TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:54:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1083401 puta)
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #1034 poslato: Avgust 28, 2014, 07:41:27 pre podne »

Danas popravljam: 100 g ovsenih, 6 belanaca, 1 celo jaje  :D
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1033 poslato: Avgust 27, 2014, 08:05:07 posle podne »

Integrino keks i mericu whey-a,nazalost...na iznenadnom sam bio putu... koliko moze taj keks da bude zdrav?  >:(

samo procitaj deklaraciju,  koliko ima secera, masti... sto manje tim bolje... probaj keks Vodenicarsko Blago, klasicnu verziju, to je bas pravi integralni keks.

Inace, ovo sto na trzistu prodaju pod "integralno" i zdravo, cesto ima puno masti ako nema secera, ili ima samo mesavinu obicnog i integralnog brasna... kalorije, kalorije....

Apsolutno se slazem sa Monikom, neki proizvodjaci se koriste dobrim marketinskim trikovima da vam "uvale" svoj proizvod...dzabe integralne zitarice i dijetna vlakna( "kao") kad ima 20-30 grama secera na 100 gr proizvoda...i a da tu je imalo obicnog brasna...verovatno zbog smek ukusa  ;)

Ne nasedajte na to...jedino sto sami spremite od "proverenih sirovina" je 100% sigurno ;D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1032 poslato: Avgust 27, 2014, 07:57:43 posle podne »

jer neko rekao integrino keks,  keks sa integralnim pšeničnim brašnom, zobenim pahuljicama i kakao prelivom ;)


Energetska vrijednost - 2042 kJ / 488 kcal
Proteini - 7,7 g
Ugljeni hidrati - 55,5 g (od toga šećeri - 26,5 g)
Masti - 24,5 g (od toga zasićenih masnih kiselina - 10,8 g)
Vlakna - 7,2 g
Natrijum - 0,27 g

Ili je mozda u pitanju posnija verzija?

Integrino keks
ProizvoĂ°ač: Stark

Nutritivne vrednosti za 100 g
Kalorija: 471 kcal
Proteina: 8.4 g
UH: 21.6 g
Masti: 22 g

Hm? ;)

Ne plasi se to je dozvoljeni prestup... ;D oprosti sebi  ;)
Sačuvana
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #1031 poslato: Avgust 27, 2014, 02:50:41 posle podne »

Pretpostavio sam... i sada jos na to neku svinjetinu...moracu nekako da kompezujem to boljom uzinom i vecerom -.-
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1030 poslato: Avgust 27, 2014, 02:45:43 posle podne »

Integrino keks i mericu whey-a,nazalost...na iznenadnom sam bio putu... koliko moze taj keks da bude zdrav?  >:(

samo procitaj deklaraciju,  koliko ima secera, masti... sto manje tim bolje... probaj keks Vodenicarsko Blago, klasicnu verziju, to je bas pravi integralni keks.

Inace, ovo sto na trzistu prodaju pod "integralno" i zdravo, cesto ima puno masti ako nema secera, ili ima samo mesavinu obicnog i integralnog brasna... kalorije, kalorije....
Sačuvana
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #1029 poslato: Avgust 27, 2014, 02:42:25 posle podne »

Integrino keks i mericu whey-a,nazalost...na iznenadnom sam bio putu... koliko moze taj keks da bude zdrav?  >:(
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #1028 poslato: Avgust 27, 2014, 01:21:19 posle podne »

palačinke od ovsenog brašna i jaja sa dodatkom lanenog semena, susama i bundevinog semena
Izazivas sa tim palacinkama, mmm :D
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1027 poslato: Avgust 27, 2014, 01:17:53 posle podne »

palačinke od ovsenog brašna i jaja sa dodatkom lanenog semena, susama i bundevinog semena
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #1026 poslato: Avgust 27, 2014, 01:10:06 posle podne »

Slavisa Enciklopedic ;)

100 grama ovsenih, merica proteina (cokolada-kokos  :o ) , 8 belanaca
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #1025 poslato: Avgust 27, 2014, 11:46:34 pre podne »

Ti nas uvek "prosvetlis" najboljim savetima, bar je tako slucaj samnom :) . Samo tako nastavi!
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1024 poslato: Avgust 27, 2014, 11:39:11 pre podne »

Momci uvek cu se diviti posvecenosti kojom zrace neki od vas...uvek cete imati moju podrsku,savet...ali ne delimo svi iste stavove...onog trenutka kada nekim vasim izborima pocnete da ozbiljno narusavate zdravlje,bice vec kasno...
Znam momke koji su keto-dijetama i slicnim krajnje restriktivnim dijetama vise izgubili nego li dobili...povodljivost, los plan, neznanje, tvrdoglavost...
Dakle,moja uloga bi ovde bila da balansiram u savetima,da nekako "pomirimo" te dve krajnosti...

Vas organizam funkcionise po princpipu homeostaze...tj. "homeostaza je ravnoteža, često samoregulacioni povratak organizma u stanje pre no što je došlo do nekih promena u njegovom sastavu ili funkcionisanju"...dakle , vase telo uvek ekonomise i vraca se u predjasnje stanje...zato samo polako...ucimo o sebi, nacinu na koji nas organizam funkcionise...kako da sve to pametno,ne ugrozavajuci zdravlje preokrenemo u svoju korist... ;D
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #1023 poslato: Avgust 27, 2014, 11:20:34 pre podne »

Ma razumem te, ne shvatam pogresno, hvala na savetu. :)
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 204


SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #1022 poslato: Avgust 27, 2014, 11:19:09 pre podne »

Pazi Miki, moras da budes svestan da smo vecina nas samo rekreativci, sto znaci da vezbamo da bi lepo izgledali, zbog zdravlja, zbog devojaka, zbog 1000 drugih stvari koje svi znamo, da ne nabrajam sad sve..

Ustanovili smo juce da je potrebno dosta novca za striktnu, raznovrsnu ishranu, naravno, nisu svakom potrebe iste u gramima, ali opet znas na sta ciljam..

Dakle mi nemamo TOLIKO striktnu ishranu da bi gledali da li smemo 5-10 grama secera da unesemo ili da li smemo da pojedemo voce u popodnevnim satima, jer ce nam se kroz par dana body fat povecati i sl.

Juce sam hteo da repliciram Katleru, jer je napisao kako se slaze sa TwinSix-om oko necega i da on sam isto posle odlicno odradjene nedelje, gde je odlicno trenirao, imao upale i sl. ima obicaj da sebe casti "cheat" obrokom, a to sto je vecinu vremena u kalorijskom deficitu, a tezi ka povecanju misicne mase, a pritom verovatno ne jede samo meso i pirinac, vec nekad jede i sta je keva spremila i sl. to nema veze, to se ne racuna..

Ne shvataj me pogresno, slicna situacija je i kod mene, a mi trebamo naravno sto bolje da se hranimo, ali da bas toliko preterujemo... A realno nam to nista ne skodi dok god se ne preteruje
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2014, 11:21:20 pre podne od strane zile 018 » Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1021 poslato: Avgust 27, 2014, 11:17:28 pre podne »

U suštini, sve možeš, pitanje je da li želiš...
:D
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #1020 poslato: Avgust 27, 2014, 11:12:05 pre podne »

Ko pita ne skita :D
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Stranice: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 19 upita.