TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 09:27:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1081011 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #89 poslato: Decembar 20, 2012, 12:32:30 posle podne »

4 riblja stapica, dva fileta riblje pastrmke, ovsene, whey, mleko.....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #88 poslato: Decembar 20, 2012, 12:11:50 posle podne »

@whey3500 : Surutka nikako, to koriste babe kad treba da im se creva proteraju pred veliku nuzdu, a plus je grozna i ogavna .. Druga stvar, vidim da si dosta ljude ispitivao na PM, a tu sam u toj masi i ja.. Ako je toliko ljudi naslo vremena da ti odg, a ti to shvatas neozbiljno i ponovo igras na svoju ruku ..cemu onda bilo koje pitanje ? Jer nedefinisan si po pitanju napretka, u prevodu ne znas gde bijes, ali to nije nista strasno,gomila pocetnika je takva,tako da smiri utiske,rezimiraj, uci,citaj i pametno radi.. Ako nastavis tom logikom  da jedna kasicica ovoga nece mi smetati,kasicica onoga mi isto nece smetati, tu nastaje problem, i kao sto sam ti rekao na PM 6 dana pazi ishranu , sedmi se opusti, ti se svaki dan opustas ..
 Razmisli kuda ides i vrati se u kolosek..

@topic : 150 gr ovsene, whey 30 gr, pistaci 50 gr
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #87 poslato: Decembar 19, 2012, 06:05:48 posle podne »

Lepo sam te pitao nesto,a ti si drcan.

Evo par tvojih bisera poslatih meni na pp...

-Nesto mi se smanjio biceps,triceps...ramena.Da nije Katabolizam?

A pp pre toga mi napises kako imas idealnu kilazu,nemas sala,visok si 185 cm a tezak 83 kg...pa vide ti se plocice,a onda ti se ne vide dok ne nakupis kozu i salo,pa ovo pa ono,pa cas hoces da smrsas,pa cas neces...

A za dorucak vec 2-3 dana pises da jedes Kornfleks,koji je pun secera kao i surutka,a na pp mi pises da si izbacio secere...

Prvi pp mi posaljes bez ikakvog pitanja i razloga,indirektno te pitam sta sa tim sto si napisao (tvoja ishrana i rezultati) a ti onda nepovezano pises nesto trece...

Posle pises kako te trenira Pedja Petrovic,kako imas profesionalnog trenera a jedes Kornfleks i surutku i nosis pojas za mrsavljenje...


Pomislio sam par puta da vise osoba koristi tvoj profil ili da si ti neka visestruka licnost. :D ;D


Niti sam ti rekao nesto ruzno niti sam imao nameru,na pp sve sto si me pitao iako nisam morao i trebao lepo sam ti odgovorio,ovde sam takodje hteo da ti pomognem,ali se ti nesto jogunis,tako da...Smanji dozivljaj. ;)


Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #86 poslato: Decembar 19, 2012, 05:04:39 posle podne »

Nije mi druze toliko losa ishrana ;) ....Vodim normalan zivot.Necu da se opterecujem. A na masi dobijam. Misice.i Znam koliko napredujem.Gledam se u ogledalo. Necu ja body bildersku gradju. Znam sta mi je cilj ;)

Ajde vratite se na temu.Predaleko ste otisli.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #85 poslato: Decembar 19, 2012, 04:49:32 posle podne »

Ko
Hm i ja zurio jutros, i zakasnim u skolu.Pa nas puste zbog slave :D


25gr surutke u prahu umuceno u vodi sa Kornfleksom 60gr. parce belog hleba (khm khm) namazana pavlaka sa jogurtom.
Sto ce ti ta surutka?
Hoces da skines kilazu a trpas secere u sebe za dorucak...secer mozes unositi i na dijeti ako je sve uradjeno kako treba,a najbolje da to radis posle treninga,pojedes neki slatkis koji volis i to je to.

Zar je toliko nezdrava surutka???Surutka izvadjena od sira!
I da ko hoce da skine kilazu? Trenutno sam na idealnoj kilazi... Samo je odrzavam. I racunam uh. Koliko treba do kvalitetne misicne mase. I ide mi super.Nista druze ne mozes napamet da pricas, jer ja znam kako izgledam, jos bolje moja devojka ;)


Surutka u Prahu na 100 g ima vise od 60 g secera...

Jesi ti skinuo 20 kg,jesi mi slao pp,jesi bio zbunjen oko koze i sala na stomaku,jesi kukao kako hoces plocice a sve ti dojadilo?!Kako god da okrenes ishrana ti je losa i za masu i za definiciju.


p.s pozdravi devojku
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #84 poslato: Decembar 19, 2012, 04:28:49 posle podne »

ok hvala na napomeniiii ;)
ali samo da napomenem. Prijala mi i to sam uzeo, mozda dve male kasikice. Sto nemoze da steti. Posebno ujutru kad je metabolizam brz ;)
Kako se dan odmice.Sve sam stroziji i stroziji prema sebi i sto nemasnije i sto kvalitetnije jedem...


Evo upravo se sada vratio iz setnje bio na picu i u nekoj pekari. Pio gorku kafu i jeo sportski neki sendvic .Unutra tunjevina, salata u integralnoj kifli.Znam da mi nije ni to bas trebalo.Ali sve u svemu bolje da uzmem to, nego da spicim palacinku ili picu ili nesto masno i sto mi nece u organizmu dobro doci.

