TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:47:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1082711 puta)
gambion
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91

« Odgovor #1844 poslato: Januar 23, 2015, 09:46:45 pre podne »

Kajgana i galete. Što ih više jedem, sve su mi lepše. Čak i belanca odvajam kao PRO. ;)
+ malo kečapa i kiselih krastavaca.
ja sam juce uzeo rizine galete posle treninga, i mogu reci da su me pravo zasitile, :) izgleda mnogo vazduha u njima :))
...samo sto su odnos cijene i kolicine UH malo veci nego sa obicnom integralnom rizom :-/
Slažem se vezano za cenu. Na prvi pogled odeš u prodavnicu i kupiš pakovanje koje ti izgleda jeftino, ali kad pogledaš da je to oko 100 grama, a koliko košta kilogram sirovog pirinča, onda vidiš i da nije baš...ali šta je u ovoj državi jeftino...
ma da, ..., ali u svakom slucaju dobro rjesenje za one koji rade i zaborave ponijeti obrok od kuce, :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #1843 poslato: Januar 23, 2015, 09:38:41 pre podne »

6 srednjih krompira u 'gaćama' i 5 celih jaja :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1842 poslato: Januar 23, 2015, 09:36:59 pre podne »

Kajgana i galete. Što ih više jedem, sve su mi lepše. Čak i belanca odvajam kao PRO. ;)
+ malo kečapa i kiselih krastavaca.
ja sam juce uzeo rizine galete posle treninga, i mogu reci da su me pravo zasitile, :) izgleda mnogo vazduha u njima :))
...samo sto su odnos cijene i kolicine UH malo veci nego sa obicnom integralnom rizom :-/
Slažem se vezano za cenu. Na prvi pogled odeš u prodavnicu i kupiš pakovanje koje ti izgleda jeftino, ali kad pogledaš da je to oko 100 grama, a koliko košta kilogram sirovog pirinča, onda vidiš i da nije baš...ali šta je u ovoj državi jeftino...
Sačuvana
gambion
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91

« Odgovor #1841 poslato: Januar 23, 2015, 09:29:42 pre podne »

Kajgana i galete. Što ih više jedem, sve su mi lepše. Čak i belanca odvajam kao PRO. ;)
+ malo kečapa i kiselih krastavaca.
ja sam juce uzeo rizine galete posle treninga, i mogu reci da su me pravo zasitile, :) izgleda mnogo vazduha u njima :))
...samo sto su odnos cijene i kolicine UH malo veci nego sa obicnom integralnom rizom :-/
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1840 poslato: Januar 23, 2015, 09:06:16 pre podne »

Kajgana i galete. Što ih više jedem, sve su mi lepše. Čak i belanca odvajam kao PRO. ;)
+ malo kečapa i kiselih krastavaca.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1839 poslato: Januar 22, 2015, 06:49:37 posle podne »

Ovsene i 5 jaja :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1838 poslato: Januar 22, 2015, 06:00:35 posle podne »

Ne oslanjaj se uvek na istraživanja i neke "teorije zavere" ono što te kopka probaj na sebi, može biti da baš kod tebe upali što kod drugih neće ili pravi problem ;)  :)
Da, bravo, slazem se.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #1837 poslato: Januar 22, 2015, 05:51:49 posle podne »

Ne oslanjaj se uvek na istraživanja i neke "teorije zavere" ono što te kopka probaj na sebi, može biti da baš kod tebe upali što kod drugih neće ili pravi problem ;)  :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1836 poslato: Januar 22, 2015, 05:36:27 posle podne »

Mani se tamo, ja sam dugo vremena jeo za doručak pirinač sa 250ml mleka jer drukčije ga ne mogu pojesti, a tako je milina božija jesti + mi je večera 500-600ml mleka već 3 godine.Ne zamasti me u opšte, čak sam duži vremenski period pio domaće punomasno mleko u istim količinama, sad sam opet na onom iz radnje, sticajem okolnosti. A od mlečnih proizvoda u toku dana imam još i jogurt 1l nekad 1.5% a nekad 2.8% m.m ako nema u radnji ovaj prvi onda pijem drugi, imam i sir neki sa 10% m.m pošto nema Elle od nove godine i redovno imam kiselo mleko čašu od 180ml 2.8%mm posle treninga sa jajima. Od toliko mlečnih proizvoda imam vene na rukama, na donjem delu stomaka i evo opet kreće na kvadricepsu...toliko o zamašćivanju  ;)
To mi reci druze... :) U inat onima koji su rekli "Ne" mleku! ;D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #1835 poslato: Januar 22, 2015, 05:33:26 posle podne »

