TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396011 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 05, 2024, 07:01:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 401436 puta)
Mareska
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74

« Odgovor #111 poslato: Jun 19, 2008, 03:15:14 pre podne »

e hvala vam monika i jojevta! imam jos jedno pitanje samo.
Posto pojedem posni sir pred spavanje i mleko, a sad kad sam u fazi punjenja trebao bi i kreatin pred spavanje da popijem, kako da uskladim to?
Koliki razmak mora da bude izmedju mlecnih proizvoda i kreatina?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #110 poslato: Jun 18, 2008, 05:24:42 posle podne »

solidan je, ali da postoje bolji od njega - postoje...      pijes ga obavezno i u danima kad ne treniras.
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #109 poslato: Jun 18, 2008, 12:00:43 posle podne »

Pio sam ga ja pre 3 godine,kreatin ko kreatin,radi svoj posao
malo je krupniji ,slabije se rastvara.....ali dobro
Sačuvana
Mareska
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74

« Odgovor #108 poslato: Jun 17, 2008, 06:10:02 posle podne »

Ok hvala.
Evo uzeo sam sad monohidrat od Scitec Nutritiona, jel imao neko iskustva kakav je??
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #107 poslato: Jun 17, 2008, 01:39:11 posle podne »

kad radim fazu punjenja, jel 20g pijem i u danima kad ne treniram?

DA
Sačuvana
Mareska
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74

« Odgovor #106 poslato: Jun 17, 2008, 01:35:30 posle podne »

kad radim fazu punjenja, jel 20g pijem i u danima kad ne treniram?
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #105 poslato: Jun 17, 2008, 09:54:49 pre podne »

Pa, ne mora da znaci...
Svaka osoba je individualna, tako da ce da reaguje na svoj nacin (bolje ili losije)...
Sačuvana
I don't give a fuck
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #104 poslato: Jun 17, 2008, 09:52:35 pre podne »

Muscle Techov kreatin je preskup
realno!

mozda bi iste ili malo losije rez dobio sa nekim jeftinijim


sto jeftinije,sve manji efekt :D
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Mister021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #103 poslato: Jun 16, 2008, 11:21:22 posle podne »

8) 8) 8)

Imam jedno pitanje... Popio sam oko 250g kreatina(SciTec Nutrition),danas sam popio sve, obim ruke mi je bio 38cm bez hemije i uzimanjem kreatina mi je narasla ruka na 39cm,sad me najvise interesuje da li i koliko ce mi ruka opasti. Sve se nadam da nece puno jer ipak nisam uzeo puno kreatina. Hvala unapred!!!

Kreatin sluzi za snagu,koliko ces mase dobiti i zadrzati zavisi od tvoje ishrane,saplementacije i treninga :)
Ako si ispostovao ova tri,neces nista izgubiti. :)

I jos sam samo zaboravio pitati da li cemi snaga ostati ili ce i to mozda opasti?

Snaga koju si dobio sa kreatinom ce opasti  :)

Jel neko probao onaj sumeci kreatin od biotech-a,cena mu je 520 din,pa me interesuje da li to ista vredi???


Hvala!!!

Veoma kratko-NE :)

Meni se obim ruke za 2 nedelje povecao oko 1cm od Muscletech Hardcore Craeatina ( za koji je Monika rekla da je odlican,sto ja i potvrdjujem :D ),radio sam 7 dana "punjenje" po 20 gr i posle 10 gr radnim odnosno 5 gr neradnim danima,sa dextrozom naravno( radni dani se naravno odnose na dane u teretani )...A kao i uvek u mom slucaju,kilaza stoji nepromenjena  :o Shvatam ja da je verovatno kreatin povuko vodu,ali da kilaza i dalje stoji nepromenjena...No,to je u mom slucaju,nebitno,mozda tako treba(mada cisto sumnjam po pricama drugih ljudi koji su ga korisitili)... :-\  Al stvarno,ja sam poslusao Moniku,procito da hvali ovaj kreatin na jednoj od predhodnih stranica,po odnosu cene sam video da je to medju najskupljim kreatinima i eto,u mom slucaju deluje...  :)

