ''zagrizla'' sto se tice ''healthy lifestyle''-a,pa kontam da onda ides bas kako treba. Od dorucka do vecere.  ;)
Sačuvana
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #686 poslato: Decembar 05, 2013, 12:49:49 posle podne »

Baš iznova i iznova upadam u bedak, osećam se kao da se ne pridržavam plana kad jedem ovaj musli. xD
Ma znam da su ovsene bog, njih sam pre i jela, kukuruzne nisam nikad, ovo mi je samo blaža opcija dok ne kupim ovsene.
Dosta si me izgrdio. :P
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #685 poslato: Decembar 05, 2013, 12:35:51 posle podne »

Nije ni to lose,ali ovsene su ovsene. Idi str8 ako mozes. Kukuruzne ti uopste ne trebaju. Seme lana je dobar dodatak dorucku.  :)
Sačuvana
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #684 poslato: Decembar 05, 2013, 12:29:10 posle podne »

Da su ovsene i whey bio bi to "Breakfast of Champions"  ;)
A jbg, moram da kupim ovsene posebno, ovo je najčistiji musli koji sam uspela da naĂ°em dok ne odem u tempo u nabavku. :)
Ovsene, ječmene, pšenične, kukuruzne pahuljice, seme lana i oljušteni suncokret... nije strašno. :)
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #683 poslato: Decembar 05, 2013, 12:13:14 posle podne »

4 belanca pecena (bez masti i ulja)
200ml jogurta
100gr krastavaca kiselih za salatu
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #682 poslato: Decembar 05, 2013, 12:03:51 posle podne »

Da su ovsene i whey bio bi to "Breakfast of Champions"  ;)
Sačuvana
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #681 poslato: Decembar 05, 2013, 11:46:40 pre podne »

Musli i whey. <3 :)
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #680 poslato: Decembar 05, 2013, 07:26:15 pre podne »

Mene vec na poslu cimaju "aa evo ga "...u pozitivnom smislu,bez podsmevanja...svi jedu neka peciva,a ja meso i salatu...a i da nije tako,ne bi se nista promenilo...mada kazem,ima milimetarskih pomaka,vidim da pocinju zene da jedu ovsene i jogurt,mada mislim da previse ocekuju od toga jer kontam da kod kuce jedu sve i svasta...

zato ti setas 6 pack a oni 1 pack. ;)
One pack  :D  :D  :D
Mene vec na poslu cimaju "aa evo ga "...u pozitivnom smislu,bez podsmevanja...svi jedu neka peciva,a ja meso i salatu...a i da nije tako,ne bi se nista promenilo...mada kazem,ima milimetarskih pomaka,vidim da pocinju zene da jedu ovsene i jogurt,mada mislim da previse ocekuju od toga jer kontam da kod kuce jedu sve i svasta...

pretvorićeš se u glavnog savetnika za ishranu i vežbanje tamo vrlo uskoro, pazi šta ti kažem... 
Mislim da se ovo za savetnika vec nazire  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #679 poslato: Decembar 04, 2013, 03:14:01 posle podne »

Mene vec na poslu cimaju "aa evo ga "...u pozitivnom smislu,bez podsmevanja...svi jedu neka peciva,a ja meso i salatu...a i da nije tako,ne bi se nista promenilo...mada kazem,ima milimetarskih pomaka,vidim da pocinju zene da jedu ovsene i jogurt,mada mislim da previse ocekuju od toga jer kontam da kod kuce jedu sve i svasta...

pretvorićeš se u glavnog savetnika za ishranu i vežbanje tamo vrlo uskoro, pazi šta ti kažem... 
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #678 poslato: Decembar 04, 2013, 02:48:44 posle podne »

Mene vec na poslu cimaju "aa evo ga "...u pozitivnom smislu,bez podsmevanja...svi jedu neka peciva,a ja meso i salatu...a i da nije tako,ne bi se nista promenilo...mada kazem,ima milimetarskih pomaka,vidim da pocinju zene da jedu ovsene i jogurt,mada mislim da previse ocekuju od toga jer kontam da kod kuce jedu sve i svasta...

zato ti setas 6 pack a oni 1 pack. ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #677 poslato: Decembar 04, 2013, 07:33:52 pre podne »

Mene vec na poslu cimaju "aa evo ga "...u pozitivnom smislu,bez podsmevanja...svi jedu neka peciva,a ja meso i salatu...a i da nije tako,ne bi se nista promenilo...mada kazem,ima milimetarskih pomaka,vidim da pocinju zene da jedu ovsene i jogurt,mada mislim da previse ocekuju od toga jer kontam da kod kuce jedu sve i svasta...
Sačuvana
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #676 poslato: Decembar 04, 2013, 07:29:26 pre podne »

Ja po tom pitanju nikad nisam bila "sebična" u smislu ja jedem šta želim i vi me ne zanimate.. baš suprotno, drago mi je kad neko krene da razmišlja na drugačiji način i kada promeni ishranu i navike...
nisam nutricionista, u svakom slučaju, ali volim da utičem pozitivno na ljude :)
To je baš lepo čuti! :) Pa drugačije jeste kad znaš nešto o odreĂ°enoj temi i možeš nešto da objasniš ljudima, e sad da li će oni to da prihvate ili ne... Ja sam imala dobru volju da pomognem, da objasnim, ali ovi stariji ''nemaju vremena za to'', ''videću ja kad doĂ°e porodica'', a drugarice me kuliraju, retko koja hoće da uvaži dobronamernu kritiku i da se okrene zdravijoj ishrani ili vežbanju. Lako je reći ''to je super'', ''svaka tebi čast kad možeš'', a čim okrenu leĂ°a jedu svakakvo Ă°ubre... Ne volim to da kažem za džank, ali ako se jede svakog dana, onda i jeste Ă°ubre.
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #675 poslato: Decembar 03, 2013, 02:54:29 posle podne »

ja sam nekim drugaricama pokušala da objasnim šta sadrži njihov tipičan doručak - kifla i jogurt...

kifla ili pecivo - sadrži samo belo brašno i gomilu aditiva za sve i svašta, stvara probleme sa stomakom (znamo da se beli hleb lepi za zidove creva), puno masti, soli, vlakana nula, dakle bukvalno ništa korisno...

jogurt koliko toliko je i ok, ali punomasan jogurt je opet dodatni izvor masti... ako uzimate jogurt bar neka bude jogurt sa probiotikom i srednjim procentom masti , npr 1,6%.

A onda sa druge strane im iznesete činjenice za npr. ovsene pahuljice, šta sve sadrže.

Možda će tako početi da razmišljaju drugačije.

Ja po tom pitanju nikad nisam bila "sebična" u smislu ja jedem šta želim i vi me ne zanimate.. baš suprotno, drago mi je kad neko krene da razmišlja na drugačiji način i kada promeni ishranu i navike...
nisam nutricionista, u svakom slučaju, ali volim da utičem pozitivno na ljude :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.