TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:52:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602168 puta)
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #1221 poslato: Novembar 30, 2014, 06:51:39 posle podne »

Nakon obroka, tako meni rece prodavac iz Pansporta. Kao razlog naveo je da bi se multivitamin vario, tj. da ne bi samo prosao kroz organizam na prazan stomak.
Sačuvana
70kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #1220 poslato: Novembar 30, 2014, 06:09:01 posle podne »

Uzeo sam vitaminsko mineralni kompleks, znam da treba da se pije jednom dnevno uz obrok, ali da li pre obroka ili nakon obroka?
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #1219 poslato: Novembar 29, 2014, 12:13:36 pre podne »

Svaka vam cast momci! Moram dodati da je i meni sport, ukljucujuci dizanje tezina pomogao puno u zivotu, jer su me fizicki (i psihicki) vrsnjaci zlostavljali tokom celog skolovanja, i to pretezno pripadnici JACEG pola.. rubrika za ne verovati, bejahu to devedesete i pocetak krize svega. Kad sam medjutim kroz treninge spoznala svoju pravu snagu, i fizicku i mentalnu, vise nije bilo sanse da neko nesto pokusa a da mu bar ne pokazem zube.. tada mi je i samopouzdanje naglo poraslo i vise nisam imala problema. Danas sam spremnija nego ikada ako treba i da se fajtujem i branim na ulici, da kojim slucajem neki kreten pokusa da mi ukrade nesto ili pripreti... znam da ne prilici zenskoj osobi, ali jbg zivimo u takva vremena...

Ovo je inace jedan od naj clanaka iz ugla zenske osobe i trebalo bi ga okaciti u svakoj teretani :D Morala sam da podelim sa vama...

https://bezizgovora.wordpress.com/2014/04/22/ali-kako-ali-sta-ali-ali-vi-pitate-ivy-odgovara/
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1218 poslato: Novembar 28, 2014, 11:03:08 posle podne »

Kad smo već kod videoigrica i društvene mreže. Imao sam situaciju kada smo se nakon dužeg vremena okupili kod druga, eto da blejimo malo, da se ispričamo, a umesto toga svi živi izvadili telefone i bleje na fejsu. Ja se naljutim i odem naravno. Ne znam šta se više dešava sa društvom i ljudima, postaju zavisni, ne postoji više umerenost.
Što se mene tiče, ja sam ovaj put izabrao jer mi je pokojni ćale bio alkoholičar i to ga je i ubilo. Obožavam kad keva sa ponosom kaže koliko volim da treniram i kako se hranim. Volim kad je neko ponosan na mene, pa čak i ja na sebe.

Mlad si, daj sebi oduška malo, popij nekad, opusti se, samo sve u granicama normale i zdravlja. :)

Samo napred bratac, nekada ispadne da je pravi put, "put kojim se reĂ°e ide"...bez povodljivosti, uvek imaj svoje JA...umerenost uvek i na svakom mestu...

Cilj ovog foruma nije samo priča o dijetama, treningu, suplementima...već i promovisanje zdravih stilova života, kao pravih vrednosti za mladog čoveka...

« Poslednja izmena: Novembar 29, 2014, 12:32:18 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1217 poslato: Novembar 28, 2014, 10:46:29 posle podne »

Bravo, dobro si izabrao samo tako nastavi i nećeš pogrešiti :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #1216 poslato: Novembar 28, 2014, 10:38:28 posle podne »

Kad smo već kod videoigrica i društvene mreže. Imao sam situaciju kada smo se nakon dužeg vremena okupili kod druga, eto da blejimo malo, da se ispričamo, a umesto toga svi živi izvadili telefone i bleje na fejsu. Ja se naljutim i odem naravno. Ne znam šta se više dešava sa društvom i ljudima, postaju zavisni, ne postoji više umerenost.
Što se mene tiče, ja sam ovaj put izabrao jer mi je pokojni ćale bio alkoholičar i to ga je i ubilo. Obožavam kad keva sa ponosom kaže koliko volim da treniram i kako se hranim. Volim kad je neko ponosan na mene, pa čak i ja na sebe.

Mlad si, daj sebi oduška malo, popij nekad, opusti se, samo sve u granicama normale i zdravlja. :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1215 poslato: Novembar 28, 2014, 10:30:53 posle podne »

Matori, uzivaj u zivotu i u ovim godinama. Nece ih nikada vise biti. Pij svaki put kad izadjes, nemoj da se suzdrzavas. Bar tebi genetika dozvoljava da imas super formu sta god da jedes...
Hvala... Ja sam za to isto, da treba da se zivi, jebes sve, ako u ovim godinama postanemo zatucani i ne provodimo se. Ali sto bi Sinisa rekao "sve umereno".

