TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:38:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 600987 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #831 poslato: Jun 08, 2014, 09:04:44 pre podne »

Ok, jasno. Hvala...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Jev
Gost
« Odgovor #830 poslato: Jun 07, 2014, 10:43:39 posle podne »

Ovako imam jedno pitanje... Ide leto, pocinje plaza svaki dan, mnogo izlaska ,nezdrava ishrana, samo 2,3 obroka dnevno, napijanje jednom nedeljno, pa cak i 2 puta, bar je za mene tako. I sada imam pitanje da li je moguce takvim zivotom da zadrzim ovaj izgled koji imam? Naravno treniracu isto kao i do sad, teretana 5 puta, trcanje 4 puta nedeljno. Ako je vec verovatno jako tesko da napredujem tim nacinom zivota, zanima me da li cu bar izgled da odrzim tih mesec dana dok taj period ne prodje, pa se posle vracam na staro... Plasim se da ovih 5 meseci dijete i jakog treninga ne bacim u vodu... :/
Delujes vec prilicno suvo, tako da napijanje i dehidracija prouzrokovana time ne bi trebalo da ti puno naskodi.
Ako nastavis sa treninzima moci ces da odrzavas formu.
Sačuvana
Milos97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #829 poslato: Jun 07, 2014, 10:02:18 posle podne »

moze li neko da mi kaze kako ja ovo sve da popijem ?

elite whey protein, hyper mass 500, 100% Creatine Monohydrate, Xpand 2x
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #828 poslato: Jun 07, 2014, 07:24:58 posle podne »

Ovako imam jedno pitanje... Ide leto, pocinje plaza svaki dan, mnogo izlaska ,nezdrava ishrana, samo 2,3 obroka dnevno, napijanje jednom nedeljno, pa cak i 2 puta, bar je za mene tako. I sada imam pitanje da li je moguce takvim zivotom da zadrzim ovaj izgled koji imam? Naravno treniracu isto kao i do sad, teretana 5 puta, trcanje 4 puta nedeljno. Ako je vec verovatno jako tesko da napredujem tim nacinom zivota, zanima me da li cu bar izgled da odrzim tih mesec dana dok taj period ne prodje, pa se posle vracam na staro... Plasim se da ovih 5 meseci dijete i jakog treninga ne bacim u vodu... :/
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #827 poslato: Jun 05, 2014, 06:24:06 posle podne »

Kao što ti je MightyMO već napisala,za pumpu ti služe NO reaktor.Kreatin ti daje snagu,povećava izdržljivost,rast mišića i služi za brži oporavak.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #826 poslato: Jun 04, 2014, 09:32:19 pre podne »

Pitao sam vise ljudi za savet u vezi toga,razumem ja da suplementacija u vidu proteina realno moze da uzima u svakoj prilici...ali prica se vrtela oko toga da treningom bez tegova ne "cepas" misic i samim tim suplementacija nema maksimalno dejstvo?i da li kreatin ima smisla uzimati sa takvim treningom?

ne znam kako ti izgleda taj kućni trening, ali svaki trening je stres za telo, stres za mišiće tako da ima poente... naravno sve zavisi i od toga kakva je ishrana i da li se njome podmiruju nutritivne potrebe organizma ili ne....

pozz ljudi imam jedno pitanje vezano za kreatin , posto planiram da ga uzmem , znam da se pije 5g prije,5g poslije treninga u dane odmora 5g na prazan stomak , faza punjenja nije obavezna, zanima me sledece dal od njega mogu ocekivati bolju pumpu na treningu. Naravno uz kreatin planiram i whey da uzmem

ne... za pumpu je uglavnom odgovoran arginin...  NO reaktori... da li si probao nešto od toga?
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #825 poslato: Jun 03, 2014, 06:23:07 posle podne »

pozz ljudi imam jedno pitanje vezano za kreatin , posto planiram da ga uzmem , znam da se pije 5g prije,5g poslije treninga u dane odmora 5g na prazan stomak , faza punjenja nije obavezna, zanima me sledece dal od njega mogu ocekivati bolju pumpu na treningu. Naravno uz kreatin planiram i whey da uzmem
Sačuvana
M.D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #824 poslato: Jun 03, 2014, 04:29:47 posle podne »

Pitao sam vise ljudi za savet u vezi toga,razumem ja da suplementacija u vidu proteina realno moze da uzima u svakoj prilici...ali prica se vrtela oko toga da treningom bez tegova ne "cepas" misic i samim tim suplementacija nema maksimalno dejstvo?i da li kreatin ima smisla uzimati sa takvim treningom?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #823 poslato: Jun 03, 2014, 03:14:12 posle podne »

Imam par pitanja vezano za suplementaciju.Da li ima smisla koristiti suplementaciju(protein,kreatin)ako se ne trenira u teretani tj ako se rade sano prirodne vezbe(sklekovi,zgibovi itd).A da je pritom cilj nabaciti koji kg a da je vec ishrana kako treba...A zanimalo me jos da mi kazete nesto o scitec professional 100% whey i o mutant whey-u,koji je bolji ako mogu da se porede.hvala P.S Ako sam nesto pogresio ne zamerite,pisem sa telefona pa mi preglednost nije bas najbolja:)

pa ima smisla dodavati suplementaciju ako se ishranom ne podmiruju nut. potrebe.... u prevodu ako ne unosiš dovoljno kalorija putem hrane onda je ok ubaciti suplement da do nadomesti...  iako ishrana uvek mora biti prioritet.

Možeš otvoriti svoju temu posebno pa da nam opišeš kakva je tvoja ishrana ....

što se tiče nabrojanih proteina oba proteina su odlična, mada bih prednost dala Scitec-ovom whey-u iz razloga što je znatno veći procenat proteina u pitanju.... u Mutant-u je svega nekih 60% proteina, mada je za tu cenu skroz ok i to!
Sačuvana
M.D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #822 poslato: Jun 03, 2014, 02:12:44 posle podne »

Imam par pitanja vezano za suplementaciju.Da li ima smisla koristiti suplementaciju(protein,kreatin)ako se ne trenira u teretani tj ako se rade sano prirodne vezbe(sklekovi,zgibovi itd).A da je pritom cilj nabaciti koji kg a da je vec ishrana kako treba...A zanimalo me jos da mi kazete nesto o scitec professional 100% whey i o mutant whey-u,koji je bolji ako mogu da se porede.hvala P.S Ako sam nesto pogresio ne zamerite,pisem sa telefona pa mi preglednost nije bas najbolja:)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #821 poslato: Jun 02, 2014, 09:32:16 posle podne »

Xtend
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #820 poslato: Jun 02, 2014, 09:29:49 posle podne »

Moze li preporuka sta je bolje da uzmem od amino Xtend ili MP Amino1?
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #819 poslato: Jun 02, 2014, 07:23:11 posle podne »

But jedem! :D Treniraj podlakticu i mene je bolelo, to je zbog tezine valjda, posle par treninga podlaktice je prestalo...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #818 poslato: Jun 02, 2014, 05:58:38 posle podne »

Ja sam imao tih problema na samom pocetku treniranja, bolovi su nestali kada sam poceo da radim i podlaktice posebno...
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #817 poslato: Jun 02, 2014, 02:55:11 posle podne »

Koliko je normalno pri spustanju tega kod obicne i ez sipke da bole podlaktice kad se radi biceps?cim predjem 20kg odma krenu da bole na poslednjim ponavljanjima..
Sačuvana
Stranice: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.