I ajde da se vratimo temi...  ;D

« Poslednja izmena: Decembar 19, 2012, 04:30:21 posle podne od strane whey3500 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #83 poslato: Decembar 19, 2012, 04:17:45 posle podne »

surutka u prahu i nije nešto posebno kvalitetna. Ako je uzmaš zbog proteina (o čemu smo već pisali) onda to i nije najbolje rešenje, jer ta surutka u prahu ima jako mali procenat proteina.

Druga je priča protein surutke, gde procenat proteina ide i do 80%.  

Ako ti prija ok, ali samo hoću da ti kažem da ne gledaš na nju kao na izvor proteina.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #82 poslato: Decembar 19, 2012, 04:15:38 posle podne »

Ko
Hm i ja zurio jutros, i zakasnim u skolu.Pa nas puste zbog slave :D


25gr surutke u prahu umuceno u vodi sa Kornfleksom 60gr. parce belog hleba (khm khm) namazana pavlaka sa jogurtom.
Sto ce ti ta surutka?
Hoces da skines kilazu a trpas secere u sebe za dorucak...secer mozes unositi i na dijeti ako je sve uradjeno kako treba,a najbolje da to radis posle treninga,pojedes neki slatkis koji volis i to je to.

Zar je toliko nezdrava surutka???Surutka izvadjena od sira!
I da ko hoce da skine kilazu? Trenutno sam na idealnoj kilazi... Samo je odrzavam. I racunam uh. Koliko treba do kvalitetne misicne mase. I ide mi super.Nista druze ne mozes napamet da pricas, jer ja znam kako izgledam, jos bolje moja devojka ;)


Svrha ovoga je bila da ti se ukaze da surutka u prahu nema toliko benefita koliko se misli,pogotovo u odnosu na njene negativne strane. Mozda ti ne kvaris svoju liniju surutkom,ali ja sa sigurnoscu tvrdim da je ni ne popravljas. Ne shvataj nista na kriv nacin,drugarska sugestija.
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #81 poslato: Decembar 19, 2012, 04:09:24 posle podne »

Ko
Hm i ja zurio jutros, i zakasnim u skolu.Pa nas puste zbog slave :D


25gr surutke u prahu umuceno u vodi sa Kornfleksom 60gr. parce belog hleba (khm khm) namazana pavlaka sa jogurtom.
Sto ce ti ta surutka?
Hoces da skines kilazu a trpas secere u sebe za dorucak...secer mozes unositi i na dijeti ako je sve uradjeno kako treba,a najbolje da to radis posle treninga,pojedes neki slatkis koji volis i to je to.

Zar je toliko nezdrava surutka???Surutka izvadjena od sira!
I da ko hoce da skine kilazu? Trenutno sam na idealnoj kilazi... Samo je odrzavam. I racunam uh. Koliko treba do kvalitetne misicne mase. I ide mi super.Nista druze ne mozes napamet da pricas, jer ja znam kako izgledam, jos bolje moja devojka ;)

« Poslednja izmena: Decembar 19, 2012, 04:11:38 posle podne od strane whey3500 » Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #80 poslato: Decembar 19, 2012, 02:59:40 posle podne »

Mala pljeskavica sa tartar sosom u lepinji.
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #79 poslato: Decembar 19, 2012, 01:17:22 posle podne »

Hm i ja zurio jutros, i zakasnim u skolu.Pa nas puste zbog slave :D


25gr surutke u prahu umuceno u vodi sa Kornfleksom 60gr. parce belog hleba (khm khm) namazana pavlaka sa jogurtom.
Sto ce ti ta surutka?
Hoces da skines kilazu a trpas secere u sebe za dorucak...secer mozes unositi i na dijeti ako je sve uradjeno kako treba,a najbolje da to radis posle treninga,pojedes neki slatkis koji volis i to je to.

Surutka u prahu. Mislim da je mislio na whey.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #78 poslato: Decembar 19, 2012, 01:14:06 posle podne »

Hm i ja zurio jutros, i zakasnim u skolu.Pa nas puste zbog slave :D


25gr surutke u prahu umuceno u vodi sa Kornfleksom 60gr. parce belog hleba (khm khm) namazana pavlaka sa jogurtom.
Sto ce ti ta surutka?
Hoces da skines kilazu a trpas secere u sebe za dorucak...secer mozes unositi i na dijeti ako je sve uradjeno kako treba,a najbolje da to radis posle treninga,pojedes neki slatkis koji volis i to je to.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #77 poslato: Decembar 19, 2012, 10:43:45 pre podne »

Kajgana 5 jaja+stisnjena sunka, 100 gr mladog sira, mleko 300 ml, zitarice 50 gr
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #76 poslato: Decembar 19, 2012, 07:55:13 pre podne »

Hm i ja zurio jutros, i zakasnim u skolu.Pa nas puste zbog slave :D


25gr surutke u prahu umuceno u vodi sa Kornfleksom 60gr. parce belog hleba (khm khm) namazana pavlaka sa jogurtom.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #75 poslato: Decembar 18, 2012, 02:59:34 posle podne »

žurba i 7-8 plazmica sa mlekom  :-[   >:(  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.