TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:28:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem sa preponom  (Pročitano 9881 puta)
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #133 poslato: Oktobar 29, 2018, 05:33:35 posle podne »

Jel znas mozda, i ako se bol javi, usled cega se to desava? Ako sam dobro razumeo, to je posledica toga sto tkivo nije dovoljno "elasticno" . Kao i da, izmedju ostalog, i trening pomaze da se to dovede u red ? Jer meni ako je sve zaraslo, kao sto kazu, sta moze da se desi onda !?
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #132 poslato: Oktobar 29, 2018, 05:03:26 posle podne »

Ok. Ispoštuj proceduru pre i nakon treninga. Nemoj forsirati, ako osetiš bol prekini
Javi kako je prošao trening
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #131 poslato: Oktobar 29, 2018, 01:12:27 posle podne »

Osecam se mnogo bolje nego pre 3-4 nedelje recimo. Mislim da nisam skroz "fit". Juce kad se ohladilo osetio sam malu bol. Medjutim danas sam kao nov.
Mislio sam u sredu. Ima drugar termin koji nije preterano zahtevan (iz mog igla) tako da mozda nije lose odatle krenuti.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #130 poslato: Oktobar 28, 2018, 05:47:19 posle podne »

Dobro, ti najbolje znaš kako se osećaš i kako je tekao oporavak.
Značajno je što u spektru različitih pokreta nema bola.
Kada si onda planirao fudbal?
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #129 poslato: Oktobar 28, 2018, 10:57:45 pre podne »

Sad sam bio da radim sprinteve. Ubacio sam i cucnjeve. Mislim da je ok proslo. Videcu kad se ohladi. U nekim momentima sam osetio malu bol. Medjutim nista straasno. Mislim da je to i normalno. Nisam radio promene pravca. Verujem da bih mogao, ako ovo prodje kako treba, da probam neki lagani fudbal. Cisto da probijem psihicku barijeru. Ne verujem da bi moglo stanje da mi se pogorsa!? Recimo, situacija od danas. Lopta se dokotrljala do ene, i sad treba da je vratim (recimo daljina 25-30 metara). Gledam u onu loptu pa se sav "stiso" da je sutnem a dame ne zaboli. Posle tek shvatim da sam jue sutnuo i da nista nisam osetio.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #128 poslato: Oktobar 27, 2018, 07:30:19 posle podne »

Bitno je imati psihološku sigurnost  :) :)
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #127 poslato: Oktobar 27, 2018, 12:09:19 posle podne »

Dogovoreno. Od ponedeljka cu tako da probam tako. Srecom  paje hitna odmah pored staze zatrcanje 😂😊😊
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #126 poslato: Oktobar 26, 2018, 11:19:33 posle podne »

Odlično!
Sledeće što ćeš uvesti jeste..nakon trčanja koje će ti biti vid zagrevanja. odradiš sprinteve.
Povećavaš deonice, eventualno promene smera, ili uz izvođenje elemenata tipa: 5 čučnjeva-sprint

Nakon par dana toga uvodiš i loptu, i stavljaš akcenat na sport-specifično zagrevanje
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #125 poslato: Oktobar 26, 2018, 10:49:49 posle podne »

Uvek na istom. Nabavio sam. Bio sam prepodne ponovo. PRVI put nakon FEBRUARA nikakav bol nisam osetio. Ni prilikom zagrevanja, ni prilikom trcanja, ni prilikom istezanja. Pri tom sam poprilicno nabacio kilazu tako da nije ni lako mojim nogama :) Toga sam tek postao svestan kad sam zavrsio.  Nije neka kilometraza (5kma) ali osvaki pocetak je tezak. Videcu kako ce ici situacija ali nadam se da cu uskoro juriti za loptom :)
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #124 poslato: Oktobar 26, 2018, 03:53:48 posle podne »

Bol je uvek na istom mestu?
Nabavi kremu da namažeš pre trčanja
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #123 poslato: Oktobar 25, 2018, 10:55:23 posle podne »

Juce posle trcanja me je bolelo kad se ohladilo. Ne mnogo, na skali od 1-5 recimo 2. Trcao sam prepodne inace. Posle nekog perioda je prestalo. Jutros sam ustao, prvi put posle nekoliko meseci da nisam nista osetio. Ni na prvom koraku iz kreveta. Danas nisam imao minut vremea nista da odradim ali cu sutra prepodne na trcanje ako minesto ne poremeti planove. Pa cemo videti.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #122 poslato: Oktobar 25, 2018, 07:21:00 posle podne »

Kako je? Ima li bilo kakvih tegoba?
Pridržavaš li se programa vežbi?
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #121 poslato: Oktobar 23, 2018, 11:14:04 posle podne »

Nisi dosadna, daleko od toga. Radicu i jedno i drugo. Danas sam radio vezbe za jacanje i plus sam ubacio par vezbi kojima se opterecuje primicac direktno. Mislim da je to ok proslo, tj videcu kad ustanem ujutru. Sutra cu probati opet dzoging u laganom ritmu. Nadam se nekom zadovoljavajucem ishodu. Doslo mi bilo u jednom momentu da batalim sve, tako da bi mi dobro dosli neki pozitivni signali da sve ide kako treba.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #120 poslato: Oktobar 23, 2018, 06:30:26 posle podne »

Znam da sam dosadna, ali ne zaboravi na zagrevanje i istezanje.. bar po 10 ak min zgrevanje i 15 istezanje. Trening bez toga kao da nisi uradio
I slobodno svaki drugi pauza
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #119 poslato: Oktobar 22, 2018, 11:11:52 posle podne »

Sutra cu poceti da radim vezbe za jacanje. Pa cu kombinovati to i trcanje, naizmenicno. Pa dokle stignem :) Naravno ubacicu i po neki dan pauze.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.