TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:39:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vasa vecera...?  (Pročitano 178303 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #835 poslato: Februar 26, 2015, 11:28:26 pre podne »

Pola Elle sa tunjevinom (komadi)..pre spavanja jos malo elle.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #834 poslato: Februar 26, 2015, 07:17:44 pre podne »

Ja sam od pre par meseci počeo redovno junetinu da jedem. U mesari tražim da mi samelju juneći but, i napravim hamburgere uz dodatak samo soli (2% od težine mesa) i biber po ukusu. Pečem  ih u konv. pećnici i skroz mi je super.
Extra, sigurno je ukusno, samo ne mogu ja tako... Nemam uopste rernu. Samo da kuvam mogu, ne znam kako drugacije.
Ako možeš da pečeš u tiganju, mislim da će ti i tada biti ok. Na malo maslinovog ulja. Ja kada sam gledao recept na tv-u, taj lik je pekao u tiganju, doduše na puteru. Ako možeš samo da kuvaš, onda je druga priča.
Mada, treba da probaš da pronaĂ°eš negde, tj. msm da naĂ°eš jeftino, one male el. pekače, tu ti je meso za par minuta gotovo, bez ikakvih dodataka.
Mogu da przim na malo maslinovog ulja, ali meso je jako tvrdo, ako ga tako isprzim... Probao si? Mozda gresim.

Mislio sam na hamburgere, od mlevene junetine. Juneći odrezak u tiganju bude jako tvrd, kao što si i sam skontao.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #833 poslato: Februar 25, 2015, 08:59:30 posle podne »

250-300g belog, malo ajvara, domaci sir...mora da se nadoknade proteini...3dana bez treninga, opadam hahaha, vala dobro je doslo, odmorio se lepo.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #832 poslato: Februar 25, 2015, 08:49:03 posle podne »

250g pilecih grudi, feta, 80g hleba, zelena salata,  100g ovsenih.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #831 poslato: Februar 25, 2015, 03:03:48 posle podne »

Ja sam od pre par meseci počeo redovno junetinu da jedem. U mesari tražim da mi samelju juneći but, i napravim hamburgere uz dodatak samo soli (2% od težine mesa) i biber po ukusu. Pečem  ih u konv. pećnici i skroz mi je super.
Extra, sigurno je ukusno, samo ne mogu ja tako... Nemam uopste rernu. Samo da kuvam mogu, ne znam kako drugacije.
Ako možeš da pečeš u tiganju, mislim da će ti i tada biti ok. Na malo maslinovog ulja. Ja kada sam gledao recept na tv-u, taj lik je pekao u tiganju, doduše na puteru. Ako možeš samo da kuvaš, onda je druga priča.
Mada, treba da probaš da pronaĂ°eš negde, tj. msm da naĂ°eš jeftino, one male el. pekače, tu ti je meso za par minuta gotovo, bez ikakvih dodataka.
Mogu da przim na malo maslinovog ulja, ali meso je jako tvrdo, ako ga tako isprzim... Probao si? Mozda gresim.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
gambion
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91

« Odgovor #830 poslato: Februar 25, 2015, 09:04:15 pre podne »

Nemam link, ja koristim nešto drugo. Ovo su ureĂ°aji poput onih za pravljenje bakinih kolača, samo što je ta površina malo veća, greju se i gornja i donja površina koja se zaklapa, kod nas ljudi obično tostiraju sendviče u njima.
ma da, kao tosteri, zavisi samo jesu li povrsine ravne, ako jesu moze meso, :) dobra ideja :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #829 poslato: Februar 25, 2015, 08:56:45 pre podne »

Nemam link, ja koristim nešto drugo. Ovo su ureĂ°aji poput onih za pravljenje bakinih kolača, samo što je ta površina malo veća, greju se i gornja i donja površina koja se zaklapa, kod nas ljudi obično tostiraju sendviče u njima.
Sačuvana
gambion
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91

