TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:24:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Koliko dugo već trenirate?
Manje  od 6 meseci
6 meseci do godinu dana
1 do 2 godine
2 do 3 godine
Preko 3 godine

Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko dugo već trenirate i šta vas je motivisalo da počnete?  (Pročitano 32006 puta)
partizanovac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #53 poslato: Mart 30, 2015, 10:38:37 posle podne »

Ja sam poceo da se bavim sportom sredinom prve godine srednje skole (sada sam treca). Sport mi je promenio zivot.Bio sam trom,debeo,imao sam krivu kicmu,mlitav itd.Poceo sam da trcim,i idem u teretanu sa drugom i to nam je preslo u nacin zivota maltene.Nisam isao redovno ove 2-2 i po godine ali nije proslo nedelju dana da nisam otisao barem 2 puta u teretanu (u najgorem slucaju).Krenuo sam da idem na vaterpolo,osnovali smo vaterpolo klub u Pozarevcu,treniramo aktivno samo leti (2 puta dnevno) jer nemamo zatvoreni bazen.Vaterpolo me je odvukao od losih navika,duvana,alkoholisanja i ostalih poroka.
Sport-a posebno plivanje (za koje imam misljenje da je najbolji i najzdraviji sport) mi je promenio zivot i uvek cu znati to.Zato planiram da upisem DIF ili visu sportsku skolu i da probam da buducim generacijama utuvim u glavu da je sport nesto najbolje i najzdravije sto coveku moze uci u krv. :D
Sačuvana
jelkicam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #52 poslato: Decembar 28, 2014, 12:22:03 posle podne »

Ceo život se bavim sportom, od pre dve i po godine sam počela da ubacujem i tegove u program redovnih vežbi. Ništa teško ni zahtevno, samo mora da se vodi računa i o ishrani i unošenju tečnosti dok se vežba.
Sačuvana
LongHorn
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Followwwwww on instagram
« Odgovor #51 poslato: Decembar 22, 2014, 04:28:20 posle podne »

Vec nekoliko puta sam pocinjao sa vezbanjem, ali je sve to bilo do mesec dana. Sad sam resio da guram nesto duze, zasad je to 2,5 meseca, idemo dalje. A nateralo me je to sto sam prilicno mrsav i bas sam nezadovoljan svojim izgledom. U pocetku sam mislio da cu da se ugojim kad izadjem iz puberteta, ali je vreme da preduzmeme nesto.
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #50 poslato: Decembar 12, 2014, 12:35:39 posle podne »

Ja treniram vec 6 godina..krenula sam rekreativno kao i vdcina..ali vremenom je postajalo sve ozbiljnije..na nagovor coveka koji drzi teretanu pocela sam da izlazim na takmicenja,a motivisale su me slike devojaka sa vecih takmicenja :)
Sačuvana
maja Pavlovic
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #49 poslato: Decembar 03, 2014, 04:22:35 posle podne »

I ja sam takodje prvi put usao u teretanu u osmom razredu.Tada sam trenirao fudbal i isao sam u teretanu samo da bih dobio malo snage,medjutim ubrzo sam shvatio da zelim samo da idem u teretanu i da izgledam sto bolje.I tako sam krenuo da ucim i ozbiljnije treniram i pravilno se hranim.Sada je sve to vec postalo moj svakodnevni zivot i srecan sam zbog toga :)
Sačuvana
Nenad Glisovic
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #48 poslato: Avgust 15, 2014, 11:56:09 pre podne »

Ja sam prvi put krocio u teretani jos u osmom razredu, ali to vec nikako nije moglo da se nazove treniranje :D
Onda sam poceo izmedju drugog i treceg razreda srednje, nesto aktivnije, da bih smrsao, jer sam se u tom nekom zimskom periodu ugojio dosta, i da bih nabacio misice, popravio izgled. Vremenom, sve to postaje deo zivot, ljubav. Na zalost, i ako toliko dugo treniram, nema tu nikakvog kontinuiteta, uglavnom zbog novca, a nedavno i zbog povreda :)
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #47 poslato: Avgust 02, 2014, 03:36:58 posle podne »

Slicno kao i vecina, i ja sam imao lose navike,jeo smece, neozbiljno vezbao itd. Jednog dana sam jednostavno shvatio da sam 80 kg masnog potencijala i od tada (skoro godinu dana) nisam propustio nijedan trening, pazim sta jedem ( ponekad padnem u iskusenje) i od tada sam izgubio skoro 20% telesne masnoce, stekao formu i dostigao neki nivo fizicke i mentalne povezanosti. Fitness je moj nacin zivota sada.
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #46 poslato: Jul 29, 2014, 02:48:11 posle podne »

@stefi

Bodbilding nije sport. Lepo je voditi računa o sebi a daleko su bodbilderi on nekavih sportista. BB je više umetnost izvajanog tela,perfomance shit...dok su profi dizači tegova druga priča.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #45 poslato: Jul 22, 2014, 09:03:39 posle podne »