It is I Slaviša...  :D

Nego, pametno iskoristite godine u kojima ste, nemojte da bude onoga "pitaće vas starost, gde vam je bila mladost"...da, bitan je provod, druženje, ali i učenje...učite kako da razmišljate logično, da cenite prave vrednosti, imate prave idole...pravu motivaciju...

Skoro sam pisao jedan tekstić kao poruku mladima( svog rodnog grada i naše zemlje), možda će biti off-topic, ali pročitajte, podelite, razmislite o nekim stvarima...

Сваки родитељ, наставник, "педагог", свако ко се колико-толико труди да буде одговоран према младим нараштајима, као да стално превиђа страшну истину о младости Лесковца и Србије...( част изузецима и онима који су се на време пробудили).

Ово је младост крајности, младост пре времена разочараних људи, који нису научили, нити ће научити највећу вештина од свих вештина, а то је да владају собом...

"Највећа власт је власт над самим собом"..."способност баланса"...

Један део младих свој живот проводи "закључан" у "унутрашњи" свет видеоигрица, друштвених мрежа, разних програма ,"хакерисања"...изгбуљен је додир са реалношћу, настало је отуђење од људи и реалног света око себе...да, тај суморни спољашњи свет не нуди никакву перспективу...то је свет неправде, лажи, обмане, величања људске глупости и нискости, зато је боље живету у свету маште, идеалном свету тишине, виртуелном свету...док год си "у програму", жив си...нема програма, "нема ни твог живота"...ти заправо и не умеш да живиш без компјутера...

...неки беже у пороке, "отупљују" чула дрогама, алкохолом...и сва своја интересовања посвећују истој..."дрогирана савест, дрогиране свести"...

Један део младих "гледа" лажне идоле и лажне богове глупости, идиотије, протекције, страначког полтронисања, криминала...и сами постају такви, поводе се за својим идолима...постају бахати, склони отимачини, себични, саможиви, равнодушни када су у питању други људи и њихови проблеми, неспособни да разумеју другог човека, пруже му помоћ или утеху...зато су научени сујети, зависти, бесу, лицемерју, неспособности контроле својих жеља и могућности...иде се "до даске", до краја...и на своју и туђу штету...

Здравље није битно, будућност није битна...овде и сада, сутра не постоји...сазнање и спознаја нису битни...то је за "глупе, верне и поштене", такви најгоре пролазе...то свако зна...???

Култ мафијаша, утеривача дугова, опасног момка, "гологузе певаљке", спонзоруше, силконске старлете...лажни пролазни сјај...лажних пролазних вредности...увек треба одабрати "најлакши, најпрљавији и најисплативији пут"?!

Деца уче од старијих из своје околине...какав пример дајемо њима...чему их учимо?

Прећутном пристанку? Ћутању пред неправдом? Погрешним циљевима? Беспредметности врлине и јасног циља? Пароли - "ћути и трпи, ако се побуниш, биће ти још горе"...

Да, ипак је теретана највеће зло?  То је за дебиле...

ПРОБУДИ СЕ!

http://youtu.be/Yr-iSvthO90
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #1214 poslato: Novembar 28, 2014, 04:28:08 posle podne »

Uz proteine naravno. Kakva si ti iskustva imala?
Ono sto mogu da ti kazem je da izbegavam bilo sta sto u sebi ima trunku psenicnog ili kukuruznog brasna, izuzetak hleb od proklijalih zrna. Kod mene ishrana po krvnoj grupi zaista pije vodu i testenina koja u sebi ima ovo brasno makar kao dodatak mi ne prija uopste i provereno pravi salo ako se duzi period konzumira. Dakle, heljda, jecam i sve ono "integralno" od testenina je dosta lepljivo pa se zato ubacuje redovno malo psenicnog brasna. Mislim da je tako i sa zlatiborskim rezancima. Jedino su pirincani rezanci OK, ali meni je sa druge strane to bljutav ukus. Videla sam onomad kod Kineza testeninu od slatkog krompira, sive boje, i zivo me iskreno interesuje da to probam. Inace testo ko testo, ja ga licno nikad ne jedem jer nisam ljubitelj, uvek bih pre dala glas za domaci hleb celog zrna :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1213 poslato: Novembar 28, 2014, 04:12:48 posle podne »