Muscle Techov kreatin je stvarno extra,a to sto si rekao je vise nego moguce,jer je voda koju misic navuce nedovoljna da se
pokaze na vagi,ali vise nego dovoljna da misicu da punocu i veci izgled.Ali,nezaboravi ono najbitnije,kreatin se nepije zato sto ce ti
tokom uzimanja misici delovati puniji niti zbog mase koju vecina dobije od zadrzane tecnosti,vec zbog vece snage na treningu,
koju treba da usmeris na jace treninge+dobra ishrana  i saplementacija i eto kvalitetne mase koja ostaje i nakon prestanka
uzimanja kreatina. :)
U potpunosti se slazem sa svime sto si rekao. :) Jedino mi je ovo pretstavljalo nedoumicu,oko promene telesne tezine...Hvala. :)
Sačuvana
Pozdrav za drugove iz teretane i za drugove sa druge strane zakona sto ne plase se nikoga.
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #102 poslato: Jun 16, 2008, 11:05:33 posle podne »

Muscle Techov kreatin je preskup
realno!

mozda bi iste ili malo losije rez dobio sa nekim jeftinijim
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #101 poslato: Jun 16, 2008, 10:48:31 posle podne »

 8) 8) 8)

Imam jedno pitanje... Popio sam oko 250g kreatina(SciTec Nutrition),danas sam popio sve, obim ruke mi je bio 38cm bez hemije i uzimanjem kreatina mi je narasla ruka na 39cm,sad me najvise interesuje da li i koliko ce mi ruka opasti. Sve se nadam da nece puno jer ipak nisam uzeo puno kreatina. Hvala unapred!!!

Kreatin sluzi za snagu,koliko ces mase dobiti i zadrzati zavisi od tvoje ishrane,saplementacije i treninga :)
Ako si ispostovao ova tri,neces nista izgubiti. :)

I jos sam samo zaboravio pitati da li cemi snaga ostati ili ce i to mozda opasti?

Snaga koju si dobio sa kreatinom ce opasti  :)

Jel neko probao onaj sumeci kreatin od biotech-a,cena mu je 520 din,pa me interesuje da li to ista vredi???


Hvala!!!

Veoma kratko-NE :)

Meni se obim ruke za 2 nedelje povecao oko 1cm od Muscletech Hardcore Craeatina ( za koji je Monika rekla da je odlican,sto ja i potvrdjujem :D ),radio sam 7 dana "punjenje" po 20 gr i posle 10 gr radnim odnosno 5 gr neradnim danima,sa dextrozom naravno( radni dani se naravno odnose na dane u teretani )...A kao i uvek u mom slucaju,kilaza stoji nepromenjena  :o Shvatam ja da je verovatno kreatin povuko vodu,ali da kilaza i dalje stoji nepromenjena...No,to je u mom slucaju,nebitno,mozda tako treba(mada cisto sumnjam po pricama drugih ljudi koji su ga korisitili)... :-\  Al stvarno,ja sam poslusao Moniku,procito da hvali ovaj kreatin na jednoj od predhodnih stranica,po odnosu cene sam video da je to medju najskupljim kreatinima i eto,u mom slucaju deluje...  :)

Muscle Techov kreatin je stvarno extra,a to sto si rekao je vise nego moguce,jer je voda koju misic navuce nedovoljna da se
pokaze na vagi,ali vise nego dovoljna da misicu da punocu i veci izgled.Ali,nezaboravi ono najbitnije,kreatin se nepije zato sto ce ti
tokom uzimanja misici delovati puniji niti zbog mase koju vecina dobije od zadrzane tecnosti,vec zbog vece snage na treningu,
koju treba da usmeris na jace treninge+dobra ishrana  i saplementacija i eto kvalitetne mase koja ostaje i nakon prestanka
uzimanja kreatina. :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #100 poslato: Jun 16, 2008, 10:23:15 posle podne »

Meni se obim ruke za 2 nedelje povecao oko 1cm od Muscletech Hardcore Craeatina ( za koji je Monika rekla da je odlican,sto ja i potvrdjujem :D ),radio sam 7 dana "punjenje" po 20 gr i posle 10 gr radnim odnosno 5 gr neradnim danima,sa dextrozom naravno( radni dani se naravno odnose na dane u teretani )...A kao i uvek u mom slucaju,kilaza stoji nepromenjena  :o Shvatam ja da je verovatno kreatin povuko vodu,ali da kilaza i dalje stoji nepromenjena...No,to je u mom slucaju,nebitno,mozda tako treba(mada cisto sumnjam po pricama drugih ljudi koji su ga korisitili)... :-\  Al stvarno,ja sam poslusao Moniku,procito da hvali ovaj kreatin na jednoj od predhodnih stranica,po odnosu cene sam video da je to medju najskupljim kreatinima i eto,u mom slucaju deluje...  :)
kako si dobio na obimu,a kilaza nepromenjena?

