TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:48:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 601886 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2841 poslato: Februar 15, 2017, 12:04:26 pre podne »

Ok,tako sam krenuo,nisam odmah krenuo sa 3 tablete. Koliko dugo moze da se koristi ovaj sagorevac? I reci mi jos koristio sam zip kofein direct,koji sam bas osetio,i sto se tice koncentracije energije itd. probao sam ga i video da ima uticaja na mene jer mi je posao takav da radim svaki dan po 10 sati pa kad dodjem kuci bez volje sam i umoran za teretanu,sve dok ne popijem ovaj kofein,u roku od pola sata se sve menja,osecam se odmorno i spremno za trening.

Naravno isao sam tvojom metodom protein,kreatin,kofein do sad,samo sto sam izbacio kofein od kad pijem sagorevace. Inace hvala na savetima!

Pravo pitanje i koliko smo svesni upotrebne vrednosti kofeina kao suplementa...

Koliko mg kofeina ima u zip suplementu? Hm, oko 200 mg?

A koliko u 3 kapsule ovog sagorevača? Oko 100mg..mada tu je i ekstrakt zelenog čaja...ranije je tu bio i sinefrin( stara verzija)...

Možda te zanima uporeĂ°enje zip kofeina i pomenutog suplementa?

Btw...nekada je najbolje naspavati se i odmoriti se...a ne samo tržiti "kick" u stimulativnim sagorevačima masti, mega-dozama kofeina i sl.

Ipak naše telo sa vremenom smanji "osetljivost" na kofein...tako da se i željeni efekat gubi...a tu su i efekti zavisnosti...i pshičke i fizičke...da, da kofein kao droga modernoga doba  ;)
« Poslednja izmena: Februar 15, 2017, 12:07:15 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #2840 poslato: Februar 14, 2017, 11:59:26 posle podne »

Dve kutije najviše onda pauza da se receptori povrate.
Kofein te čini odmornijim to jest daje taj osećaj ali pažljivo sa dozama ne povećavaj nikako.Ako osetiš da slabije radi bolje napraviti malu pauzu pa opet krenuti jer efekat će opet biti dobar.
Pa opet odmor je mnogo bolji nego kofeinom biti lažno odmoran.
U potpunosti razumem ppsao,obaveze,umor...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2839 poslato: Februar 14, 2017, 11:58:16 posle podne »


 Znaci uzimati 3 tableta-tolika je doza pre treninga? Oko ishrane mi je sve jasno.


Baš mi je drago da je oko ishrane sve jasno  ;) ...mada, bih se zapitao zašto baš THERMO DRINE ? Zbog cene? Pozitivni utisci nekih korisnika?

Svakako da spada u kategoriju "blažih sagorevača", ali kao što Zoltan reče "probnih pola doze"( 1-2 kapsule dnevno) prvih nekoliko dana je poželjno radi utvrĂ°ivanja tolerancije na sastojke...znam pojedince koji su uzimali i 4-5 kapsula ovog suplementa pre treninga  ;)

Sve u svemu, ako ima volje i želje sasvim sigurno da možemo pomoći i kada je u pitanju formulacija plana treninga i ishrane...možda ima nejasnoća koje se ne mogu pokriti sagorevačima, a možda možemo i detaljnije na temu suplemenata...ipak, sagorevači nisu prioritet...naravno u nekoj novoj temi...  ;)

Šta bi sa vitaminsko-mineralnim kompleksima? Omega-3? Zar i oni nemaju doprinos u toku "fat burn" procesa?
Sačuvana
Driv3r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #2838 poslato: Februar 14, 2017, 11:51:34 posle podne »

Ok,tako sam krenuo,nisam odmah krenuo sa 3 tablete. Koliko dugo moze da se koristi ovaj sagorevac? I reci mi jos koristio sam zip kofein direct,koji sam bas osetio,i sto se tice koncentracije energije itd. probao sam ga i video da ima uticaja na mene jer mi je posao takav da radim svaki dan po 10 sati pa kad dodjem kuci bez volje sam i umoran za teretanu,sve dok ne popijem ovaj kofein,u roku od pola sata se sve menja,osecam se odmorno i spremno za trening.

Naravno isao sam tvojom metodom protein,kreatin,kofein do sad,samo sto sam izbacio kofein od kad pijem sagorevace. Inace hvala na savetima!


« Poslednja izmena: Februar 15, 2017, 12:07:25 pre podne od strane Driv3r » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #2837 poslato: Februar 14, 2017, 10:45:59 posle podne »

Da, ali nije to sveto pravilo.
Možeš ti krenuti i sa manjom dozom što se uvek preporučuje ukoliko neko prvi put uzima sagorevače čisto da se vidi reakcija.
Lako je posle povećati na tri.
Sačuvana
Driv3r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #2836 poslato: Februar 14, 2017, 05:39:14 posle podne »

Najvažnije je uzimati ga nekih sat vremena pre treninga sa dosta vode.
Ja sam sagorevače uglavnom uzimao uvek samo pre treninga a ne dva puta na dan mada može i tako.
U danima pauze možeš uzeti ujutru kada ustaneš ili u toku dana.nema tu posebnog pravila.

Znaci uzimati 3 tableta-tolika je doza pre treninga? Oko ishrane mi je sve jasno.