Matori, uzivaj u zivotu i u ovim godinama. Nece ih nikada vise biti. Pij svaki put kad izadjes, nemoj da se suzdrzavas. Bar tebi genetika dozvoljava da imas super formu sta god da jedes...
Hvala... Ja sam za to isto, da treba da se zivi, jebes sve, ako u ovim godinama postanemo zatucani i ne provodimo se. Ali sto bi Sinisa rekao "sve umereno".
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1212 poslato: Novembar 28, 2014, 01:59:44 posle podne »

Matori, uzivaj u zivotu i u ovim godinama. Nece ih nikada vise biti. Pij svaki put kad izadjes, nemoj da se suzdrzavas. Bar tebi genetika dozvoljava da imas super formu sta god da jedes...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1211 poslato: Novembar 28, 2014, 01:57:21 posle podne »

Slavisa, imam pitanje koje se cesto postavlja... Ali voleo bih od tebe da cujem odgovor. Koliko bi konzumiranje alkohola jednom mesecno uticalo na formu? Ne pricamo o tome da je nezdravo itd, to mi je svakako jasno, ali zanima me iskljucivo koliko bi uticaja imalo. Izlazim jedno 2-3 puta nedeljno, ne pijem uopste, izbegavam, uglavnom pijem vodu celu noc. Ali postoje te situacije od prilike jednom u mesec dana, kada jednostavno ne mogu da odbijem popijem, neke proslave, srpsko-bugarske zurke itd, kada se nadjem sa drugovima posle nekog vremena, znas sigurno kako je biti student...

Jednom mesečno - biću iskren, beznačajan prestup, akcenat na umerenost...samo da ne postane učestalije  ;)

Preporuka za čitanje, ali detaljno čitanje... ;) http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/alkohol-hrana-lek-ili-otrov.html
Hvala na odgovoru. Iskreno, to je to, mozda i redje...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1210 poslato: Novembar 28, 2014, 01:45:14 posle podne »

Slavisa, imam pitanje koje se cesto postavlja... Ali voleo bih od tebe da cujem odgovor. Koliko bi konzumiranje alkohola jednom mesecno uticalo na formu? Ne pricamo o tome da je nezdravo itd, to mi je svakako jasno, ali zanima me iskljucivo koliko bi uticaja imalo. Izlazim jedno 2-3 puta nedeljno, ne pijem uopste, izbegavam, uglavnom pijem vodu celu noc. Ali postoje te situacije od prilike jednom u mesec dana, kada jednostavno ne mogu da odbijem popijem, neke proslave, srpsko-bugarske zurke itd, kada se nadjem sa drugovima posle nekog vremena, znas sigurno kako je biti student...

Jednom mesečno - biću iskren, beznačajan prestup, akcenat na umerenost...samo da ne postane učestalije  ;)

Preporuka za čitanje, ali detaljno čitanje... ;) http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/alkohol-hrana-lek-ili-otrov.html
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #1209 poslato: Novembar 28, 2014, 01:25:12 posle podne »

Slavisa, imam pitanje koje se cesto postavlja... Ali voleo bih od tebe da cujem odgovor. Koliko bi konzumiranje alkohola jednom mesecno uticalo na formu? Ne pricamo o tome da je nezdravo itd, to mi je svakako jasno, ali zanima me iskljucivo koliko bi uticaja imalo. Izlazim jedno 2-3 puta nedeljno, ne pijem uopste, izbegavam, uglavnom pijem vodu celu noc. Ali postoje te situacije od prilike jednom u mesec dana, kada jednostavno ne mogu da odbijem popijem, neke proslave, srpsko-bugarske zurke itd, kada se nadjem sa drugovima posle nekog vremena, znas sigurno kako je biti student...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1208 poslato: Novembar 28, 2014, 11:13:13 pre podne »

Ja sada vršim neki mini eksperiment na meni. Ovsene jedem ujutru, a popodne sam samo na testenini, 3 obroka po 150gr testenine. Zanima me da li će ti skokovi insulina stvarno na meni izazvati neko gojenje ili će mi samo koristiti tako što ću moći više da jedem. Jer kada jedem pirinač imam problem sa varenjem, stomak me boli, a moram da ga jedem.

jedeš li običnu testeninu ili neku kvalitetniju?   Probaj integralnu zlatiborski rezanac, ta je odlična.  Ima dobrih, pravih integralnih. Ukus im je drugačiji i mnogima se ne sviĂ°a, meni su odlične!!!
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #1207 poslato: Novembar 28, 2014, 11:03:44 pre podne »

Uz proteine naravno. Kakva si ti iskustva imala?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.