TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 04:52:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misicna definicija , ishrana itd.  (Pročitano 28087 puta)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #46 poslato: Mart 13, 2013, 07:54:28 posle podne »

Nemoj samo da mi kazes da praktikujes ono ''ne jedem nista posle sedam''
Sačuvana
PlaviDiv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


sve je u brojkama ...

« Odgovor #45 poslato: Mart 13, 2013, 07:50:58 posle podne »

u 11 : 30 ;)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #44 poslato: Mart 13, 2013, 07:47:48 posle podne »

Zasto ti je u 19:00 poslednji obrok?Kada lezes?
Sačuvana
PlaviDiv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


sve je u brojkama ...

« Odgovor #43 poslato: Mart 13, 2013, 07:36:40 posle podne »

Izmedju treninga ledja i nogu treba jedan dan pauze. Bolje nek ti ponedeljak budu ledja.

Mada ne znam zasto zelis da radis jednu misicnu grupu jednom nedeljno. Odavno je poznato da to nije optimalno za rekreativca.

Tako mi najvise odgovara :) Svaki dan da idem , Ako mislite da mi ne valja da radim svaki misic posebno .. mozete li mi dati link ili mi vi objasniti zasto ? i koj je najbolji trening za moje potrebe :/
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #42 poslato: Mart 13, 2013, 06:53:22 posle podne »

Izmedju treninga ledja i nogu treba jedan dan pauze. Bolje nek ti ponedeljak budu ledja.

Mada ne znam zasto zelis da radis jednu misicnu grupu jednom nedeljno. Odavno je poznato da to nije optimalno za rekreativca.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #41 poslato: Mart 13, 2013, 05:19:50 posle podne »

Nema potrebe zumanca da izbacujes.. Najbolji deo jajeta si izbacio :)
Sačuvana
PlaviDiv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


sve je u brojkama ...

« Odgovor #40 poslato: Mart 13, 2013, 04:08:40 posle podne »

citao sam dosta i sastavio sam nesto :) ako mozete da me ispravite gde gresim :)

Idem vec 1 god u teretani :) mislim da sam do sad naucio kako se drze tegovi i ostalo :)

trening radim : Pon : Grudi + trcanje , Uto : Ledja , Sreda : Noge  , Cet : Ramena + trcanje , Petak : Ruke , Subota : Trcanje
ishrana i suplementacija :
U 7 : 30 = 1 tableta extream dyma burnera 100g ovsenih sa jogurtom od 0,5 % mlecne masti + 3 jajeta samo belanca
u 9 : 30 = masti : po 5,6 badema , oraha , lesnik (nesto od ovoga)
u 14 : 00 = 200 g mesa (riba,piletina .. itd) + 70 g pirinca (ponekad zamenim krompirom)
zatim pre treninga BCAA X (od scitek nutrion-a)
pa Trening
posle treninga opet BCAA + Elite Whey 1 doza,merica ima valjda 34 g zaboravio sam
u 15 : 30 = 200 g mesa + 70g pirinca
u 19 : 00 = jedem obavezno sardinu + 70 g pirinca
Imam 1 m i 85 cm , 104 kg
Meni je cilj definicija i skidanje sala :)
Citao sam dosta i nadam se da sam napravio nesto .. ako mozete da me ispravite gde tacno gresim i kako to da ispravim :)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #39 poslato: Mart 12, 2013, 09:18:11 posle podne »

On decko nema ni mesec dana staza u teretani,i izgubio se u moru informacija!!! Kakav djavo za njega kreatin i sagorevac zajedno, cenim ga da ni ne vezba dovoljno jako..!!!! Jedi sine jedi,sacekaj da prodje godinu dana,pa onda razmisljaj o stomacicu..Ti oces i da dobijas masu i da imas fiksiran stomak sa plocicama,pa nece da moze !
Moze bre, sa Creatinom moze sve, zar nisi cuo :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #38 poslato: Mart 12, 2013, 07:32:21 posle podne »


@Doktorka
Žumance monstrum poput Hitlera?


