TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:40:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 237411 puta)
Curver7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #353 poslato: Januar 25, 2013, 01:24:18 posle podne »

Sad sam tek poceo da ga koristim i prvo sam uzeo taj. Stvarno nemam pojma... Probao sam i da ga stavim u blender sa ellom i vocem ali i dalje me boli glava i bude mi toplo. Ali to ne traje dugo mozda neko vreme ,ali cim uzmem nesto da jedem npr. popio sam whey poslepodne oko 16h i onda kad veceram oko 19h onda mi vise nije nista.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #352 poslato: Januar 25, 2013, 10:12:49 pre podne »

Imam jedan problem sa whey-om. U pitanju je da kad ga popijem pocne da mi bude jako toplo i pocne da me boli glava i kao da sav gorim. Sto posto je od whey-a posto kad ga ne popijem nije mi nista,a cim ga popijem odma mi se to desi. Da li mozda da promenim neki drugi ? Trenutno pijem 100 posto whey professional od scitec nutrition.

Zaista nema zbog cega da se javi takav efekat kada je whey u pitanju. Koliko dugo ti se javlja to unazad? Da li si pre toga uzimao neki drugi whey i da li je bilo slicnih reakcija?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #351 poslato: Januar 25, 2013, 09:53:18 pre podne »

Imam jedan problem sa whey-om. U pitanju je da kad ga popijem pocne da mi bude jako toplo i pocne da me boli glava i kao da sav gorim. Sto posto je od whey-a posto kad ga ne popijem nije mi nista,a cim ga popijem odma mi se to desi. Da li mozda da promenim neki drugi ? Trenutno pijem 100 posto whey professional od scitec nutrition.

Za ovaj dugi niz godina koliko uzimam suplemente nisam doživeo nešto ovako ali ni čuo.
Naravno da treba da menjaš ako si sto posto  siguran da je od njega,mada meni deluje pomalo čudno da je baš to razlog.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #350 poslato: Januar 25, 2013, 12:35:51 pre podne »

Verovatno Nocebo efekat. Nisam siguran ali msm da jeste.
Sačuvana
Curver7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #349 poslato: Januar 24, 2013, 06:47:59 posle podne »

Imam jedan problem sa whey-om. U pitanju je da kad ga popijem pocne da mi bude jako toplo i pocne da me boli glava i kao da sav gorim. Sto posto je od whey-a posto kad ga ne popijem nije mi nista,a cim ga popijem odma mi se to desi. Da li mozda da promenim neki drugi ? Trenutno pijem 100 posto whey professional od scitec nutrition.
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #348 poslato: Januar 18, 2013, 10:14:18 posle podne »

Ne nisam mislio da smuckam sve,ali sada sam skontao.HVALA PUNO!:D

Izmena: Ne citiraj post koji prethodi tvom. Podrazumeva se da odgovaraš na njega. Hvala. :)
« Poslednja izmena: Januar 18, 2013, 10:28:57 posle podne od strane Robert » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #347 poslato: Januar 18, 2013, 08:57:05 posle podne »

Ja zelim biti nesto izmedju tog nabildovanog baje i atlete,tj to mi je cilj,a sto se tice saveta za rening hvala od sada cu praktikovati tako.A sta da pijem ,i da li vec sada da pocnem da pijem nesto?

Prioritet: hrana, ako imas dodatne pare uzmi whey, ako imas jos para dobre multivit( ako nemas za njih u apoteci iskombinuj bar osnovno), dalje omega 3 , dalje ako imas jos para kreatin i to je ono sto ti treba za pocetak..A i sa dobrom klopom ces dosta toga uraditi i bez suplemenata,ako pametno i kvalitetno savladavas treninge.

1.Koje multivit,i koji KREATIN?2.I onda te multivit.,omega 3 i kreatin uzimam u isto vreme,tj sve zajedno?3.JEL  OBAVEZNO PRVO MORAM PITI WHEY ILI MOGU VEC SAD POCETI SA KREATINOM I TD?


