TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:46:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 202 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako promena vremena na satu utiče na zdravlje?  (Pročitano 46889 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #393 poslato: Maj 10, 2023, 11:02:23 pre podne »

Balans je često održati, naročito balansirati između privatnog i poslovnog života.
Da,ali moras tako inace ni u privatnom ni u poslovnom zivotu neces biti srecan i uspesan.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5899


« Odgovor #392 poslato: Maj 09, 2023, 08:56:54 posle podne »

Balans je često održati, naročito balansirati između privatnog i poslovnog života.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #391 poslato: Maj 08, 2023, 09:43:25 pre podne »

Kada objašnjavam pacijentima šta da koriste od terapije, onda gledam da uvek što detaljnije izložim. To je jedna od situacija gde se ništa ne podrazumeva, već mora sve da se dobro objasni.
I uvek ostavim kontakt broj da ako jos nije jasno slobodno da me kontaktiraju,naravno pod granicama normale,mislim ne u ponoc da me zovu,ali u neko normalno vreme.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Uh, veruj mi da je to u našoj profesiji veoma nezgodno... Svaka čast ako uspeš balansiran odnos da održiš.
Verujem i ne kazem da uvek uspevam,ali se zarko trudim.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3200


« Odgovor #390 poslato: Maj 06, 2023, 08:06:20 posle podne »

Kada objašnjavam pacijentima šta da koriste od terapije, onda gledam da uvek što detaljnije izložim. To je jedna od situacija gde se ništa ne podrazumeva, već mora sve da se dobro objasni.
I uvek ostavim kontakt broj da ako jos nije jasno slobodno da me kontaktiraju,naravno pod granicama normale,mislim ne u ponoc da me zovu,ali u neko normalno vreme.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Uh, veruj mi da je to u našoj profesiji veoma nezgodno... Svaka čast ako uspeš balansiran odnos da održiš.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #389 poslato: Maj 06, 2023, 05:57:05 posle podne »

Kada objašnjavam pacijentima šta da koriste od terapije, onda gledam da uvek što detaljnije izložim. To je jedna od situacija gde se ništa ne podrazumeva, već mora sve da se dobro objasni.
I uvek ostavim kontakt broj da ako jos nije jasno slobodno da me kontaktiraju,naravno pod granicama normale,mislim ne u ponoc da me zovu,ali u neko normalno vreme.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5899


« Odgovor #388 poslato: Maj 06, 2023, 05:04:39 posle podne »

Kada objašnjavam pacijentima šta da koriste od terapije, onda gledam da uvek što detaljnije izložim. To je jedna od situacija gde se ništa ne podrazumeva, već mora sve da se dobro objasni.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3200


« Odgovor #387 poslato: Maj 05, 2023, 07:46:57 posle podne »

Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Iskustvo ali i želja za tim. Nekada ljudi ili ne obraćaju pažnju na sebe ili pak odu u drugu krajnost. Treba da se uče šta znači zlatna sredina, kad je i zašto važna.
Zelju nisam naveo jer sam to smatrao da se to automatski podrazumeva,ali u pravu si,nismo svi isti.
Da,za krajnoste treba paziti u bilo cemu.
Danas se ništa ne podrazumeva, izgleda da na sve mora da se napomene u radu sa ljudima...
To jeste tako,samo mi nije jasno zasto.To sam primetio i kod dece a i kod klijenata da im sve moras reci.To pre nije bilo tako.
Iznenađujuće je koliko se u svemu pronalazi opravdanje. Eto i to je jedan od primera.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5899


« Odgovor #386 poslato: Maj 05, 2023, 01:30:15 posle podne »

Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Iskustvo ali i želja za tim. Nekada ljudi ili ne obraćaju pažnju na sebe ili pak odu u drugu krajnost. Treba da se uče šta znači zlatna sredina, kad je i zašto važna.
Zelju nisam naveo jer sam to smatrao da se to automatski podrazumeva,ali u pravu si,nismo svi isti.
Da,za krajnoste treba paziti u bilo cemu.
Danas se ništa ne podrazumeva, izgleda da na sve mora da se napomene u radu sa ljudima...
To jeste tako,samo mi nije jasno zasto.To sam primetio i kod dece a i kod klijenata da im sve moras reci.To pre nije bilo tako.
To ste zajedno u pravu. I ja mislim da je tako. Ranije se nešto podrazumevalo. U današnje vreme mora sve detaljno da se izloži.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #385 poslato: Maj 05, 2023, 09:13:33 pre podne »

Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Iskustvo ali i želja za tim. Nekada ljudi ili ne obraćaju pažnju na sebe ili pak odu u drugu krajnost. Treba da se uče šta znači zlatna sredina, kad je i zašto važna.
Zelju nisam naveo jer sam to smatrao da se to automatski podrazumeva,ali u pravu si,nismo svi isti.
Da,za krajnoste treba paziti u bilo cemu.
Danas se ništa ne podrazumeva, izgleda da na sve mora da se napomene u radu sa ljudima...
To jeste tako,samo mi nije jasno zasto.To sam primetio i kod dece a i kod klijenata da im sve moras reci.To pre nije bilo tako.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5899


« Odgovor #384 poslato: Maj 03, 2023, 10:00:09 posle podne »

Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Iskustvo ali i želja za tim. Nekada ljudi ili ne obraćaju pažnju na sebe ili pak odu u drugu krajnost. Treba da se uče šta znači zlatna sredina, kad je i zašto važna.
Tako je. Mnogi ljudi ne žele da osluškuju svoj organizam. Treba mnoge znakove koje nam telo šalje da oslušnemo, da znamo šta nam pokazuje. A ne da nismo zainteresovani.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3200


« Odgovor #383 poslato: Maj 03, 2023, 07:59:06 posle podne »

Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Iskustvo ali i želja za tim. Nekada ljudi ili ne obraćaju pažnju na sebe ili pak odu u drugu krajnost. Treba da se uče šta znači zlatna sredina, kad je i zašto važna.
Zelju nisam naveo jer sam to smatrao da se to automatski podrazumeva,ali u pravu si,nismo svi isti.
Da,za krajnoste treba paziti u bilo cemu.
Danas se ništa ne podrazumeva, izgleda da na sve mora da se napomene u radu sa ljudima...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #382 poslato: Maj 03, 2023, 11:21:55 pre podne »

Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Iskustvo ali i želja za tim. Nekada ljudi ili ne obraćaju pažnju na sebe ili pak odu u drugu krajnost. Treba da se uče šta znači zlatna sredina, kad je i zašto važna.
Zelju nisam naveo jer sam to smatrao da se to automatski podrazumeva,ali u pravu si,nismo svi isti.
Da,za krajnoste treba paziti u bilo cemu.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3200


« Odgovor #381 poslato: Maj 01, 2023, 07:08:09 posle podne »

Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Iskustvo ali i želja za tim. Nekada ljudi ili ne obraćaju pažnju na sebe ili pak odu u drugu krajnost. Treba da se uče šta znači zlatna sredina, kad je i zašto važna.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #380 poslato: April 30, 2023, 04:05:43 posle podne »

Još jedan primer koliko je sve različito od osobe do osobe.
Nije ni čudo što ne mogu da se dogovore oko jednog računanja vremena. 😅
Ma neka izaberu koje god, samo da prestane ova promena vremena. Živelo se i pre toga, pa nikome ništa nije nedostajalo.

Tako je. Bolje da racunaju koliko se sekund menja.
Da menjamo sekund napred, sekund nazad ;D

Ne, vec se "velicina" sekunda menja konstantno, a o tome niko ne prica.
Sad je to verovatno relativistička stvar. I šta može da se uradi po tom pitanju?

Ljudi su to dokazali, naucnici, samo se niko ne bavi time i kako to utice na nas.
Verovatno da utiče, a da ne znamo. Zanimljive informacije si izneo.
Nekada je najbolje da ne razmišljamo o stvarima na koje ne možemo uticati da nas to ne bi povuklo ka lošem raspoloženju.
Ja se vodim sa time,to je Luke Stoltman rekao da se ne nervira  za takve stvari na koje ne moze uticati ,nego se fokusira na one koje moze i to je to. ;)

Ali, ovo su infrmacije....kakvo ljucenje, nerviranje,....sirimo vidike
Ne radi se samo o nama nego o ljudima koji citaju ovaj forum. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #379 poslato: April 30, 2023, 04:04:34 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)
Svakako treba svako da se potrudi da spoljašnje okolnosti što manje utiču na raspoloženje ali nije uvek to moguće.

Upravo tako...i  ne treba kriviti sebe zbog toga
Nikako,slazem se.
Naravno da ne treba kriviti sebe. Trudimo se da budemo dobro raspoloženi, ali nekada jednostavno ne uspevamo. Ne znači da treba da izgubimo volju. Ide novi dan, pa se sve menja :)
Sve je prolazno pa i loši trenuci i loše raspoloženje. Malo više snage da se uloži i možemo prevazići promene raspoloženja usled promena vremena.
Tako je. Kao što kažu- posle kiše sledi Sunce. Tako da je to na nama da se svakodnevno trudimo da budemo dobro raspoloženi. Nekada nije takav dan, ali će biti bolje sutra. Samo tako razmišljati i verujem da će nam svima pomoći.

Moramo verovati, a takodje moramo slusati svoje telo.
Slusanje tela je najvaznije samo za to treba iskustvo. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 202 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.