« Odgovor #828 poslato: Februar 25, 2015, 08:52:31 pre podne »

Ja sam od pre par meseci počeo redovno junetinu da jedem. U mesari tražim da mi samelju juneći but, i napravim hamburgere uz dodatak samo soli (2% od težine mesa) i biber po ukusu. Pečem  ih u konv. pećnici i skroz mi je super.
Extra, sigurno je ukusno, samo ne mogu ja tako... Nemam uopste rernu. Samo da kuvam mogu, ne znam kako drugacije.
Ako možeš da pečeš u tiganju, mislim da će ti i tada biti ok. Na malo maslinovog ulja. Ja kada sam gledao recept na tv-u, taj lik je pekao u tiganju, doduše na puteru. Ako možeš samo da kuvaš, onda je druga priča.
Mada, treba da probaš da pronaĂ°eš negde, tj. msm da naĂ°eš jeftino, one male el. pekače, tu ti je meso za par minuta gotovo, bez ikakvih dodataka.
na koje male el. pekace mislis? imas neki link? zvuci zanimljivo :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #827 poslato: Februar 25, 2015, 07:13:24 pre podne »

Ja sam od pre par meseci počeo redovno junetinu da jedem. U mesari tražim da mi samelju juneći but, i napravim hamburgere uz dodatak samo soli (2% od težine mesa) i biber po ukusu. Pečem  ih u konv. pećnici i skroz mi je super.
Extra, sigurno je ukusno, samo ne mogu ja tako... Nemam uopste rernu. Samo da kuvam mogu, ne znam kako drugacije.
Ako možeš da pečeš u tiganju, mislim da će ti i tada biti ok. Na malo maslinovog ulja. Ja kada sam gledao recept na tv-u, taj lik je pekao u tiganju, doduše na puteru. Ako možeš samo da kuvaš, onda je druga priča.
Mada, treba da probaš da pronaĂ°eš negde, tj. msm da naĂ°eš jeftino, one male el. pekače, tu ti je meso za par minuta gotovo, bez ikakvih dodataka.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #826 poslato: Februar 24, 2015, 03:21:08 posle podne »

Kako spretmate junetiu, skuvate sa povrcem ili?

Njoj treba dugo da se dinsta.Ja je spremam na malo palminog ulja i dodam vode da se krcka,tako dok se krcka ubacim origana crvene paprike i malo morske soli...tako se dinsta jedno 2 sata..pred kraj dodam belog luka...

p.s gotova je kad se skoro raspada (naravno,dodajes vode kad ispari dok ne bude gotovo meso)
Da, tako i ja spremoa od prilike... Mislio sam da postoji jos neki nacin. Hvala.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #825 poslato: Februar 24, 2015, 03:08:22 posle podne »

meksička salata sa crvenim pasuljem, kukurozom, kockicama sira, lukom i ljutom paprikom :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #824 poslato: Februar 24, 2015, 02:03:21 posle podne »

Ja sam od pre par meseci počeo redovno junetinu da jedem. U mesari tražim da mi samelju juneći but, i napravim hamburgere uz dodatak samo soli (2% od težine mesa) i biber po ukusu. Pečem  ih u konv. pećnici i skroz mi je super.
Extra, sigurno je ukusno, samo ne mogu ja tako... Nemam uopste rernu. Samo da kuvam mogu, ne znam kako drugacije.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #823 poslato: Februar 24, 2015, 01:59:59 posle podne »

Ja sam od pre par meseci počeo redovno junetinu da jedem. U mesari tražim da mi samelju juneći but, i napravim hamburgere uz dodatak samo soli (2% od težine mesa) i biber po ukusu. Pečem  ih u konv. pećnici i skroz mi je super.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #822 poslato: Februar 24, 2015, 01:40:43 posle podne »

Kako spretmate junetiu, skuvate sa povrcem ili?
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #821 poslato: Februar 06, 2015, 08:29:42 posle podne »

200g crvenog mesa sa krompirom :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.