Ti ili nisi lepo procitao sta ti pisemo, ili ne znam..sve ti lepo kratko koncizno pisemo za pocetak da ne bi dobio prevelik info i ispomesao sve..a ti ponovo vrtis pitanja u krug
Dakle: 1) multivt za koje imas para, rekao sam ako nemas para za multivit u prodavnici suplemenata,uzmes za koje god imas u apoteci, bolje ista nego nista
         2) Pa neces sve odjednom da ispomesas imas odredjene tajminge za svaki suplement, poneki i idu komplet zajedno kao sto su whey i kreatin, a multivit komplexi nakon obroka obicno ujutru, u obroku cvrstom posle treninga,i eventualno uvece zavisno od samog komplexa. Sto se tice imena proizvodjaca, uzimas one za koje imas para, ne moras najskuplji ni najjeftiniji,nadji nesto izmedju. Ako nemas za whey ne treba ti kreatin, a ako nemas ta oba, uzmi bilo koji multivit komplex za pocetak i vit C posebno , i B komplex za otvaranje apetita ako ti je slab.
         3) Ne moras ti pod obavezno nista piti od suplementa ako nemas ishranu sredjenu, ako imas ishranu sredjenu suplementi su samo +

i DODAO BIH pod 4) Citaj o ishrani,i kada si siguran da sve znas, ponovo se vrati i obnovi gradivo, ako ne ispostujes bar osnove ishrane bacaces pare za suplemente i vrtices se u krug,pa ces se ponovo vratiti sa gomilom pitanja u fazonu zasto ne napredujem.. Forum ovaj je prepun znanja, nemoj da te mrzi da ukljucis search dugme, zato i postoji, Na skoro svako pitanje ces vec naci odgovor koji je negde ovde medju hrpom postova.. Samo nece to preko noci, i za pocetak ne ubacuj prevelik info u glavu, samo osnovno, i kako vreme prolazi, korigovaces nedostatke .. Koliko vremena ulozis u ovaj sport, toliko ce ti se vratiti.
« Poslednja izmena: Januar 18, 2013, 08:59:35 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #346 poslato: Januar 18, 2013, 06:19:04 posle podne »

Niko ti nece reci konkretno kojeg prozivodjaca da uzmes. Ovo sa brzim pitanjima i jos brzim odgovorima moze ici u nedogled...nemoj da te mrzi,prelistaj malo forum,sve ti pise. Ocigledno da nisi bas nista ovde citao.
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #345 poslato: Januar 18, 2013, 06:07:56 posle podne »

Ja zelim biti nesto izmedju tog nabildovanog baje i atlete,tj to mi je cilj,a sto se tice saveta za rening hvala od sada cu praktikovati tako.A sta da pijem ,i da li vec sada da pocnem da pijem nesto?

Prioritet: hrana, ako imas dodatne pare uzmi whey, ako imas jos para dobre multivit( ako nemas za njih u apoteci iskombinuj bar osnovno), dalje omega 3 , dalje ako imas jos para kreatin i to je ono sto ti treba za pocetak..A i sa dobrom klopom ces dosta toga uraditi i bez suplemenata,ako pametno i kvalitetno savladavas treninge.

1.Koje multivit,i koji KREATIN?2.I onda te multivit.,omega 3 i kreatin uzimam u isto vreme,tj sve zajedno?3.JEL  OBAVEZNO PRVO MORAM PITI WHEY ILI MOGU VEC SAD POCETI SA KREATINOM I TD?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #344 poslato: Januar 18, 2013, 10:18:22 pre podne »

Fokusiraj se na hranu i trening. Ne ocekuj cuda da se dogode preko noci. Ako imas sredstava,ulozi u whey,koji ti je osnova,pa na to mozes i kreatin i multivitamine,omega 3. To ti je neka osnova.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #343 poslato: Januar 17, 2013, 11:51:22 posle podne »

Ja zelim biti nesto izmedju tog nabildovanog baje i atlete,tj to mi je cilj,a sto se tice saveta za rening hvala od sada cu praktikovati tako.A sta da pijem ,i da li vec sada da pocnem da pijem nesto?

Prioritet: hrana, ako imas dodatne pare uzmi whey, ako imas jos para dobre multivit( ako nemas za njih u apoteci iskombinuj bar osnovno), dalje omega 3 , dalje ako imas jos para kreatin i to je ono sto ti treba za pocetak..A i sa dobrom klopom ces dosta toga uraditi i bez suplemenata,ako pametno i kvalitetno savladavas treninge.
« Poslednja izmena: Januar 18, 2013, 12:11:53 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #342 poslato: Januar 17, 2013, 11:36:07 posle podne »

Možda me nisi shatio. :) Recimo, pratiš ogledalo za 4-5 meseci i još uvek nisi zadovoljan izgledom, a vaga kaže, na primer, 90kg. Nećeš valjda stati zbog vage, tj. zbog toga što nisi planirao da imaš 90kg, iako u ogledalu nisi zadovoljan formom? :)
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #341 poslato: Januar 17, 2013, 11:29:51 posle podne »

