TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:46:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602531 puta)
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #546 poslato: Januar 29, 2014, 08:57:18 pre podne »

Sa vodom
Tako je care, old school ;)

Te gotove ovsene kase ne preporucujem nikako, posebno tog proizvodjaca!!! Pretrpano secerom, zasladjivacima, aditivima... fabricki uzas. Probala i razocarala se.

Bolje kupi najobicniju Biospajzovu kutiju muslija od pahuljica sa semenkama, lesnikom i suvim grozdjem (provereno bez dodatog secera), ili sam pomesaj pahuljice, i dodaj orasaste i zeljene sastojke...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #545 poslato: Januar 29, 2014, 08:38:48 pre podne »

zaobidjite te fensi kasice
Slazem se u potpunosti.
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #544 poslato: Januar 29, 2014, 08:17:37 pre podne »

zaobidjite te fensi kasice
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #543 poslato: Januar 29, 2014, 07:33:22 pre podne »

Ja ih ostavim 5 minuta otprilike. Tako ti budu mekane i budu bolje za jesti :D
Ako ti se ne bude svidelo , imas u radnji da kupis ovsene sa ukusima , pise na njemu dobra ovsena kasa ili samo ovsena kasa i imas je u raznim ukusima. Mozes je kupovati na komad i u kutiji. Ja je uzimam ponekada i mogu reci da je vrlo ukusna. :D Evo i slike :

Где има ово да се купи? Видећу да пробам... :)

Ja рецимо овсене не могу да смислим... Како их припремате? Можда ту нешто грешим па ми се зато не свиђају... :D

Jako dobra kombinacija za dorucak su jaja i ovsene, isprzeni kao kajgana.

To su mi na ovom forumu preporucili i meni je ovo najbolja kombinacija, isti problem sam imao..

Само измешаш и исприжиш?
Imas u supermarketima sigurno a u drugim radnjama proveri za to nisam siguran.  :)
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #542 poslato: Januar 29, 2014, 12:08:06 pre podne »

Ja ih ostavim 5 minuta otprilike. Tako ti budu mekane i budu bolje za jesti :D
Ako ti se ne bude svidelo , imas u radnji da kupis ovsene sa ukusima , pise na njemu dobra ovsena kasa ili samo ovsena kasa i imas je u raznim ukusima. Mozes je kupovati na komad i u kutiji. Ja je uzimam ponekada i mogu reci da je vrlo ukusna. :D Evo i slike :

Где има ово да се купи? Видећу да пробам... :)

Ja рецимо овсене не могу да смислим... Како их припремате? Можда ту нешто грешим па ми се зато не свиђају... :D

Jako dobra kombinacija za dorucak su jaja i ovsene, isprzeni kao kajgana.

To su mi na ovom forumu preporucili i meni je ovo najbolja kombinacija, isti problem sam imao..

Само измешаш и исприжиш?
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #541 poslato: Januar 29, 2014, 12:05:16 pre podne »

Ja рецимо овсене не могу да смислим... Како их припремате? Можда ту нешто грешим па ми се зато не свиђају... :D

Jako dobra kombinacija za dorucak su jaja i ovsene, isprzeni kao kajgana.

To su mi na ovom forumu preporucili i meni je ovo najbolja kombinacija, isti problem sam imao..
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #540 poslato: Januar 29, 2014, 12:04:39 pre podne »

Ja ih ostavim 5 minuta otprilike. Tako ti budu mekane i budu bolje za jesti :D
Ako ti se ne bude svidelo , imas u radnji da kupis ovsene sa ukusima , pise na njemu dobra ovsena kasa ili samo ovsena kasa i imas je u raznim ukusima. Mozes je kupovati na komad i u kutiji. Ja je uzimam ponekada i mogu reci da je vrlo ukusna. :D Evo i slike :
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #539 poslato: Januar 28, 2014, 11:32:32 posle podne »

A колико их ставите да одстоје у јогурту?
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #538 poslato: Januar 28, 2014, 11:03:13 posle podne »

Ja рецимо овсене не могу да смислим... Како их припремате? Можда ту нешто грешим па ми се зато не свиђају... :D
Ja ih potapam u mlaku vodu, ali zato obavezno prelijem sa malo mlevenih oraha, maka, cimeta i/ili rogaca. Uz to mi najbolje ide kiselo ili whey. Lepsu poslasticu ne mogu da zamislim!
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #537 poslato: Januar 28, 2014, 10:47:59 posle podne »

Ja  uzemem npr 100 gr ovsenih u 2-3dcl jogurta i to obozavam. Mesam ovsene i razene 2x dnevno. Probao sam cak jednom i sa whey proteinom nije ni to lose ali bolje je mnogo sa jogurtom :)
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #536 poslato: Januar 28, 2014, 10:37:41 posle podne »

Ja рецимо овсене не могу да смислим... Како их припремате? Можда ту нешто грешим па ми се зато не свиђају... :D
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #535 poslato: Januar 28, 2014, 10:26:27 posle podne »

@trkacice i da prebacis unos proteina uvek mozes malo redukovati hidrate i biti na skoro istom :)
Hvala :)

Da li neko slucajno ima iskustva sa speltinim pahuljicama? Jes' da volim ovsene, ali svaki dan po bar jedan obrok bas ume da dosadi, a kazu za ove da sadrze biorazgradivi gluten koji se kuvanjem lako uklanja, pa reko' da pitam kakav je ukus... :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #534 poslato: Januar 28, 2014, 07:29:03 posle podne »

Pozdrav ljudi jel imao neko iskustva sa ovim preparatom? :D
http://www.pansport.rs/Zastita-zglobova/UN046-Jointment-Sport.html
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #533 poslato: Januar 28, 2014, 06:17:38 posle podne »

@trkacice i da prebacis unos proteina uvek mozes malo redukovati hidrate i biti na skoro istom :)
@Tranda90 moze sve zajedno
@Srdjan1995 Najbolje je kad ne unosis proteine iz drugog izvora znaci ako ejdes samo ovsene za dorucak onda uzmes ovsene i whey ako za dorucak jedes jaja npr onda je najbolje uvece
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #532 poslato: Januar 28, 2014, 05:32:09 posle podne »

Uzimam protein dva puta dnevno, posle teretane kad i posle trcanja..Eh sad, kad ne idem na trcanje kad mi je najbolje da uzmem tu drugu dozu, ujutru uz dorucak ili kao neki medjuobrok do rucka..Dorucak mi je isti vec 2 meseca i u njemu ima oko 50-ak grama proteina iz mesa, jaja i mlecnih proizvoda i on mi je ujutru u 06:45 .. Taj medjuobrok je u 10:00 i do sada sam uzimao mericu sa 30-40 gr. badema/lesnika/kikirikija..
Pa da li je bolje da protein ubacim u dorucak ili u taj medjuobrok? Nisam se bas najbolje izrazio, ali nadam se da ste shvatili sta pitam. :D

Ubaci ga tamo gde nedostaje.. bezveze je da ga premestas u dorucak u tvom slucaju
Sačuvana
Stranice: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.