TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:31:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pripreme za takmicenja  (Pročitano 33830 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #91 poslato: Novembar 26, 2014, 12:02:18 posle podne »

SEMINAR UJEDINJENOG SRPSKOG PAUERLIFTING SAVEZA I SRPSKOG PAUERLIFTING SAVEZA PO IPF PRAVILIMA U NIŠU. EDUKACIJA OSOBA SA INVALIDITETOM I NJIHOVA IMPLEMENTACIJA U DALJEM RADU OVA DVA SAVEZA SA CILJEM DA SE NA NAREDNIM TAKMIČENJIMA POJAVI ŠTO VIŠE TAKMIČARA U OSI KATEGORIJI U PARAOLIMPIJSKOJ DISCIPLINI BENCH PRESS U ORGANIZACIJI OVA DVA SAVEZA.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #90 poslato: Novembar 11, 2014, 10:29:35 pre podne »

https://www.youtube.com/watch?v=KNUxFow-Lq4
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 805


« Odgovor #89 poslato: Novembar 01, 2014, 08:45:13 posle podne »

Svidja mi se njegove tehnika :) Bas se dobro upakuje na klupu i sve je full  8)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #88 poslato: Novembar 01, 2014, 08:25:49 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=xIjzQLHNYCw&feature=youtu.be
A sad je u Madarskoj gde se sprema zajedno sa Mesarosem za Svetsko Prvenstvo u GPA federaciji....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #87 poslato: Oktobar 30, 2014, 03:40:15 posle podne »

Eric Spoto 815 Lock Outs, Pin Press
http://www.youtube.com/watch?v=kBiO6VTr--A&sns=fb
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #86 poslato: Oktobar 16, 2014, 10:52:55 pre podne »

http://www.youtube.com/watch?v=Tk9zCKeAHq8&feature=share
Sačuvana
ĂDĹ“ĂD¸ĂD»ĂD°ĂD½ ĂD¡ĂDÂĽĂD¸Ñ™ĂD°ĂD½ĂD¸Ñ›
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Disciplinas

« Odgovor #85 poslato: Septembar 20, 2014, 12:19:32 posle podne »

Prvo pozz i da vam pozelim srecu na takmicenjima; a sad da i ja koju napisem nisam dugo bio ovde...svako trenira onako kako mu odgovara. Neko radi bench jednom nedeljno, neko dva puta, neko 6 puta. Zeljko Skrba je radio svaki dan, Slavko moj prijatelj, bencer svaki dan, a ima ljudi koji ga rade 1-2 puta nedeljno i imaju vrhunske rezultate. Tako isto i cucanj, neko jednom, neko vise puta. Ja volim sve da ide vise puta, minimum tri, a sad to je individualno sta i ko i kad. Voleo bih i mrtvo da mogu, ali ne mogu, bole me vec uveliko povredjena ledja posle dva jaca treninga i jako ga retko radim. Oslanjam se na cucanj, pa koliko povucem. Inace, sve bih dao da povucem puno jer od svih vezbi snage najvise cenim mrtvo dizanje, a to mi je najslabije. Meni je to najmerodavnija vezba snage i angazuje najveci broj misica-i gornji i donji deo tela. Zato puno cenim skandinavce, jer kod njih je merilo jacine mrtvo. To ne znaci da benc i cucanj ne vrede. Jedna od najrizicnijih je mozda vezba bench. Desavali su se i smrtni slucajevi, a nisam cuo (osim sto se onesveste i ostanu bez diskova) da je neko na cucnju ili mrtvom izgubio zivot. Treba ipak drzati u rukama kilazu i nije naivno. Sto se tice, otvaranja pred takmicenje, najmerodavniji mi je Milanov princip, jedino sto benc poslednji jaci radim 5 dana pred takmicenje, jer sam ga navikao cesto raditi. Mogu svaki dan da ga radim, navikao sam i onda mi je preko 5 dana KRIZA :-) navikao sam cesto da ga radim posto 4 godine nisam mogao ni mrtvo ni cucanj. Sto se tice cucnja mislim da je tri nedelje pred takmicenje neki optimum, a to isto mislim i za mrtvo. Veliki pozdrav
« Poslednja izmena: Septembar 20, 2014, 12:42:56 posle podne od strane ĂDĹ“ĂD¸ĂD»ĂD°ĂD½ ĂD¡ĂDÂĽĂD¸Ñ™ĂD°ĂD½ĂD¸Ñ› » Sačuvana
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #84 poslato: Septembar 18, 2014, 11:33:25 posle podne »

