TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:39:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem sa preponom  (Pročitano 9882 puta)
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #178 poslato: Jun 04, 2019, 02:08:45 posle podne »

Nama je jos draze :)
Srdacan pozdrav.
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #177 poslato: Jun 03, 2019, 10:11:01 posle podne »

Pozdrav. Samo da se zahvalim na savetima i podrsci koju sam dobio na forumu. Zaista mi je znacilo. Vratio sam se sportu gotovo kao i pre povrede. Samo sto jos vise uzivam nego ranije :-) Sad se trudim da malo vise vodim racuna sto se tice zagrevanja i istezanja. Jos jednom hvala. Pozzz
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #176 poslato: April 24, 2019, 01:51:23 posle podne »

Iako deluju smešno ili ženstveno to su odlične izolacione sprave, lepo izoluju mišić i mogu biti veoma korisne kada su u pitanju povrede u sta si se i sam uverio :)

Slažem se, to su zaista dobre vežbe. Mnogo volim kada dele na "zenske" i "muške" sprave  :)
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #175 poslato: April 24, 2019, 01:50:16 posle podne »

Cao :).
Malo je duze trajao opravak ali sada deluje da je sve ok. Dogodilo mi se u jednom trenutku kada sam zapeo da sam malo istrgao nogu i osetio bol na istom mestu ali nije sprecilo dalji oporavak. U tom trenutku sam osetio puno povredu jer nije bilo ni malo prijatno.
Kako inace bude u pocetku sam radio redovno istezanje, vremenom je opala redovnost. Neke vezbe ni nisam mogao da radim jer nisam imao rekvizite. U teretani sam ubacio par nekih vezbi za noge sa manjim tezinama i obavezno istezanje posle treninga. Mislim da mi je ovde i pripomogle one "zenske" sprave sto sluzi za unutrasnji i spoljni deo butina. Bio sam sebi smesan na toj spravi ali kada sam osetio misice koje pogadja shvatio sam da izbegavam sasvim dobru spravu da se dopuni trening za noge.
Tako da sve u svemu pomoglo mi je rastezanje i nisam morao da se maltretiram sa zakazivanjem i odlazkom na terapije.
Hvala na konsultaciji  ;)
To je odlično, iz više razlofga. Prvo nema tegoba, drugo, nisi morao da ideš kod dr i na terapije, jer verujem da su ti vežbe pomogle mnogo bolje. A i shvatio si koliko su sve sprave u teretani korisne  :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #174 poslato: April 23, 2019, 11:03:09 posle podne »

Iako deluju smešno ili ženstveno to su odlične izolacione sprave, lepo izoluju mišić i mogu biti veoma korisne kada su u pitanju povrede u sta si se i sam uverio :)
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #173 poslato: April 23, 2019, 10:26:12 posle podne »

Cao :).
Malo je duze trajao opravak ali sada deluje da je sve ok. Dogodilo mi se u jednom trenutku kada sam zapeo da sam malo istrgao nogu i osetio bol na istom mestu ali nije sprecilo dalji oporavak. U tom trenutku sam osetio puno povredu jer nije bilo ni malo prijatno.
Kako inace bude u pocetku sam radio redovno istezanje, vremenom je opala redovnost. Neke vezbe ni nisam mogao da radim jer nisam imao rekvizite. U teretani sam ubacio par nekih vezbi za noge sa manjim tezinama i obavezno istezanje posle treninga. Mislim da mi je ovde i pripomogle one "zenske" sprave sto sluzi za unutrasnji i spoljni deo butina. Bio sam sebi smesan na toj spravi ali kada sam osetio misice koje pogadja shvatio sam da izbegavam sasvim dobru spravu da se dopuni trening za noge.
Tako da sve u svemu pomoglo mi je rastezanje i nisam morao da se maltretiram sa zakazivanjem i odlazkom na terapije.
Hvala na konsultaciji  ;)
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #172 poslato: April 17, 2019, 02:02:47 posle podne »

Pozdrav

Ima li tegoba?
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #171 poslato: Februar 04, 2019, 05:02:28 posle podne »

Hvala, javljam se  :)
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #170 poslato: Februar 03, 2019, 11:09:49 posle podne »

Ako neke vežbe dovode do bola, preskoči, pa se vrati na njih kroz dva-tri dana...
Za 5-7 dana javi kakva je situacija
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #169 poslato: Februar 03, 2019, 11:08:57 posle podne »

Ubaci ova istezanja:

https://youtu.be/KXtKt9-gCo8
https://youtu.be/IUYW2AwDLFU
https://youtu.be/y6g2iy5o_Z4
https://youtu.be/g70Jq2NjQwY
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #168 poslato: Februar 03, 2019, 10:47:17 posle podne »

Da li se javlja samo sa jedne strane?
U teretani, radiš li vežbe za trbušne, leđne mišiće, kao i istezanja posle svakog treninga?

Samo desna strana. Nesecam se da sam ikada imao indetican bol sa leve. Radim trbusne i ledjne, istezanje bas retko i po prilicno sam krut.


Citat
Nema bola kada npr kineš ili kašlješ?
Lokalno, da li ima promene boje kože, temperature, pojava otoka?
Nista bas od ovoga.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #167 poslato: Februar 03, 2019, 10:34:51 posle podne »

Nema bola kada npr kineš ili kašlješ?
Lokalno, da li ima promene boje kože, temperature, pojava otoka?
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #166 poslato: Februar 03, 2019, 10:31:57 posle podne »

Da li se javlja samo sa jedne strane?
U teretani, radiš li vežbe za trbušne, leđne mišiće, kao i istezanja posle svakog treninga?
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #165 poslato: Februar 03, 2019, 08:18:29 posle podne »

Ranije mi se desavalo posle duzeg pesacenja da se jako upali i da moram ceste pauze da pravim. To mi se desavalo kada setam po Fruskoj gori neku malo duzu rutu 10+ km. Posle par dana sve prodje. Nisam primecivao do sve negde do okt. 2018. mislim sam da ce brzo proci. Niti prolazi niti se pojacava bol.
Uglavnom u teretanu idem ali zadnjih godinu dana sam dosta proredio tako da je to prosecno 2 treninga nedeljno.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #164 poslato: Februar 03, 2019, 08:12:28 pre podne »

Koliko dugo unazad traju tegobe, otprilike?
Šta treniraš, koliko x ned, koliko sati/dan?

Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.