Treniram vec skoro godinu i 8 meseci. Bio sam jako losih navika-bez ikakvih aktivnosti, jeo najgori junk svaki dan + tradicionalna nasa najmasnija jela, znaci sve najgore. Samo sedenje za kompom i lezanje ispred TV-a. Koliko je situacija bila lose, a gojazan sam jos od malih nogu, govori situacija da sam sa 17 godina na svojih 180cm visine imao tacno 100kg. BF oko 35%. Nemojte da vas ovih 180 cm na 100kg zavara jer decak sa 17 godina je jako sitnog skeleta i muskulature. A jos sa 11 godina imao sam povise holesterol, trigliceride, malokrvan sam bio sto mi je prouzrokovalo veoma cestu vrtoglavicu i uopste jako losu krvnu sliku. Tako da je u meni kuljala zelja za transformacijom veoma dugo. Slikam se u majici i kad pogledam sliku imam sise kao zena, one vise ! No nisam imao znanja ni o cemu, niti o vezbanju, zdravoj hrani, kardio aktivnostima, ama bas NISTA pa mi je bilo tesko da krenem da radim na sebi. Prosle godine za novu godinu se ponapijamo se i onako pijani pricamo ja i drug, reko oces da krenemo za koji dan u teretanu, kaze on ajde i tako sam poceo da vezbam. Inace on je odustao posle 3 meseca ja sam nastavio. Posle 10 dana sam krenuo sa zdravom ishranom i dijetom, a znanje o tome sam stekao bas na ovom forumu. Kupio sam whey i sagorevac Carni FX (l-karnitin). Pomalo sam ubacivao kardio laganog intenziteta 45 min, a u teretani sam davao sve od sebe. Za 2 meseca prvih 9kg cistog sala sam skinuo, i tako sam nastavio. Sada sam na 84kg, BF oko 20% ali sam  i dobio nesto misicne mase naravno. I tako evo me sad zelim da se spustim na 13% BF-a za ovo leto. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stefo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #44 poslato: Jul 22, 2014, 07:18:44 posle podne »

Pozdrav drustvo nov sam na forumu, pre godinu dana rodjeni brat mi se vratio iz teretane usput mi doneo clansku kartu i tako me naterao da pocnem sa treninzima ubrzo sam postao "ovisnik" o teretani. Do tada vodio sam totalno nezdrav zivot, visok sam 205 cm i imao sam 120 kg uz to se nisam bavio nikakvim sportskim aktivnostima i mnogo vremena sam provodio za racunarom. Mogu reci da teretana mi je promenula zivot, mnogo bolje se osecam , zdravije se hranim i naravno mnogo bolje izgledam  8) .  Motivisale su me mnoge stvari...  ;D :)
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #43 poslato: Jun 26, 2014, 12:53:26 pre podne »

Tek sada videh ovu temu... A dopada mi se :)

Dakle, u teretanu sam krenuo pocetkom 2008. (kratka neverica da je vec proslo 6.5 god) Treniram konstantno, 10-11 meseci godisnje i tako svih ovih 6.5 god...

Krenuo sam potpuno spontano, na nagovor druga, da mu pravim drustvo... U to doba nisam bio u stanju da uradim 1 (slovima JEDAN) sklek, bio sam mrsav...

Motivacija se menjala, u prvih mesec dana - 10e olacene clanarine :D onda nagli napredak u smislu fizickog izgleda i kilaze pre svega... a sada - Ljubav prema sebi <3 :D
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #42 poslato: Februar 14, 2014, 09:11:29 posle podne »

to se podrazumeva :)
inace
Srecan Dan Zaljubljenih :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #41 poslato: Februar 14, 2014, 08:23:42 posle podne »

Drugari,srecan Dan Zaljubljenih!!!  :D
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #40 poslato: Februar 14, 2014, 07:22:27 posle podne »

@MIAMI

Bez spike nista ,naravno.

@Exe

A ako vozi Juga onda je svinja.  ;D
Sačuvana
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #39 poslato: Februar 14, 2014, 05:35:02 posle podne »

@PHeat

I Angelov i Jaco De Bruyn su od glave do pete ceo paket. Verovatno bi i bez dana u teretani oni mogli da povuku gomilu. Drugo, oni su top fitnes modeli verovatno u prvih 5, što znači da su uspešni u tome što rade i verovatno dobro stoje sa paramama. Dominatnost kao i samopouzdanje je više unutrašnja stvar. Iz okruženja ljudi iz fudbalskog sveta ubedljivo dobijaju najviše p.... a kako se graĂ°eni? Hehe. Samo što imaju jake noge od trčanja i stomak. Slažem se da je najbolje imati od svega po malo. Onaj BB film "Dennis" je realna priča skroz,verujem da ima tona takvih primera u svetu. Baja graĂ°en sačuvaj bože sa tetovažama a nesiguran  do bola. Ti i ako si extra graĂ°en moraš da komuniciraš da budeš siguran u sebe,zanimljiv,harizmatičan...Ne postaje se alfa mužijak u teretani to je sigurno. A znam neke primere gde su momci što se kaže uraĂ°eni fino a za veče popiju po 4,5 korpi lagano....Zašto? I to ljudi koji su nagruvani,lepo se oblače,voze automobile....i ništa?? Pristup im je loš,misle sad sam se nagruvao utego u majicu, popiju par žestina,i u fazonu su sad ću samo da priĂ°em i da završavam posao,a to što ne mogu da drže zanimljiv razgovor što su dosadni to nikom ništa.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 22 upita.