Radio sam i ja tako ranije pa 10-15% ispadnu manje kilaze na takmicenju.. ubijem se na treninzima, kad dodje takmicenje umorim se posle cucanja, bench losiji, mrtvo pa katastrofa, a uvek gledam da mrtvo bude sto bolje jer ga najvise volim.. Kada se takmicim, cucanj i bench mi ispadaju kao jace zagrevanje, uvek se vidi velika rezerva u tim disciplinama, tako da treba da se izdrzi 3+ sata.. Dok ostali rade bench, ja leskarim u bekstejdzu :D
Svako ima svoj nacin pripreme, radimo kako nam odgovara, meni odgovara veliki odmor ali ne preterani.. :D eksperimentisemo i radimo ono najbolje za sebe :)
@Bulaja
Dace bog da se vidimo nekad :)
Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #83 poslato: Septembar 18, 2014, 06:28:16 posle podne »

Mene radi i ovo ;)
Naravno,svi smo razliciti i svako treba da nade sta najbolje radi za njega! :)
Srecno na takmicenju!
Sačuvana
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #82 poslato: Septembar 18, 2014, 06:22:00 posle podne »

Mene radi i ovo ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #81 poslato: Septembar 18, 2014, 05:35:36 posle podne »

:D  haha kakav deload kakav odmor  :D ja ga ne radim samo 2 dana pred takmicenje,Najedem se dobro ne treniram 2 dana i udri :D Probajte mozda vas bude radilo  8)

OLD SCHOOL fuc**rs :D


Slazem se sa Bulajom.I ja tako radim.
Sačuvana
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #80 poslato: Septembar 18, 2014, 03:57:37 posle podne »

3-4 nedelje pred takmicenje ne raditi benc? To mogu da razumem za deadlift, ali za benc bih se raspao, gubi se tonus. Zadnji jak cucanj 3 nedelje pred takmicenje,pretposlednju nedelju se popnem do openera, a zadnju nedelju uradim nesto lagano tipa 220 2x2 i to u ponedeljak, ako je takmicenje u subotu.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #79 poslato: Septembar 18, 2014, 02:50:06 posle podne »

 :D  haha kakav deload kakav odmor  :D ja ga ne radim samo 2 dana pred takmicenje,Najedem se dobro ne treniram 2 dana i udri :D Probajte mozda vas bude radilo  8)

OLD SCHOOL fuc**rs :D

Izmedju ostalog lepe cifre manex nadam se da cemo se videti na nekom takmicenju :) pozdrav
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2014, 02:52:34 posle podne od strane Bulaja » Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #78 poslato: Septembar 18, 2014, 01:51:02 posle podne »

Zavisi od coveka.. Nekada sam i ja radio jako bench 10-ak dana pred takmicenje, podignem zeljenu tezinu na takmicenju, ali 10 dana posle takmicenja podignem jos 10kg preko tezine sa takmicenja.. Dok sam bio u ceskoj pokupio sam mnoge savete od Save iz Knjazevca, po njemu lifter 3-4 nedelja pre takmicenja ne treba uopste da pipa bench, ja se donekle slazem s tim, pa cu da isprobam takav sistem sad pred drzavno.. A u ostalom radim samo 2 pokusaja na benchu, da ostane snaga za 4 pokusaja u mrtvom.. 3 pokusaja u benchu idem samo kada napravim jedan fail.. :-)
Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #77 poslato: Septembar 18, 2014, 11:32:16 pre podne »

Meni benc jako brzo pada i radiću ga jako deset dana pred takmičenje. Deluje mi kao da si prerano ušao u vrh forme za benc.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.