Kilaža u redu za šta? :) Sve to zavisi od cilja. Neko taj odnos visine i težine smatra mršavim. Ne gledaj kilažu u smislu brojki, to je jako varljiva stvar, već se pogledaj u ogledalo i reci jesi li zadovoljan formom ili nisi. :)
Hahaha,pa da sam zadovoljan ne bih ni poceo trenirat,tako da nisam u formi i to mi se ne dopada.:) :/
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #340 poslato: Januar 17, 2013, 11:28:10 posle podne »

Tek si poceo sa treningom i moras ici korak po korak da bi dosao do odredjenih rezultata. Kreatin niti bilo koji suplement nije stetan, ali prvenstveno moras baciti akcenat da imas dobre treninge i ishranu a zatim ako zelis pridodati suplement uzmi whey i kreatin. Ako zelis napisi kakva ti je ishrana, kakvi treninzi da bi dobio adekvatan savet?
Da znam,nisam rekao da se moze postic to sto zelim za mesec dana,dug je to put.Pon: ruke,utor:grudi,sreda:ledja,cetvr:odmor ,petak sve od pocetka.A sto se tice ishrane,ono sve sto sam do sada jeo jedem i sada,s'time sto sada jedem vise piletinu(tj mesa),sta znam ja prozvode koji sadrze vise proteine kao np jaja i td.INACE VISOK SAM 185,80 KG I ZELIM SAMO DA NABACIM TJ IZDEFINISEM MISSICE(JER SMATRAM DA MI JE KILAZA U REDU NA MOJOJ VISINI)ILI GRESIM?


Pa ako zelis da budes nabildovan krupan baja, mala e to kilaza,prave kilaze za tvoju visinu su 90+, ako zelis biti atleta i cisto da se zategnes onda to moze biti ok,ako znas sta radis itd..

Inace program je los,nema svrhe raditi ruke sa pocetka nedelje, a sutradan grudi,jer ako odradis triceps kako valja u pon, kojom snagom ces raditi grudi u utorak ? Ruke ako vec spajas tamo na kraju nedelje ili pred kraj nedelje.. U ponedeljak prvo kreni sa vecim partijama ili ledja ili grudi ,noge negde na sredini nedelje,a ruke vec rekosmo na kraju nedelje itd.. I plus ovo petak sve ispocetka uopste mi se ne svidja, 1 partija tela jednom nedeljno i bice sve ok.
Ja zelim biti nesto izmedju tog nabildovanog baje i atlete,tj to mi je cilj,a sto se tice saveta za rening hvala od sada cu praktikovati tako.A sta da pijem ,i da li vec sada da pocnem da pijem nesto?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #339 poslato: Januar 17, 2013, 10:49:16 posle podne »

Tek si poceo sa treningom i moras ici korak po korak da bi dosao do odredjenih rezultata. Kreatin niti bilo koji suplement nije stetan, ali prvenstveno moras baciti akcenat da imas dobre treninge i ishranu a zatim ako zelis pridodati suplement uzmi whey i kreatin. Ako zelis napisi kakva ti je ishrana, kakvi treninzi da bi dobio adekvatan savet?
Da znam,nisam rekao da se moze postic to sto zelim za mesec dana,dug je to put.Pon: ruke,utor:grudi,sreda:ledja,cetvr:odmor ,petak sve od pocetka.A sto se tice ishrane,ono sve sto sam do sada jeo jedem i sada,s'time sto sada jedem vise piletinu(tj mesa),sta znam ja prozvode koji sadrze vise proteine kao np jaja i td.INACE VISOK SAM 185,80 KG I ZELIM SAMO DA NABACIM TJ IZDEFINISEM MISSICE(JER SMATRAM DA MI JE KILAZA U REDU NA MOJOJ VISINI)ILI GRESIM?


Pa ako zelis da budes nabildovan krupan baja, mala e to kilaza,prave kilaze za tvoju visinu su 90+, ako zelis biti atleta i cisto da se zategnes onda to moze biti ok,ako znas sta radis itd..

Inace program je los,nema svrhe raditi ruke sa pocetka nedelje, a sutradan grudi,jer ako odradis triceps kako valja u pon, kojom snagom ces raditi grudi u utorak ? Ruke ako vec spajas tamo na kraju nedelje ili pred kraj nedelje.. U ponedeljak prvo kreni sa vecim partijama ili ledja ili grudi ,noge negde na sredini nedelje,a ruke vec rekosmo na kraju nedelje itd.. I plus ovo petak sve ispocetka uopste mi se ne svidja, 1 partija tela jednom nedeljno i bice sve ok.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 18 upita.