TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:57:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da se probudite sveži i odmorni  (Pročitano 8344 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #149 poslato: Januar 21, 2023, 08:17:02 posle podne »

Interesuje me da li promena vremena utiče na stvaranje osećaja nelagode u predelima starih povreda kod vas?
Znate kad ljudi kažu da ih stara povreda boli sa promenom vremena, da li se to javlja kod vas?
To zavisi.Kod moje najvece povrede,lopatice i ramena osetim onda kada bude jako hladno oko -10 i nize,ali na toplo vreme ne.A i to zavisi jer nije svaki put tako.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #148 poslato: Januar 21, 2023, 01:11:49 posle podne »

Interesuje me da li promena vremena utiče na stvaranje osećaja nelagode u predelima starih povreda kod vas?
Znate kad ljudi kažu da ih stara povreda boli sa promenom vremena, da li se to javlja kod vas?

Kod mene apsolutno ne. Imao sam dosta povreda i nikada ne osetim tegobe pri promeni vremena.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #147 poslato: Januar 21, 2023, 01:10:44 posle podne »

Da, da, i onda sneg padne u Maju. 😁
I onda mozes da pevas Severininu pesmu:videla sam sneg u maju.... ;D ;D ;D
Pokusao sam da izbegnem to, ali eto tebe. 😃
[/quote]
Sorry,morao sam.Dao si mi visoku loptu,a ja nisam izdrzao da ne smeciram. ;)
[/quote]

Pa nego kako. 😁
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #146 poslato: Januar 21, 2023, 01:10:08 posle podne »

Kako li si uspeo da se naviknes na suprotnosti 😁
Suprotnosti u smislu da jedan dan bude jako toplo recimo 35 stepeni a drugi dan 15 stepeni e to i ja osetim,zato sam rekao da sve mogu da podnesem samo da ne bude nagla promena.
Sto se razloga tice kako sam uspeo da se naviknem odgovor je jednostavan:zivot me naterao. ;)

Pretpostavio sam, ali sam morao pitati. 😊
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #145 poslato: Januar 21, 2023, 01:08:36 posle podne »

Meni Februar deluje bas hladno u odnosu na Januar...
Da,to je normalno,jer je vise dana kada temperatura dnevna ne prelazi preko 10 stepeni a u januaru,skoro pola januara je bilo preko 10 stepeni.

Apsolutno se ne zalimo na to. 😂
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #144 poslato: Januar 20, 2023, 07:09:03 posle podne »

Interesuje me da li promena vremena utiče na stvaranje osećaja nelagode u predelima starih povreda kod vas?
Znate kad ljudi kažu da ih stara povreda boli sa promenom vremena, da li se to javlja kod vas?
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #143 poslato: Januar 20, 2023, 08:52:57 pre podne »

Da, da, i onda sneg padne u Maju. 😁
I onda mozes da pevas Severininu pesmu:videla sam sneg u maju.... ;D ;D ;D
[/quote]
Pokusao sam da izbegnem to, ali eto tebe. 😃
[/quote]
Sorry,morao sam.Dao si mi visoku loptu,a ja nisam izdrzao da ne smeciram. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #142 poslato: Januar 20, 2023, 08:51:29 pre podne »

Kako li si uspeo da se naviknes na suprotnosti 😁
Suprotnosti u smislu da jedan dan bude jako toplo recimo 35 stepeni a drugi dan 15 stepeni e to i ja osetim,zato sam rekao da sve mogu da podnesem samo da ne bude nagla promena.
Sto se razloga tice kako sam uspeo da se naviknem odgovor je jednostavan:zivot me naterao. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #141 poslato: Januar 20, 2023, 08:48:41 pre podne »

Meni Februar deluje bas hladno u odnosu na Januar...
Da,to je normalno,jer je vise dana kada temperatura dnevna ne prelazi preko 10 stepeni a u januaru,skoro pola januara je bilo preko 10 stepeni.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #140 poslato: Januar 19, 2023, 07:27:54 posle podne »

Moramo se prilagođavati klimatskim promenama koliko god teško bilo za razumevanje. Pošto je sad zima recimo od februara do aprila treba tako i razmišljati i usklađivati obaveze shodno promenama vremena.

Na koje obaveze mislis?
Generalno sve. Planiranje odmora, zimovanja, treninga, svakodnevnih aktivnosti. Pošto je mnogima sneg izgovor da nešto rade ili ne rade. Npr sad se može šetati i u Januaru ali ne u Martu, a ranije je bilo drugačije.
Da, to je apsolutno tacno.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #139 poslato: Januar 18, 2023, 07:27:42 posle podne »

Moramo se prilagođavati klimatskim promenama koliko god teško bilo za razumevanje. Pošto je sad zima recimo od februara do aprila treba tako i razmišljati i usklađivati obaveze shodno promenama vremena.