« Poslednja izmena: Februar 14, 2017, 06:53:24 posle podne od strane Driv3r » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #2835 poslato: Februar 14, 2017, 04:59:18 posle podne »

Ljudi stalno traze carobnu tabletu...Manipulacijom nutrijenata moze se odraditi sve sto se pozeli...E sad razliciti su ciljevi i razlicito reagujemo na neke promene u ishrani...Mislim da sagorevac vise daje neki psiholoski podsticaj i "zizsku" na treningu nego sto realno vrsi "topljenje "masti...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2834 poslato: Februar 14, 2017, 03:00:41 posle podne »

Moze li mi neko pomoci oko sagorevaca kupio sam biotechov thermo drine u kapsulama,ali nigde konkretno ne pise kako ga uzimati u danima pauze? Takodje me zanima kako ga je najbolje uzimati,po uputstvu 3 kapsule nakon budjenja ili drugacije,npr. pre treninga itd.? Treniram 5 dana nedeljno od cega je 5-i cardio.U teretanu idem jace od godinu dana sa kratkim pauzama za to vreme smrsao sam 7-8 kg ali bih da se resim ono malo sala sa stomaka,od suplemenata pijemwhey,dex i pio sam kreatin.

U suštini proces "sagorevanja" najmanje zavisi od sagorevača masti...najbinija je razumna korekcija ishrane( manipulacije unosom ugljenih hidrata) i trening( trening sa opterećenjem uz dobro doziranu suplementaciju kardio treningom)...

Malo o logici sagorevanja... https://www.pansport.rs/tekstoteka/cesto-postavljana-pitanja/zlatna-pravila-gubitka-masnih-naslaga

O samim sagorevačima masti, ono što treba znati... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #2833 poslato: Februar 14, 2017, 11:59:35 pre podne »

Najvažnije je uzimati ga nekih sat vremena pre treninga sa dosta vode.
Ja sam sagorevače uglavnom uzimao uvek samo pre treninga a ne dva puta na dan mada može i tako.
U danima pauze možeš uzeti ujutru kada ustaneš ili u toku dana.nema tu posebnog pravila.
Sačuvana
Driv3r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #2832 poslato: Februar 14, 2017, 10:27:58 pre podne »

Moze li mi neko pomoci oko sagorevaca kupio sam biotechov thermo drine u kapsulama,ali nigde konkretno ne pise kako ga uzimati u danima pauze? Takodje me zanima kako ga je najbolje uzimati,po uputstvu 3 kapsule nakon budjenja ili drugacije,npr. pre treninga itd.? Treniram 5 dana nedeljno od cega je 5-i cardio.U teretanu idem jace od godinu dana sa kratkim pauzama za to vreme smrsao sam sa 82 na 71 kg ali bih da se resim ono malo sala sa stomaka,od suplemenata pijemwhey,dex i pio sam kreatin.
« Poslednja izmena: Februar 15, 2017, 12:22:24 pre podne od strane Driv3r » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #2831 poslato: Februar 02, 2017, 02:08:30 posle podne »

Kada smo kod kikirikija i svega ostalog bademi,orasi,lešnik nekako mi se čini da mi više odgovara sirovo.

Slani kikiriki treba zaista izbegavati.Ako volite slano malo ponekad da ali obično je to toliko slano da nisam mogao jesti.Bar meni to dosta smeta.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2830 poslato: Februar 02, 2017, 12:42:00 posle podne »

Da li kiki riki puter moze da izbaci iz ketoze? Naime sastav je :  kiki riki 72%,suncokretovo ulje ,DEKSTROZA,hidrogenizovana palmina mast,so. Na 100g ima 6,9 g secera (ako sam dobro skapirala posto je na nemackom :) )  Inace uzimam pola kafene kascice i mnogo je "jak" i bas me lepo drzi.

Slažem se sa Terorom...ipak na pola kafene kašičice količina svarljivih hidrata je "minimalna"...naravno, problem mogu biti skriveni hidrati iz drugih izvora...

Btw...izbegavaj prženi slani kikiriki, bolje se odluči za pečeni, neslani...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #2829 poslato: Februar 01, 2017, 10:16:54 posle podne »

Nema sanse da te ta kolicina izbaci...mada uvek mozes proveriti tester listicima...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2828 poslato: Oktobar 20, 2016, 12:02:56 pre podne »

Hvala puno na savetima :) :) Što se treninga tiče,idem rekreativno tri puta ndelejno na mačevanje,a planiram uskoro i u teretanu da krenem pošto bih htela da malo da popravim kilažu,trebalo bi dosta da se ''ugojim'' :D

Da, dobar izbor - "dovoljno teških tegova"( dobro formulisan plan treninga) + kvalitetna ishrana( tri bitne odrednice - kvalitet, raznovrsnost, izbalansiranost) + dobar tajming odmora( izmeĂ°u dva treninga...kvalitetan noćni san)...

Predlažem da otvoriš svoju temu gde možemo detaljno o svemu...zdravlje, ishrana, suplementacija, trening...
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2016, 12:07:21 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
beri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2827 poslato: Oktobar 19, 2016, 04:05:55 posle podne »

Hvala puno na savetima :) :) Što se treninga tiče,idem rekreativno tri puta ndelejno na mačevanje,a planiram uskoro i u teretanu da krenem pošto bih htela da malo da popravim kilažu,trebalo bi dosta da se ''ugojim'' :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.