Mani se tamo, ja sam dugo vremena jeo za doručak pirinač sa 250ml mleka jer drukčije ga ne mogu pojesti, a tako je milina božija jesti + mi je večera 500-600ml mleka već 3 godine.Ne zamasti me u opšte, čak sam duži vremenski period pio domaće punomasno mleko u istim količinama, sad sam opet na onom iz radnje, sticajem okolnosti. A od mlečnih proizvoda u toku dana imam još i jogurt 1l nekad 1.5% a nekad 2.8% m.m ako nema u radnji ovaj prvi onda pijem drugi, imam i sir neki sa 10% m.m pošto nema Elle od nove godine i redovno imam kiselo mleko čašu od 180ml 2.8%mm posle treninga sa jajima. Od toliko mlečnih proizvoda imam vene na rukama, na donjem delu stomaka i evo opet kreće na kvadricepsu...toliko o zamašćivanju  ;)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1834 poslato: Januar 22, 2015, 05:03:25 posle podne »

Ne mogu nista osim mleka uz ovsene... Za vodu, to cu kad budem radio def, sa wheyom i belancima, posto mi je malo bljutavo samo vod+ovsene. A i nije mleko toliko strasno 300ml dnevno. Da, ozbiljnije sam poceo masu Pecha.
Nisam razumeo da li koristiš tj.stavljaš i whey. Ja koristi whey pa mogu sa vodom, ali ako ne koristiš whey ok ti je sa mlekom, msm da na duže staze nećeš moći samo sa vodom. Ograniči mleko samo onda na ovsene i neče te zamastiti, ja sam ih dugo jeo sa mlekom i sada sa vodom nema nekih ekstremnih promena na formi.
Ne stavljam whey, bilo bi mi skupo. Samo ovsene i mleko. Mleko samo ujutru sa ovsenim, ne vise u toku dana. Ocekivao sam neki pozitivan odgovor, nije sad mleko nesto sto bas treba izbegavati. Ne masti ni mene, a prija mi, tako da necu nista da menjam.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1833 poslato: Januar 22, 2015, 07:58:14 pre podne »

Ne mogu nista osim mleka uz ovsene... Za vodu, to cu kad budem radio def, sa wheyom i belancima, posto mi je malo bljutavo samo vod+ovsene. A i nije mleko toliko strasno 300ml dnevno. Da, ozbiljnije sam poceo masu Pecha.
Nisam razumeo da li koristiš tj.stavljaš i whey. Ja koristi whey pa mogu sa vodom, ali ako ne koristiš whey ok ti je sa mlekom, msm da na duže staze nećeš moći samo sa vodom. Ograniči mleko samo onda na ovsene i neče te zamastiti, ja sam ih dugo jeo sa mlekom i sada sa vodom nema nekih ekstremnih promena na formi.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #1832 poslato: Januar 22, 2015, 12:00:57 pre podne »

Meni je na pocetku sa vodom bilo uzasno, morao sam na silu da jedem. Sada se navikao i samo tako pravim. Ponekad ubacim i whey da promenim ukus ali voda je i dalje tu, cak ni tada ne sipam mleko. Mada su mnogo bolje kada se uvece potope u vodu nego kada se prave ujutru.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1831 poslato: Januar 21, 2015, 10:25:13 posle podne »

Ovsene sa vodom one love! Meni pa bljutavo sa jogurtom i mlekom, ne znam...
Ako stavljas whey, onda je ok, ako ne, svaka cast. Ja pred leto kad sam radio definiciju, morao sam tako na silu... :) Sa jogurtom jedem, ali retko, vise mi prija mleko.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #1830 poslato: Januar 21, 2015, 06:39:57 posle podne »

Ne mogu nista osim mleka uz ovsene... Za vodu, to cu kad budem radio def, sa wheyom i belancima, posto mi je malo bljutavo samo vod+ovsene. A i nije mleko toliko strasno 300ml dnevno. Da, ozbiljnije sam poceo masu Pecha.

Probaj ovsene sa jogurtom. Ja u poslednje vreme lešim 200g ovsenih i 1l jogurta i proĂ°e fino, sa vodom je i meni teško zamisliti. Jednostavno nemam potrebe da sebe mučim da tako jedem jer neću na binu da idem :D
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Stranice: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.