To jesu zvanicne preporuke nacionalnih vodica i kardiologa, ali se odnose na opstu populaciju koju cini pretezno fizicki neaktivno stanovnistvo ( nazalost ). Ne slazem se sa tim u potpunosti - dobro bi bilo da su samo zumanca kriticna pa da ih eliminisemo, ali ima tu, po meni, znacajnijih stvari.

Odavno smo utvrdili da ovo nije najzdraviji, najsigurniji i najlakši hobi, tako da mislim da i nema toliko smisla da se obraća pažnja na neke banalne sigurnosne protokole. XD

Slazem se da nije najlaksi i najzdraviji sport, ali, mogu slobodno da kazem da je disciplina kada je ishrana u pitanju na visokom nivou, i to me zaista raduje, za razliku od onoga sa cime se srecem kroz praksu, u opstoj populaciji. I jos jednom cu reci, ogranicenja treba da postoje za ljude koji ne vezbaju ( ali ne treba ih ni slepo pratiti ), a vezbaci ce znati kako da iskoriste i da se unese vise od preporucenog.

@ PlaviDiv

Manje vise svi su ti isto rekli, ako si sredio ishranu samo dobro treniraj, da skines visak koji imas pa onda kreni na definiciju. Akjo ces da skidas kilograme kreni sa sagorevacem, oni izmedju ostalog, izbacuju vodu iz organizma, a kreatin povlaci vodu tako da nema potrebe da se uzimaju zajedno. Nadam se da je sada malo jasnije.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #37 poslato: Mart 11, 2013, 10:04:38 posle podne »

On decko nema ni mesec dana staza u teretani,i izgubio se u moru informacija!!! Kakav djavo za njega kreatin i sagorevac zajedno, cenim ga da ni ne vezba dovoljno jako..!!!! Jedi sine jedi,sacekaj da prodje godinu dana,pa onda razmisljaj o stomacicu..Ti oces i da dobijas masu i da imas fiksiran stomak sa plocicama,pa nece da moze !
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #36 poslato: Mart 11, 2013, 10:03:15 posle podne »

Creatine ces samo da ispisas ako si na def i unosis malo UH tako da ti fakticki nista nece pomoci.. :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #35 poslato: Mart 11, 2013, 08:48:56 posle podne »

Marka NAJVIŠE! Bez zezanja.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
PlaviDiv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


sve je u brojkama ...

« Odgovor #34 poslato: Mart 11, 2013, 08:07:01 posle podne »

Svi mi drugacije pisu :/ Koga da slusam ?
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #33 poslato: Mart 11, 2013, 03:22:46 posle podne »


@Doktorka
Žumance monstrum poput Hitlera?


To jesu zvanicne preporuke nacionalnih vodica i kardiologa, ali se odnose na opstu populaciju koju cini pretezno fizicki neaktivno stanovnistvo ( nazalost ). Ne slazem se sa tim u potpunosti - dobro bi bilo da su samo zumanca kriticna pa da ih eliminisemo, ali ima tu, po meni, znacajnijih stvari.

Odavno smo utvrdili da ovo nije najzdraviji, najsigurniji i najlakši hobi, tako da mislim da i nema toliko smisla da se obraća pažnja na neke banalne sigurnosne protokole. XD
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #32 poslato: Mart 11, 2013, 02:17:37 posle podne »

@ Plavi Div ... msm da istovremeno nece ici oba...moja preporuka...prvo cutting faza,skidaj svo salo,malo ces izgubiti i misica,i onda kada se resis toga,nabacivanje misica...msm da ces ovako stagnirati i biti na leru mozda i godinama...iz licnog iskustva govorim... :-\

+1 povecati misice i topiti salo istovremeno je teorijski moguce,u praksi vrlo malo njih moze to da uradi, trebaju godine iskustva da se u tolikoj meri upozna svoje telo da bi mogao da se uradi balans.. Izaberi jedan cilj,pa onda drugi i tako dalje..OVako ces samo da gubis vreme..
Sad gledaj da sve otopis mast,i malo izgubis na formi,i pa onda kreni sa lean masom kao covek..A ne ovako izgubljen na pola puta
« Poslednja izmena: Mart 11, 2013, 02:20:10 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.