TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395710 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 23, 2024, 01:15:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 399714 puta)
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #96 poslato: Jun 16, 2008, 08:43:45 posle podne »

Jel neko probao onaj sumeci kreatin od biotech-a,cena mu je 520 din,pa me interesuje da li to ista vredi???


Hvala!!!
koliko para toliko muzike :)
Sačuvana
SimpsonS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #95 poslato: Jun 16, 2008, 08:38:15 posle podne »

Jel neko probao onaj sumeci kreatin od biotech-a,cena mu je 520 din,pa me interesuje da li to ista vredi???


Hvala!!!
Sačuvana
Treniraj maksimalno ili idi kuci!!!
SimpsonS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #94 poslato: Jun 16, 2008, 08:17:42 posle podne »

I jos sam samo zaboravio pitati da li cemi snaga ostati ili ce i to mozda opasti?
Sačuvana
Treniraj maksimalno ili idi kuci!!!
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #93 poslato: Jun 16, 2008, 03:58:22 posle podne »

Imam jedno pitanje... Popio sam oko 250g kreatina(SciTec Nutrition),danas sam popio sve, obim ruke mi je bio 38cm bez hemije i uzimanjem kreatina mi je narasla ruka na 39cm,sad me najvise interesuje da li i koliko ce mi ruka opasti. Sve se nadam da nece puno jer ipak nisam uzeo puno kreatina. Hvala unapred!!!

Ako si se dobro hranio,i ako nastavis dobro da se hranis i da treniras,onda verovatno neces ni
primetiti opadanje.
I da znas,da se termin "hemija" koristi za anabolicke steroide,a ne za preparate kao sto je kreatin,
ovako nas malo zbunjujes
Sačuvana
   
Lokk1
Gost
« Odgovor #92 poslato: Jun 16, 2008, 03:01:45 posle podne »

pa nastavi da trenirash istim intenzitetom ..dobro se hidriraj i nadaj se da ti nije navukao kreatin puno vode .. jer ako je ruka porasla od vode to ce ti i otici a ako je porasla od teshkih treninga i dobre ishrane verovatno ce ostati .... ali verovatno je neshto izmedju tako da ne bi trebalo puno da opadne ..
Sačuvana
SimpsonS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #91 poslato: Jun 16, 2008, 02:34:05 posle podne »

Imam jedno pitanje... Popio sam oko 250g kreatina(SciTec Nutrition),danas sam popio sve, obim ruke mi je bio 38cm bez hemije i uzimanjem kreatina mi je narasla ruka na 39cm,sad me najvise interesuje da li i koliko ce mi ruka opasti. Sve se nadam da nece puno jer ipak nisam uzeo puno kreatina. Hvala unapred!!!
Sačuvana
Treniraj maksimalno ili idi kuci!!!
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #90 poslato: Jun 13, 2008, 09:04:33 pre podne »

Evo jos malo da spamujem temu :D

Proslo je tacno 20 dana od prestanka uzimanja kreatina, variram izmedju 73 i 74 kile, uz to ne treniram vec 10 dana zbog povrede o kojoj sam pisao, ali se zato hranim dobro i uzimam 2 merice whey-a ujutru cim ustanem i uvece.

Zadovoljan sam ;D
Sačuvana
Squat till u puke!
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #89 poslato: Jun 12, 2008, 06:08:10 posle podne »

Tako je... to sam hteo da kazem ;D

Mada, ja sam uzeo kreatin odmah po kretanju u teretanu i nisam vezbao neko vreme da se malo vratim u formu, pa je verovatno kreatin dao snage misicima da odrade vise, a tetive nisu bile spremne na to...

...ali to je vec moja greska... nisam poslushao markonija koji je rekao da ne uzimam kreatin odmah, posto je i on na TEZI nacin naucio da se to ne radi tako... hehe...
Sačuvana
Squat till u puke!
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #88 poslato: Jun 12, 2008, 02:44:51 posle podne »

Znaci,ono sto je bitno za nas koji pijemo kreatin,jeste da
smetnje koji si osecao nemaju veze sa uzimanjem kreatina.
Sačuvana
   
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #87 poslato: Jun 12, 2008, 12:33:39 posle podne »

Radi se o upali pripoja izmedju misica grudnog kosha i kostiju, koje se prostiralo sve od grudne kosti, pa sve do plecki... sad idem nekih nedelju dana svaki dan po 20 minuta da mi prikace neke magnete da brze prodje ;D bice zanimljivo... hehehe
Sačuvana
Squat till u puke!
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #86 poslato: Jun 12, 2008, 09:46:32 pre podne »

E ovako... izneo bih neke svoje stavove o kreatinu.

