TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 10:26:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 633765 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #636 poslato: Februar 25, 2014, 08:51:20 posle podne »

Ishrana ti je kvalitetna ,ukoliko bude bilo i dalje problema povecaj unos slozenih UH.
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #635 poslato: Februar 25, 2014, 08:36:29 posle podne »

Nedeljom i utorkom odmara, pon sreda cetvrtak petak subota radni
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #634 poslato: Februar 25, 2014, 12:54:58 posle podne »

Reg sam se na pansport nece nista da mi stigne na email ni u spam folder ni gde   
a trebam da narucim nesta ovih dana
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #633 poslato: Februar 24, 2014, 10:48:05 posle podne »

20 nedelja, nisam :/

Čekaj,pa jesi li vikendom pravio,posle tih 5 treninga zaredom?
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #632 poslato: Februar 24, 2014, 10:43:57 posle podne »

Ali kuvanjem kafa gubi odredjenu dozu kofeina, čak duplo opadne količina kofeina kuvanjem
Razumela sam da si pitao koliko ima mg kofeina u 1g SIROVE kafe... koliko se gubi kuvanjem mislim da niko ne moze precizno da ti kaze :D A sto se opterecujes time? Ja inace ponekad pred trening kad ne stignem da popijem kafu pojedem kasiciu sirove uz mlaku vodu i bas ume da bude "energy booster"...

Jedes kafu? :-/
Ponekad potopim kasicicu kafe u malo mlake vode i pojedem, bas kao i kakao. Ne ocekujem da neko razume i proba, ali meni tako prija.
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #631 poslato: Februar 24, 2014, 10:23:01 posle podne »

U redu hvala :) Javljam  u sredu!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #630 poslato: Februar 24, 2014, 10:20:32 posle podne »

Sta moze da bude razlog naglog padanja snage? Samo veceras mi se desilo. Vrlo sam zadovoljan sa treninzima proteklih mesec dana i evo danas benc inace idem 60kg nekih 10 puta sad sam jedva 40kg uspeo 5.. Radio grudi triceps. 5 puta nedeljno idem u teretanu. Sad me je ovo psihicki bas udarilo. Nista nisam menjao jedino mozda jer je bila ogromna guzva plus sam isao posle 6 sati skole pa mozda nisam mogao toliko da se isfokusiram

Moze biti nesto od ovoga sto je marko naveo, a mozda je samo bilo dosta zagusljivo i manjak kiseonika, pa si tako odreagovao. Ili jednostavno danas nije bio tvoj dan za vezbanje. Nemoj odmah misliti da je nesto strasno, naspavaj se i odmori, pa vidi kako ce biti na sledecem treningu. Ako opet bude isto onda mozemo videti sta dalje.
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #629 poslato: Februar 24, 2014, 10:12:52 posle podne »

Ali kuvanjem kafa gubi odredjenu dozu kofeina, čak duplo opadne količina kofeina kuvanjem
Razumela sam da si pitao koliko ima mg kofeina u 1g SIROVE kafe... koliko se gubi kuvanjem mislim da niko ne moze precizno da ti kaze :D A sto se opterecujes time? Ja inace ponekad pred trening kad ne stignem da popijem kafu pojedem kasiciu sirove uz mlaku vodu i bas ume da bude "energy booster"...

Jedes kafu? :-/
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #628 poslato: Februar 24, 2014, 09:51:01 posle podne »

20 nedelja, nisam :/
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #627 poslato: Februar 24, 2014, 09:44:34 posle podne »

Sta moze da bude razlog naglog padanja snage? Samo veceras mi se desilo. Vrlo sam zadovoljan sa treninzima proteklih mesec dana i evo danas benc inace idem 60kg nekih 10 puta sad sam jedva 40kg uspeo 5.. Radio grudi triceps. 5 puta nedeljno idem u teretanu. Sad me je ovo psihicki bas udarilo. Nista nisam menjao jedino mozda jer je bila ogromna guzva plus sam isao posle 6 sati skole pa mozda nisam mogao toliko da se isfokusiram

Koliko dugo treniraš u kontinuitetu? Da li si pravio pauze?
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #626 poslato: Februar 24, 2014, 09:38:06 posle podne »

Ishrana mi je ostala ista:
1.100 gr ovsenih 4 jaja laneno seme
2.50 gr ovsenih 200 ml mleko banana susam
3.250 gr belog ili bataka 100 gr pirinca salata
4.voce i orasasti
5.sendvic neki (riba ili jaja)
6.whey banana (posle treninga)
7.100 gr pirinca 200 gr juneceg ili ribe salata

Vec 5 meseci treniram malo menjeam ali se do prekjuce nisam osecao uopste tako. Odnosno bilo je fantasticno kao i celu prethodnu nedelju e sad ne znam videcu u sredu ako bude isto uzecu par dana pauze.
« Poslednja izmena: Februar 24, 2014, 09:39:45 posle podne od strane TheRestricted » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #625 poslato: Februar 24, 2014, 09:31:48 posle podne »

Pretreniranost,losa ishrana ,mnogo drugih faktora.
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #624 poslato: Februar 24, 2014, 09:20:32 posle podne »

Sta moze da bude razlog naglog padanja snage? Samo veceras mi se desilo. Vrlo sam zadovoljan sa treninzima proteklih mesec dana i evo danas benc inace idem 60kg nekih 10 puta sad sam jedva 40kg uspeo 5.. Radio grudi triceps. 5 puta nedeljno idem u teretanu. Sad me je ovo psihicki bas udarilo. Nista nisam menjao jedino mozda jer je bila ogromna guzva plus sam isao posle 6 sati skole pa mozda nisam mogao toliko da se isfokusiram
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #623 poslato: Februar 24, 2014, 10:08:49 pre podne »

tražio sam to pre 10god, ne mogu da naĂ°em link, ali mi je ostalo u sećanju da je nes kafa po sadržaju kofeina jača od obične kafe. I tad mi je to bilo iznenaĂ°ujuće. Ja ne pijem kafu, nikad je nisam ni probao, ali sam za neku opkladu sa ženom (koja pije kafu) kopao da naĂ°em koliko ima šolja koje kafe...

U principu dosta zavisi od vrste kafe, veličine šolje, jer mi nemamo neke standardizovane varijante kafe (kao Amerikanci recimo), tako svaka kafana ima svog dobavljača i može biti različit sadržaj kofeina...

Sad je situacija drugačija, ispada da jedna kesica neskafe (ovaj štapić što ima po radnjama) ima navodno oko 60-70mg kofeina. Ako naĂ°em negde stari link gde se pričalo malo drugačije, okačiću... 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #622 poslato: Februar 24, 2014, 09:39:05 pre podne »

Irone, jel moguce da ness ima toliko kofeina?!
Meni djeluje kad se pravi sa mlijekom da je dosta blag?! :S
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Stranice: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 18 upita.