Kao sto rekoh,ni meni nije jasno...To se meni desava od kad idem u teretanu,recimo da se samo "naduvavam" a kilaza stoji...Neko mi je na to rekao da nije bitno sta vaga pokazuje vec ono sto se vidi ;)
ok,bitne su dimenzije a ne vaga
to se slazem
ali ne mozes da povecas dimenzije kad pijes monohidrat a da ne povecas kilazu
jedino da si izgubio salo,a dobio misic,a to ne moze sa monohidratom i za tako kratko vreme
Sačuvana
Mister021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #99 poslato: Jun 16, 2008, 09:57:27 posle podne »

Meni se obim ruke za 2 nedelje povecao oko 1cm od Muscletech Hardcore Craeatina ( za koji je Monika rekla da je odlican,sto ja i potvrdjujem :D ),radio sam 7 dana "punjenje" po 20 gr i posle 10 gr radnim odnosno 5 gr neradnim danima,sa dextrozom naravno( radni dani se naravno odnose na dane u teretani )...A kao i uvek u mom slucaju,kilaza stoji nepromenjena  :o Shvatam ja da je verovatno kreatin povuko vodu,ali da kilaza i dalje stoji nepromenjena...No,to je u mom slucaju,nebitno,mozda tako treba(mada cisto sumnjam po pricama drugih ljudi koji su ga korisitili)... :-\  Al stvarno,ja sam poslusao Moniku,procito da hvali ovaj kreatin na jednoj od predhodnih stranica,po odnosu cene sam video da je to medju najskupljim kreatinima i eto,u mom slucaju deluje...  :)
kako si dobio na obimu,a kilaza nepromenjena?

Kao sto rekoh,ni meni nije jasno...To se meni desava od kad idem u teretanu,recimo da se samo "naduvavam" a kilaza stoji...Neko mi je na to rekao da nije bitno sta vaga pokazuje vec ono sto se vidi ;)
Sačuvana
Pozdrav za drugove iz teretane i za drugove sa druge strane zakona sto ne plase se nikoga.
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #98 poslato: Jun 16, 2008, 09:09:33 posle podne »

Meni se obim ruke za 2 nedelje povecao oko 1cm od Muscletech Hardcore Craeatina ( za koji je Monika rekla da je odlican,sto ja i potvrdjujem :D ),radio sam 7 dana "punjenje" po 20 gr i posle 10 gr radnim odnosno 5 gr neradnim danima,sa dextrozom naravno( radni dani se naravno odnose na dane u teretani )...A kao i uvek u mom slucaju,kilaza stoji nepromenjena  :o Shvatam ja da je verovatno kreatin povuko vodu,ali da kilaza i dalje stoji nepromenjena...No,to je u mom slucaju,nebitno,mozda tako treba(mada cisto sumnjam po pricama drugih ljudi koji su ga korisitili)... :-\  Al stvarno,ja sam poslusao Moniku,procito da hvali ovaj kreatin na jednoj od predhodnih stranica,po odnosu cene sam video da je to medju najskupljim kreatinima i eto,u mom slucaju deluje...  :)
kako si dobio na obimu,a kilaza nepromenjena?
Sačuvana
Mister021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #97 poslato: Jun 16, 2008, 08:47:21 posle podne »

Meni se obim ruke za 2 nedelje povecao oko 1cm od Muscletech Hardcore Craeatina ( za koji je Monika rekla da je odlican,sto ja i potvrdjujem :D ),radio sam 7 dana "punjenje" po 20 gr i posle 10 gr radnim odnosno 5 gr neradnim danima,sa dextrozom naravno( radni dani se naravno odnose na dane u teretani )...A kao i uvek u mom slucaju,kilaza stoji nepromenjena  :o Shvatam ja da je verovatno kreatin povuko vodu,ali da kilaza i dalje stoji nepromenjena...No,to je u mom slucaju,nebitno,mozda tako treba(mada cisto sumnjam po pricama drugih ljudi koji su ga korisitili)... :-\  Al stvarno,ja sam poslusao Moniku,procito da hvali ovaj kreatin na jednoj od predhodnih stranica,po odnosu cene sam video da je to medju najskupljim kreatinima i eto,u mom slucaju deluje...  :)
« Poslednja izmena: Jun 16, 2008, 08:48:59 posle podne od strane Mister021 » Sačuvana
Pozdrav za drugove iz teretane i za drugove sa druge strane zakona sto ne plase se nikoga.
Stranice: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 14 upita.