Ovaj suplement sam pio u 2 navrata, oba puta po 400g od universala. Oba puta sam dobio po 7-8 kila vode i to donekle uspeo da zadrzim (ovaj drugi put jos uvek utvrdjujem).
Ono sto sam ja primetio je da kreatin na neki nacin utice na moje srce. Naime, prvih mesec dana prolazi sasvim ok, dok posle tih mesec dana osecam smetnje. Osecam se kao da mi je srce naduveno i da nema prostora u grudnom kosu, te po ceo dan osecam stegnutost u tom predelu a utisak je da ce mi srce puci... nemogu da utvrdim da li je ovo samo na nervnoj bazi ili je stvarno tako... cak sam se jednom probudio u sred noci... sanjao sam da mi je srce stalo i da je ponovo krenulo za 2-3 sekunde, tada sam se probudio i iskocio iz kreveta sa nikad vecim pulsom... jednostavno, ovo mi se nikad nije desilo i zabrinuo sam se...
zadnjih dana kosriscenja kreatina je bilo stvarno zeznuto... iako mi je ostalo samo josh 50g grama ipak sam reshio da u tom trenutku prestanem, i za zivo cudo, stegnutost me drzala josh 2-3 dana i posle toga NISTA... sve kao ranije...
zaboravio sam jos da napisem da mi je desilo i na treningu da me boli grudni kos (u predelu srca me nesto zaboli) kada recimo radim triceps, stojeci, vucem lat rukama ka dole (neznam kako se zove) pa znate smao se onda zgrcite u tom polozaju e tad me je cesto znalo zaboleti...

Nemogu da garantujem da je to od kreatina ali ja ga sigurno necu vishe uzimati, mozda cu smao probati ovaj kre-alkalyn ali ako samo osetim malu bol odmah cu ga baciti u kantu...
josh me zanima da li je neko imao slicnih iskustava???????

Update informacija ;D

Bio na sportskom pregledu... radio EKG normalno i pod naporom, sve je ok, savrseno... zatim radio malo vezbe istezanja, merio pritisak i tu je sve ok... posle razgovora sa doktorkom dosla je do zakljucka da je problem bio u tome sto se nisam zagrevao pre treninga, tj. nisam DOVOLJNO zagrevao grudni kosh, pa zbog toga dolazi do osecanja zgrcenosti u grudima. Zajedno s tim, postojala je i povreda ledja posle jednog treninga propadanja, pa je i to, kao i donekle kriva kicma uticalo na celu tu situaciju. Mirovacu 2-3 dana i mazacu neku kremu, a onda povratak u teretanu... JEDVA CEKAM ;D
Sačuvana
Squat till u puke!
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #85 poslato: Jun 11, 2008, 11:11:08 pre podne »

Ako sam dobro razumeo,pio si sumeci deset dana,pa si napravio pauzu sedam dana.
Ako je tako,oda bolje da odradis punjenje.
Sačuvana
   
WaterpoloMan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108

Go Hard Or Go Home

« Odgovor #84 poslato: Jun 11, 2008, 10:35:34 pre podne »

Poz drustvo, nije me bilo jedno vreme pa se evo sad vracam forumu :)

Ovako video sam naslov teme pa reko da postavim ovde pitanje, interesuje me posto sam pre nekih 7 dana pio sumeci kreatin nekih 10 dana (valjda razumete :) ) pa sad posto hocu da uzmem u prahu interesuje me da li sve ostaje normalno sa fazom punjenja ili se sad to menja ? Za sumeci nema faza punjenja pa me sve to sad buni ?

Unapred hvala !
Sačuvana
:)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #83 poslato: Jun 06, 2008, 01:06:57 pre podne »

 8) 8) 8)

Stim&Trim nije naziv akcije,vec je to naziv sagorevaca
masti koji je na akciji :)

Evo linka www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=MP356

I molim te da na ovoj temi neides u off. :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
TheTruth
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


Paul Pierce The Truth

« Odgovor #82 poslato: Jun 05, 2008, 11:44:23 posle podne »

Citat
PANSPORT AKCIJA

Stim&Trim i Isostar Powder
Obaveštavamo naše cenjene kupce da i tokom juna meseca traje AKCIJA STIM&TRIM 1 PLATIŠ + 1 GRATIS kao i PROMOTIVNA CENA ISOSTAR POWDER-a OD 490 DINARA + POKLON BIDON!!!

Akcija traje DOK TRAJU ZALIHE!!!


Vaš Pansport!

Ta akcija STIM&TRIM se odnosi na sve proizvode?
Sačuvana
Paul Pierce THE TRUTH!!
Stranice: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.