TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:16:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da se probudite sveži i odmorni  (Pročitano 8350 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #59 poslato: Decembar 16, 2022, 09:51:33 pre podne »

Najverovatnije jeste,nisam ulazio u dublju analizu,jel radi,a dok imam resenje nemam nameru da menjam.
Najvažnije je da tebi tako odgovara. Pronašao si neki mod i onda tako i treba da bude.
Sasvim slucajno sam probao to i radi mi.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #58 poslato: Decembar 15, 2022, 10:36:45 posle podne »

Najverovatnije jeste,nisam ulazio u dublju analizu,jel radi,a dok imam resenje nemam nameru da menjam.
Najvažnije je da tebi tako odgovara. Pronašao si neki mod i onda tako i treba da bude.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #57 poslato: Decembar 15, 2022, 10:17:11 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.

Nemam rutinu osim da legnem i zaspim brzo. :D
Dobro ti je to. Ja ne mogu uvek brzo da se uspavam.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #56 poslato: Decembar 15, 2022, 10:15:29 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.
Gledanje televizije,ali nesto totalno opustajuce u smislu Animal Planeta ili Discovery channela
Dobro. To jeste u redu. Samo ne znam da li ti smeta posle da zaspiš. Ne mislim zbog sadržaja emisija, već zbog svetlosti od ekrana. To je slično kao i na mobilnim telefonima i kompjuterima.
Kompjuter i mobilni mi smetaju ali televizor ne.Interesantno je ali je tako.Stavise ako se probudi nocu i ne mogu odmah da zaspim onda ja opet ukljucim tv i posle par minuta spavam,a da ga ne ukljucim satima bih se vrteo u krevetu.
Zanimljivo. Mada znam ljude koji se isto lako uspavaju uz tv. Ja nemam tv u spavaćoj sobi, ali verujem da bi mi ne bi smetalo nekada da se uspavam uz tv :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #55 poslato: Decembar 15, 2022, 05:26:07 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.

Nemam rutinu osim da legnem i zaspim brzo. :D
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #54 poslato: Decembar 15, 2022, 05:24:08 posle podne »

Najverovatnije jeste,nisam ulazio u dublju analizu,jel radi,a dok imam resenje nemam nameru da menjam.
Naravno. Tako i treba, bez opterećenja...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #53 poslato: Decembar 15, 2022, 12:52:59 posle podne »

Najverovatnije jeste,nisam ulazio u dublju analizu,jel radi,a dok imam resenje nemam nameru da menjam.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #52 poslato: Decembar 14, 2022, 02:02:04 posle podne »

Kompjuter i mobilni mi smetaju ali televizor ne.Interesantno je ali je tako.Stavise ako se probudi nocu i ne mogu odmah da zaspim onda ja opet ukljucim tv i posle par minuta spavam,a da ga ne ukljucim satima bih se vrteo u krevetu.
To je više neki psihološki efekat.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #51 poslato: Decembar 14, 2022, 12:59:25 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.
Gledanje televizije,ali nesto totalno opustajuce u smislu Animal Planeta ili Discovery channela
Dobro. To jeste u redu. Samo ne znam da li ti smeta posle da zaspiš. Ne mislim zbog sadržaja emisija, već zbog svetlosti od ekrana. To je slično kao i na mobilnim telefonima i kompjuterima.
Kompjuter i mobilni mi smetaju ali televizor ne.Interesantno je ali je tako.Stavise ako se probudi nocu i ne mogu odmah da zaspim onda ja opet ukljucim tv i posle par minuta spavam,a da ga ne ukljucim satima bih se vrteo u krevetu.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #50 poslato: Decembar 13, 2022, 10:02:01 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.
Gledanje televizije,ali nesto totalno opustajuce u smislu Animal Planeta ili Discovery channela
Dobro. To jeste u redu. Samo ne znam da li ti smeta posle da zaspiš. Ne mislim zbog sadržaja emisija, već zbog svetlosti od ekrana. To je slično kao i na mobilnim telefonima i kompjuterima.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #49 poslato: Decembar 11, 2022, 08:58:28 posle podne »

Genetika u svemu ima neki procenat učešća ali je daleko manji nego što se ljudi "vade" na genetiku i koriste njom kao izgovor.
Ovo moram da pokazem svom sinu da i on vidi,jer ja to njemu vec duze vreme pokusavam da objasnim,ali mi ne veruje ili se pravi da mi ne veruje jer se i dalje vadi na genetiku u nekim stvarima.
Ako je u adolescentskim godinama to je česta pojava. 😅
Da,u tom je dobu,zato sam i naveo. :D
Da,sa adolescentima je teško, isto kao i sa tvrdoglavim pesimistima. Verujem da ćeš ti uspešno korigovati to.
Najbitnije je da u mladosti ima ko da nas ispravi, kasnije je ti već teže promenjiva navika.
Hvala lepo,trudim se.
Da,svestan sam i dajem sve od sebe.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #48 poslato: Decembar 11, 2022, 08:57:11 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.
Gledanje televizije,ali nesto totalno opustajuce u smislu Animal Planeta ili Discovery channela
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #47 poslato: Decembar 11, 2022, 07:03:45 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.
Nemam ni ja. Nisam ljubitelj rutina, samo se trudiš da što rasterećenje i uspešnije savladavši sve, onako kako si u mogućnosti i kako ti prija.
Slažem se. Nekada rutine dodatno mogu povećati anksioznost.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #46 poslato: Decembar 11, 2022, 06:57:47 posle podne »

Jel ima neko od vas neku rutinu pred spavanje? Ispijanje čaja ili nešto slično? Ja nemam iskreno.
Nemam ni ja. Nisam ljubitelj rutina, samo se trudiš da što rasterećenje i uspešnije savladavši sve, onako kako si u mogućnosti i kako ti prija.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #45 poslato: Decembar 11, 2022, 06:56:44 posle podne »

Genetika u svemu ima neki procenat učešća ali je daleko manji nego što se ljudi "vade" na genetiku i koriste njom kao izgovor.
Ovo moram da pokazem svom sinu da i on vidi,jer ja to njemu vec duze vreme pokusavam da objasnim,ali mi ne veruje ili se pravi da mi ne veruje jer se i dalje vadi na genetiku u nekim stvarima.
Ako je u adolescentskim godinama to je česta pojava. 😅
Da,u tom je dobu,zato sam i naveo. :D
Da,sa adolescentima je teško, isto kao i sa tvrdoglavim pesimistima. Verujem da ćeš ti uspešno korigovati to.
Najbitnije je da u mladosti ima ko da nas ispravi, kasnije je ti već teže promenjiva navika.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.