Na koje obaveze mislis?
Generalno sve. Planiranje odmora, zimovanja, treninga, svakodnevnih aktivnosti. Pošto je mnogima sneg izgovor da nešto rade ili ne rade. Npr sad se može šetati i u Januaru ali ne u Martu, a ranije je bilo drugačije.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #138 poslato: Januar 18, 2023, 07:12:09 posle podne »

Ja bih ipak savetovala svima da probaju oko 21-22 h neki put da se uspavaju, posebno sad kako je zimsko doba. Ranijim buđenjem imaće više dana i svetlosti na raspolaganju i samim tim biće svežiji.

A oni koji u osam lezu? :D
Oni ustaju sa kokoskama. ;D ;D ;D
Naučnici iz oblasti medicine su počeli da savetuju da se sa zalaskom sunca leže, sa izlaskom budi. To naravno kad je leto i letnje računanje vremena. Zimi se samo treba pridržavati te satnica.

A zimi kao medvedi :D
Ok, uklapam se u savet lekara. :)

Znam da ima i onih koji bi prezimili kao medvedi... 😁 Ali to su samo fantazije. 😁

Uh, ni malo mi ne zvuci kao fantazija. 😁
Pa do skora nije ni bilo zime. Sada onda možemo sa krenemo za zimskim snom. Hibernacija na delu ;D
Ne verujem da cemo ove godine imati klasicnu zimu.Mozda 4-5 dana nekog blagog minusa,mozda malo vodenog snega koje ce se odmah i istopiti i to je to.
Izgleda da će tako biti. Mada nikad se ne zna da li će biti hladnije u februaru, pa čak i u martu.

Da, da, i onda sneg padne u Maju. 😁
I onda mozes da pevas Severininu pesmu:videla sam sneg u maju.... ;D ;D ;D

Pokusao sam da izbegnem to, ali eto tebe. 😃
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #137 poslato: Januar 18, 2023, 07:11:29 posle podne »

Ja bih ipak savetovala svima da probaju oko 21-22 h neki put da se uspavaju, posebno sad kako je zimsko doba. Ranijim buđenjem imaće više dana i svetlosti na raspolaganju i samim tim biće svežiji.

A oni koji u osam lezu? :D
Oni ustaju sa kokoskama. ;D ;D ;D
Naučnici iz oblasti medicine su počeli da savetuju da se sa zalaskom sunca leže, sa izlaskom budi. To naravno kad je leto i letnje računanje vremena. Zimi se samo treba pridržavati te satnica.

A zimi kao medvedi :D
Ok, uklapam se u savet lekara. :)

Znam da ima i onih koji bi prezimili kao medvedi... 😁 Ali to su samo fantazije. 😁

Uh, ni malo mi ne zvuci kao fantazija. 😁
Pa do skora nije ni bilo zime. Sada onda možemo sa krenemo za zimskim snom. Hibernacija na delu ;D

Meni je sve ispod 15 zima. A tek kada vidim oko nule.....
Ja sve volim osim vetra.Moze i plus 40 i -20 samo ne sa jednog dana na drugi i da ne bude vetra.I jedan i drugi imaju svojih prednosti.Meni zimi u garazi gde vezbam ako bude vise oko 6 stepeni onda je to meni toplo,jer obicno bude manje,a vezbam u trenerci i kapi.I navikao sam se.Leti vezbam napolju,onda u kratkim pantolama i majice kratkih rukava i to je to.
Kako li si uspeo da se naviknes na suprotnosti 😁
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #136 poslato: Januar 18, 2023, 07:10:17 posle podne »

Ja bih ipak savetovala svima da probaju oko 21-22 h neki put da se uspavaju, posebno sad kako je zimsko doba. Ranijim buđenjem imaće više dana i svetlosti na raspolaganju i samim tim biće svežiji.

A oni koji u osam lezu? :D
Oni ustaju sa kokoskama. ;D ;D ;D
Naučnici iz oblasti medicine su počeli da savetuju da se sa zalaskom sunca leže, sa izlaskom budi. To naravno kad je leto i letnje računanje vremena. Zimi se samo treba pridržavati te satnica.

A zimi kao medvedi :D
Ok, uklapam se u savet lekara. :)

Znam da ima i onih koji bi prezimili kao medvedi... 😁 Ali to su samo fantazije. 😁

Uh, ni malo mi ne zvuci kao fantazija. 😁
Pa do skora nije ni bilo zime. Sada onda možemo sa krenemo za zimskim snom. Hibernacija na delu ;D
Ne verujem da cemo ove godine imati klasicnu zimu.Mozda 4-5 dana nekog blagog minusa,mozda malo vodenog snega koje ce se odmah i istopiti i to je to.
Izgleda da će tako biti. Mada nikad se ne zna da li će biti hladnije u februaru, pa čak i u martu.
Bice hladno i u februaru i u martu ali nece biti hladnije.Barem su tako rekli meteorolozi.Ako oni grese onda gresim i ja.
Meni Februar deluje bas hladno u odnosu na Januar...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #135 poslato: Januar 18, 2023, 07:09:24 posle podne »

Moramo se prilagođavati klimatskim promenama koliko god teško bilo za razumevanje. Pošto je sad zima recimo od februara do aprila treba tako i razmišljati i usklađivati obaveze shodno promenama vremena.

Na koje obaveze mislis?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.464 sekundi sa 18 upita.